Гороскоп на 18 лютого

Овен ♈

Соціальні мережі повняться пропозиціями швидких грошей. Заробляти в інтернеті, працюючи по годині в день – це не мрія? Але подумайте як слід, перш ніж підписуватися на такі схеми збагачення. Якщо щось здається занадто гарним, щоб бути правдою, – це може бути брехня.

Телець ♉

Ви не починаєте переміни просто з нудьги. Але якщо є відчуття, що трохи контрольованого хаосу ситуації не завадить, у Вас з’явиться привід. Звичайно, у когось може бути своя думка з цього приводу – і важливо пояснити, що в кінцевому підсумку Ваші дії принесуть користь всім.

Близнюки ♊

Кажуть, що диявол криється в деталях. Однак дрібниці також можуть приховувати відповіді, які так потрібні нам. Пам’ятайте про це, коли здається, що питання вимагає більше уваги, ніж хотілося б. Ви не витрачаєте час даремно, вивчаючи його. Навпаки – потім Ви порадієте своїй скрупульозності.

Рак ♋

Іноді ми дивимося на ситуацію ззовні і вважаємо, що відмінно в ній розібралися. Але коли починаємо заглиблюватися, то бачимо складності, про які навіть не підозрювали. Не лякайтеся, якщо зіткнетеся з чимось подібним. Чим краще Ви щось розумієте, тим успішніше впораєтеся з ним.

Лев ♌

Неприємно усвідомлювати, що Ви та інша людина не сходитеся у поглядах на ситуацію. Вам все зрозуміло, а значить, зрозуміло і іншому, хіба ні? На щастя, в цих відносинах динаміці, і факту розбіжності в поглядах (тимчасовому) варто порадіти.

Діва ♍

Сумно, коли наші захоплення не зустрічають відгуку у людей. Ентузіазм продає, але не завжди. Не турбуйтеся, зіткнувшись з чужим байдужістю до плану, який надихає Вас. Рано чи пізно Ваш ентузіазм принесе свої плоди.

Терези ♎

Ви цілком можете зустріти іншого посередині, але важливо ставити свої умови. Ви готові надати підтримку, але по-своєму. Запропонуйте вигідну, свіжу угоду. Ви зможете створити безпрограшну ситуацію – просто не зовсім таку, як від Вас очікують.

Скорпіон ♏

Сонце принесе радість і спонтанність у Ваш світ, але частими будуть ситуації, коли Ваше уявлення про прекрасне відрізняється від подання інших. Але головне – ви обидва прагнете до одного і того ж! Період відсьогодні і до 20 березня безумовно запам’ятається.

Стрілець ♐

Люди бачать у Вас невичерпне джерело знань, і Вас це цілком влаштовує. Приємно, що до Вас йдуть за порадою, адже Ви завжди готові дати відмінну пораду! Але якщо вже взялися давати поради, не обурюйтеся, що у Вас їх постійно запитують.

Козоріг ♑

Той, хто прийшов до Вас зі сліз проханнями, швидко зрозуміє, що звернувся не за адресою. Ваша турбота сувора, і максимум, що такий страждальник отримає – це пораду взяти себе в руки і зайнятися справою. Що ж, хоча б скажіть це в делікатній формі.

Водолій ♒

Гроші можуть стати каменем спотикання у відносинах з друзями і близькими. Вам неважко підкинути комусь грошенят, але Ви розраховуєте, що борг повернуть. Це і стане проблемою. Саме тому важливо чітко проговорювати умови, на яких Ви готові або не готові надати підтримку.

Риби ♓

Відсьогодні і до 20 березня Сонце гостює у Вашому знаку. Це означає, що Ви опинитеся в сильній позиції. Але також зараз Сонце зблизиться з оманливим Нептуном, теж у Вашому знаку, і це створить певні проблеми. Нічого не приймайте на віру і уникайте поспішних висновків.