Як місяць народження жінки впливає на її життя

Багато людей вірять в знаки Зодіаку, але психологи кажуть, що ви можете судити про характер людини (особливо — жінки!) по місяцю її народження. Річ у тому, що перші місяці життя найбільш важливі для вашої підсвідомості.

І від того, взимку, навесні, влітку або восени воно у вас формувалося, залежить зрештою і значна частина вашого характеру. Ось про які жіночі риси можна судити по місяцю її народження.

Січневі жінки

Дами, які народилися в січні, відрізняються неймовірною наполегливістю, амбітністю і прагненням до порядку. Вони дуже серйозно ставляться до стосунків і життя, досить консервативні у своїх поглядах. Іноді ці жінки бувають занадто критичні або навіть «прискіпливі», але це тільки тому, що вони дійсно хочуть для вас найкращого.

При цьому треба пам’ятати, що про свої власні почуття вони воліють не розповсюджуватися. Січневі жінки дозволяють наблизитися до себе тільки тим людям, яких вони люблять і які перебувають з ними на одному інтелектуальному рівні. Плюс до всього, якщо ви хочете бути близькі з ними, вам краще мати такі ж, як у них, погляди на життя.

Лютневі жінки

Жінки, народжені в лютому, дуже романтичні. Головне — ставитися до них з певною часткою терпіння. Не кожен чоловік може зрозуміти загадкову душу. Не кожен розуміє, в чому причина їхнього постійно мінливого настрою. Але таким жінкам і не потрібен «кожен». Їм потрібен такий же, особливий.

Жінки, народжені в лютому, відрізняються від інших також дивною уявою і здатністю до абстрактного мислення. І ще. Ви повинні це знати. Якщо ви хоча б раз, хоча б зовсім на трохи, обдурите їх — ви більше ніколи не побачите їх знову.

Березневі жінки

Жінки, народжені в березні, володіють сильною харизмою і чарівністю. Вони дуже вірні, тому зазвичай їм довіряють найпотаємніші секрети.

Ці вірні і віддані натури закохуються з працею, їх дуже легко засмутити одним невірним словом або помилковим судженням. З іншого боку, чоловіка вони вибирають один раз і назавжди. Тому що березневі люди — однолюби.

До речі, краща порада для них — в тому, щоб знайти березневого чоловіка. Вони відмінно підійдуть один одному!

Квітневі жінки

Ті, хто народився у квітні, — природжені дипломати. Вони комунікабельні, легко знаходять спільну мову з будь-якою людиною. Їхнім єдиним недоліком можна вважати хіба що звичку час від часу себе жаліти.

Але ви повинні також пам’ятати про те, що квітневі жінки дуже ревниві, а будь-яка сварка на цьому ґрунті — справжній вибух емоцій. Тому краще не давайте приводу! А якщо раптом скандал все ж таки почався, спробуйте не розкручувати його, а гасити. Або просто підіть з кімнати.

З іншого боку, квітнева жінка краще за інших знає, що таке насолода. Вона дійсно зробить вас найщасливішим чоловіком на Землі. Але свою душу вони відкривають тільки тим, хто заслуговує їхньої довіри. І хто зробить все, щоб його не втратити.

Травневі жінки

Травень — це місяць, коли народжуються наполегливі і віддані своїм переконанням жінки. У них є сильний внутрішній моральний компас, і вони ніколи не порушують його вказівки. Зовні такі жінки зазвичай дуже привабливі, що, правда, поєднується з їх досить складним характером.

Такі жінки небезпечні для будь-якого чоловіка, який закохується в них. Тому що якщо вони не відчувають почуттів у відповідь, це буде трагічна, можливо, фатальна любов. Якщо у вас коли-небудь буде роман з жінкою, народженої в травні, можете бути впевнені: ви будете пам’ятати її все життя.

Червневі жінки

Це дуже цікаві дівчата, їхні головні риси — комунікабельність і пристрасть до творчості. А їхній головний недолік — в тому, що вони завжди говорять те, що думають. І ніколи не підбирають слова! Їм чомусь здається, що завжди краще сказати правду в обличчя, а не говорити про неї за спиною. Так-то воно так, тільки наші прекрасні діти червня не завжди усвідомлюють, як сильно можуть зачіпати почуття інших людей.

