Про що ніколи не розкажуть різні знаки Зодіаку

Ви думаєте, що все знаєте про своїх близьких? Швидше за все, це не так. Давайте розберемося, що приховують люди залежно від того, під яким знаком зодіаку вони народилися.

Овен

Овни як на долоні. Вони рідко щось приховують. Навіть при великому бажанні у них це погано виходить. Тільки про свої помилки вони говорити не люблять. Найчестолюбніший знак буде до останнього приховувати допущені промахи і гріхи, щоб не виглядати слабким, навіть коли відчайдушно потребує допомоги.

Телець

Ці люди майже ніколи не скаржаться, бо ні на кого особливо не розраховують, а балаканину про проблеми вважають нікчемною тратою часу. А ще можете бути впевнені, що Телець не розповість про те, що комусь заздрить, – це нижче його гідності.

Близнюки

Для Близнюків немає заборонених тем. Говорити про себе, про оточуючих людей і явища – це їхній бензин, паливо для розуму і душі. Якщо Близнюк чогось не розповів, значить просто не встиг і зробить це наступного разу. Тож, якщо хочете бути в курсі всіх новин, то заведіть собі друга Близнюка.

Рак

Ось уже воістину айсберг в океані. Ніколи не знаєш точно, що в нього в душі. Навіть близьким людям він не може всього розповісти. Рак ніколи не видає ні своїх, ні чужих секретів, особливо якщо вони пов’язані з грошима і майном. До речі, підпільні мільйонери серед Раків – так, легко.

Лев

Згадайте своїх знайомих Левів – хіба можуть ці люди щось приховати? Вони із задоволенням посвячують друзів у всі справи і плани, справляють враження дуже відкритих людей. Але це справедливо лише частково. Леви ретельно приховують свої страхи і комплекси. Дівчина-Лев у мініспідниці, ймовірно, з дитинства соромиться кривих ніг.

Діва

У Діви завжди є план, точніше багато планів – від дрібних побутових до глобальних світових. Але вона з вражаючою легкістю обходить будь-які спроби хоч щось про ці плани розповісти. Тільки за діями можна здогадатися, що вони задумали. Якщо знайома Діва зачастила на природу в ліс, то краще насторожитися. Можливо, будує хатину або копає схованку.

Терези

Терези ніколи не розкажуть про те, чого хочуть. Ні, не від скритності. Вони просто самі не знають. І це велика проблема, як для самих Терезів, так і для оточуючих. Якщо вибираєте їм подарунок, краще не питайте, просто купуйте на свій смак.

Скорпіон

Заслужений партизан зодіаку. Скорпіони приховують дуже багато чого. Ні слова про свої слабкі місця ні друзям, ні ворогам. Та й хто знає: сьогодні друг, а завтра скористається інформацією і перейде на темний бік. Така логіка типового Скорпіона, чия скритність виступає лише захисним механізмом.

Стрілець

З вражаючою легкістю говорить про все на світі. Іноді навіть хочеться заткнути вуха. Якщо не готові почути правду, то просто не питайте його думки. У виняткових випадках Стрілець приховає ті факти, оприлюднення яких може зашкодити репутації найближчих і найдорожчих йому людей.

Козоріг

Не любить ділитися важливою і корисною інформацією, чим сильно дратує оточуючих. Але, що поробиш, цей ресурс може стати в пригоді самому Козорогу. А ще він рідко розповідає про дитинство, про старі захоплення і пригоди. Для особливо цікавих у деяких Козорогів може бути припасена легенда про своє життя.

Водолій

Може приховувати все що завгодно. Будь-який Водолій – це людина-сюрприз, що зберігає найнеймовірніші таємниці. Найчастіше це якісь захоплення і хобі, але може бути і рахунок у банку на кругленьку суму. Якщо всі ті роки, що ви жили під одним дахом з Водолієм, він таємно писав вірші, то дізнаєтеся ви про це лише тоді, коли з найбезневиннішою та найщирішою посмішкою він подарує вам нещодавно опубліковану збірку.

Риби

Риби символічно пов’язані з таємницями і загадками. Буває, що справа обмежується нешкідливими вигадками. Але що більше можливостей у конкретної Рибки, то більша ймовірність, що вона веде подвійне життя, вміло замітаючи сліди. Водити за ніс оточуючих Риби не вважають негожим і рідко відчувають свою провину за це. Вони постійно щось приховують і воліють не потрапляти на очі.

Оригінал