Гороскоп на 11 квітня

Овен ♈

Натхнення додасть Вам сил і прискорення. Щось, що здавалося недосяжним, виявиться в доступі і постане в новому, більш оптимістичному світлі. Не піклуйтеся про чужу думку – важливий тільки Ваш власний комфорт. Дотримуйтесь поклику серця і стрибайте в останній поїзд – куди б він не йшов.

Телець ♉

Сьогодні розмови будуть емоційними, але це навіть добре, тому що Ви зможете озвучити те, про що останнім часом мовчали. Усвідомивши що складна тема – не обов’язково каталізатор конфлікту, Ви зможете підняти і інші питання. Важливо, проте, закривати їх послідовно, а не всі разом.

Близнюки ♊

Одна голова – добре, а дві – краще. Трохи зусиль, і Ви знайдете спільну мову з іншою людиною, що в підсумку піде на користь обом. На це піде час, але результат безумовно того вартий. Ви зможете покласти кінець непродуктивній главі свого життя і почати щось нове і захопливе.

Рак ♋

Місяць виведе на перший план ресурси та цінності, і в першу чергу – фінанси. Одночасно жива уява допоможе придумати, як ефективно поставити гроші собі на службу. Будь-яку свіжу стратегію по зароблянню і розподілу ресурсів потрібно уважно вивчити.

Лев ♌

Місяць у Вашому знаку робить акцент на Вашій особистості і образі; Ви будете так і притягувати творчі ідеї. Ваше вміння подобатися допоможе Вам почути чимало цікавих історій з життя і вчитися на чужому досвіді. Як користуватися всім цим натхненням – вирішувати Вам. Але застосування йому знайти точно потрібно.

Діва ♍

Місяць обіцяє завершення важкої глави. Намагайтеся висловлювати думки та емоції з більшою чуйністю. Відкривши душу і серце, Ви знайдете в них справжні скарби. Полегшення буде схоже на те, яке відчуваєш, коли знімаєш важкий рюкзак з плечей після довгої дороги.

Терези ♎

Ви можете серйозно підняти собі настрій, якщо знайдете можливість більше спілкуватися з людьми. Пора зібрати друзів і як слід повеселитися разом! Якщо хочеться нових вражень – вирушайте у цікаву локацію поблизу. Хто знає, які скарби ховаються зовсім поруч!

Скорпіон ♏

З’явиться ясність – насамперед у фінансових питаннях. Пора поставитися до власного майбутнього більш серйозно, почати домагатися матеріальної і фінансової стабільності. Звичайно, щастя не купиш – і як тільки Ви більш-менш розберетеся з фінансами, варто переходити до питань емоційного спрямування.

Стрілець ♐

Якщо хтось і вміє виходити з зони комфорту, то це Ви! День принесе можливість скинути кайдани рутини. Спробуйте щось абсолютно нове, розширюйте кругозір – давно пора! Навіть записатися на курси або нарешті почати читати книгу, яку Ви все відкладали, – гарний початок.

Козоріг ♑

Сьогодні чекайте привіт з невидимого світу. Іншими словами, день принесе знаки і натяки, які вкажуть шлях Вашому серцю. Одкровення може трапитися в той момент, коли Ви його менше всього чекаєте; відкриється нова захоплива можливість. Будьте пильні!

Водолій ♒

Люди хочуть і можуть допомогти Вам – і важливо прийняти підтримку і пораду, а не відмахуватися від них. Якщо Ви не бачите охочих допомогти, дивіться уважніше; якщо ж вони з’явилися, подумайте про союз, який можна укласти. Також дуже може бути, що цінного партнера Вам порекомендують друзі.

Риби ♓

Не бійтеся натиснути, якщо справа стосується цікавого проєкту або плану. Тільки коли Ваш почин набере обертів, стане ясно, куди саме лежить його шлях. Не чекайте поради та підтримки, а самі проявіть ініціативу – і рухайтесь вперед!