Крім того, необхідно враховувати, що в любові така жінка — досить небезпечний гравець. Чоловіки в їх руках часто стають іграшками. Тому пам’ятайте про це, коли будете знайомитися. А то й схаменутися не встигнете, як потрапите в пастку безоглядного кохання.

Липневі жінки

Жінки, народжені в липні, від всіх інших відрізняються своєю граничною щирістю та відвертістю з близькими. Для всіх інших вони загадкові, красиві і дуже розумні, хоча і недоступні. У повсякденному житті вони можуть уникати конфліктів і до останнього моменту намагаються залишитися ввічливими.

Загалом, вони прекрасні! Але пам’ятайте: якщо ви хоча б одного разу їх обдурите, з будь-якого приводу, ви втратите їх назавжди! Такі принцеси ніколи не прощають брехні!

Серпневі жінки

Ці люди — унікальне поєднання егоцентризму і величезного серця. Чоловікам насправді краще не зв’язуватися з такими дамами, тому що у відносинах вона завжди переможе. Рідкісний діамант чоловічої статі може прожити життя з жінкою серпня і при цьому не помітити, що провів її під каблуком.

Жінки, народжені в серпні, мають виняткове почуття гумору, але вкрай не люблять, коли жартують над ними. Якщо це станеться з ними з вашої вини, будьте впевнені: ви потрапили. Вони завжди хочуть бути в центрі уваги і ніколи не страждають від нестачі чоловічої поваги. Тому що в їхній присутності чоловіки завжди втрачають голову.

Вересневі жінки

Якщо ви жінка, і народилися у вересні, це означає, що ваші головні якості — доброта, дисциплінованість і зовнішня природна краса. Що стосується відносин з чоловіками, то головне для вас — відданість. Варто вас зрадити один раз, ви вже ніколи не забудете. Тому звичайно по житті ви дуже обережні, закриті і, на жаль, трішечки мстиві. Ви хочете, щоб відносини з вами були довгими, чарівними і «на все життя».

Чоловіки, які шукають жінку на одну ніч, можуть відразу проходити повз! З іншого боку, вересневі жінки досить критичні у своїх судженнях і оцінках, а тому мають дуже високі очікування відносно своїх партнерів. Переможе той, хто доведе їй свою винятковість!

Жовтневі жінки

Жінки, народжені в жовтні, відрізняються сильним і непохитним характером. Вони дуже емоційні, але ніколи не стануть плакати на очах в інших людей.

А ще вони дуже розумні. Досить розумні для того, щоб не розкривати свою душу перед кожним. Тому що знають: люди схильні зловживати владою, яку вони отримують над іншими. Інші жінки дуже часто ненавидять їх, тому що заздрять. Жовтневі дами завжди отримують кращих чоловіків і проживають гідне життя. Нічого не поробиш, така їхня природа.

Листопадові жінки

Ці дами завжди будуть на крок попереду інших. Вони активні, послідовні, легко розпізнають брехню. Тому грати на почуттях цих жінок категорично не можна! Кінець таких брудних ігрищ завжди буде найгіршим. З іншого боку, вони — справжній вогонь! З ними ніколи не буває нудно. Ви ніколи не зможете звинуватити їх в дефіциті амбіцій. Головне, пам’ятайте: ніколи не питайте їхньої думки з будь-якого приводу, якщо не готові почути правду.

Грудневі жінки

Дами, які народилися в грудні, відрізняються вкрай нетерплячим характером і неймовірною винахідливістю. На щастя, вони при цьому від природи ще й дуже щасливі. Якою б не була ситуація, вони завжди вийдуть з неї переможцем!

А ще ці жінки краще за всіх інших знають, як підіймати настрій своїм чоловікам. Їхній секрет — відкрите серце. Життя їх не лякає і навряд здатна поранити. Бог благоволить їм, тому рано чи пізно вони завжди отримують те, чого хотіли.

Оригінал