Гороскоп на 6 грудня

Овен ♈

Навіть коли ми використовуємо стратегію “один крок уперед, два кроки назад”, ми все одно зрештою досягаємо прогресу, хоч він і здається повільним. Тому не варто недооцінювати те, як просувається певний процес у Вашому житті, незважаючи на те, що Ви думаєте або відчуваєте. Усі переваги скоро стануть очевидними.

Телець ♉

Якийсь план може здатися Вам неймовірно захопливим, і Ви кинетеся в нього, як у вир з головою. Однак у якийсь момент дадуть про себе знати Ваші інстинкти, і Ви тимчасово вийдете зі справи і спостерігатимете за всім збоку. Це буде мудре рішення, яке допоможе вам виявити слабкі сторони задуму, підкоригувати їх і знову приступити до його реалізації.

Близнюки ♊

Не квапте себе з прийняттям важливого рішення. Звичайно, іноді рішучість необхідна, але часом ретельне вивчення всіх деталей важливіше. Марс у Вашому знаку може переконати Вас у тому, що поспішність допоможе Вам домогтися хоч якогось результату, навіть якщо не найкращого, проте ця планета рідко розуміє, що іноді варто пускати в хід послідовність і розміреність.

Рак ♋

Здається, у людей різні уявлення про те, що спонукає робити добрі вчинки. Багато хто вважає, що все робиться, щоб відчути приємне почуття задоволення від допомоги комусь, а не просто тому, що хочеться когось підтримати. Що ж, навіть якщо й так, у цьому немає нічого поганого. Головне – залишатися при цьому чесними. Заявіть прямо про свої мотиви, і побачите, як відреагують на Вашу відкритість.

Лев ♌

Збільшення відповідальності може підвищити Вашу самооцінку. Напевно Ви пишаєтеся тим, що оточуючі вірять у те, що з Вами вони перебувають у безпеці. Проте, сьогодні доведеться нагадати комусь із Вашого оточення, що у Вас тільки дві руки. Можливо, саме тому, що Вас вважають дуже надійною людиною, до Вас надходять нескінченні прохання і вимоги. Настав час прямо сказати, що Ви більше не дозволите користуватися собою.

Діва ♍

Це медичний факт, що під час гучного сміху людський організм наповнюється мільйоном хімічних речовин, які поліпшують самопочуття. Навіть удаваний сміх може викликати хвилю ендорфінів, що змінюють настрій. Відсьогодні і до 2 січня Меркурій займатиметься розширенням Ваших соціальних зв’язків, що принесе більше безтурботності і веселощів у Ваше життя.

Терези ♎

Коли ми читаємо книгу або дивимося фільм, нам здається, що всі сцени створювалися послідовно. Однак будь-який письменник підтвердить, що для поліпшення однієї сцени часто доводиться змінювати попередню. Життя не сильно відрізняється від сценаріїв у цьому плані. Для того, щоб опинитися там, де Ви хочете, варто трохи підкоригувати те, що Ви вже пройшли. Будь-які внесені зміни матимуть побічні ефекти. Що Ви будете робити з цим знанням?

Скорпіон ♏

Коли двоє людей навмисно уникають конкретної теми, обидва розуміють, що відбувається. Проте іноді достатньо однієї розмови, щоб піти по новій траєкторії і виявити те, що було приховано. Відсьогодні Меркурій впливає на спілкування і формує численні зв’язки. Ваші бесіди з близькими людьми ось-ось стануть дуже відвертими.

Стрілець ♐

Бажання проявити свої унікальні або навіть ексцентричні якості може посилитися, і на те є вагомі причини. Зараз у нестандартного мислення є свої переваги. У всьому використовуйте творчий підхід і не ображайтеся, якщо хтось називатиме Вас диваком. Подивіться, до чого Вас приведе сміливість бути не такими, як усі.

Козоріг ♑

Якщо повторювати комусь щось достатню кількість разів, рано чи пізно ця людина може в це повірити. На цій ідеї і будується управління масами. Відсьогодні і до 2 січня Меркурій перебуватиме у Вашому знаку, посилюючи Ваше критичне мислення і вміння переконувати. Вам не важко буде вмовити будь-яку людину на те, що Вам дійсно потрібно.

Водолій ♒

Ви можете відчути, що у вашому спілкуванні з якоюсь важливою для вас людиною з’явилася недомовленість. Це зовсім не означає, що Вам брешуть, проте Ви маєте повне право розібратися, в чому причина таких змін у ваших стосунках. Усе з’ясувати досить просто – виведіть цю людину на відверту розмову. До початку січня багато чого у Вашому житті проясниться.

Риби ♓

Сьогодні Ваша інтуїція може дуже вас виручити в налагодженні стосунків із кимось особливим. Поставте себе на місце цієї людини – це допоможе вам знайти до неї підхід і підібрати правильні слова, які вона оцінить. Заодно подумайте, що б Вам захотілося відповісти на почуте. Це допоможе Вам заздалегідь передбачити делікатні моменти майбутньої розмови.