Чим може пишатися кожен знак Зодіаку?

Ситуація, коли ти вмієш робити щось краще за інших, а тепле почуття самоповаги заповнює зсередини кожну клітинку, знайома всім. Привід для гордості може бути найрізноманітніший, незалежно від того, хто в який місяць і день народився.

Почуття власної гідності корисно відчувати. Це спонукає вдосконалюватися, вчитися, підкорювати нові вершини. Головне, не зазнаватися. Проте, незважаючи на унікальність кожної людини, представники одного знака зодіаку мають схожі риси характеру. Ба більше, астрологи виділили деякі якості, якими кожен знак може пишатися абсолютно заслужено.

Овен

Велика перевага Овна – вміння доводити справу до кінця. А рішучості, з якою Овен береться за роботу, можна тільки позаздрити. До речі, вміння правильно оцінити ситуацію і вчасно залучити додаткові сили – ще один привід для гордості. Активність у сумі з лідерськими якостями завжди дає позитивний результат. До того ж хоробрий, рішучий знак намагається бути об’єктивним і чесним як з оточуючими, так і з самим собою.

Телець

Послідовність і реалістичність – це те, що робить Тельця надійною опорою. Телець не витає в хмарах, не дивиться на світ через рожеві окуляри, не прикидається і не намагається здаватися кращим, ніж є насправді. Природність і творчість – основні переваги Тельця, які бачать усі навколо. До того ж Телець справжній естет з тонким відчуттям краси і прекрасним смаком. Він володіє мистецтвом вибору і може цим пишатися.

Близнюки

Близнюк може пишатися своєю динамікою, вмінням контактувати з найрізноманітнішими людьми. Комунікабельність – та якість, якою Близнюк володіє досконало. Володіючи ораторським мистецтвом, Близнюк здатний підтримати будь-який діалог. А також зібрати навколо себе не один десяток людей, захопити увагу і швидко збагнути, в якому напрямку вести розмову.

Рак

Рак володіє рідкісною якістю – умінням сказати потрібні слова в потрібну хвилину. Опинитися поруч тоді, коли це необхідно. Промовчати, якщо слова зайві. Вони чудові друзі. Чи це не привід для гордості?

З Рака виходить ідеальне подружжя: любляче, ніжне, надійне. До того ж уміння піклуватися про близьких, прощати, терпляче пояснювати або очікувати робить Рака зразковим сім’янином. Дуже приваблива риса – вірність. Рак уміє любити, дружити і може цим пишатися.

Лев

Щедрість – дуже приємна якість, якою Лев може пишатися. У Лева завжди багато друзів і знайомих. Він з усіма готовий поділитися тим, що має, роблячи це охоче. А також яскравий, веселий знак власним оптимізмом додасть рішучості, підніме настрій, вселить упевненість.

Іноді Лева звинувачують у бажанні бути кращим за всіх, збирати лаври слави й тріумфу, забуваючи при цьому, що саме він ніс тягар відповідальності. Коли трапляються помилки, Лев не шукає, на кого можна звалити промахи. За свої вчинки відповідає сам.

Діва

Втілення порядку – ось що таке Діва. У неї все ретельно сплановано, розкладено по поличках. Пунктуальності можна тільки позаздрити. Практичність і послідовність – предмет для гордості Дів. До всього іншого, зазнаватися і виставляти напоказ свої чесноти не в правилах Діви, адже вона має ще одну характеристику – скромність. Зі своїм умінням усе планувати Діва багато чого встигає, що оцінять на роботі та вдома.

Терези

Сказати, що Терези вміють справити враження, – це не сказати нічого. Безперечно, людина, народжена під цим знаком, має природний дар зачаровувати оточуючих. Харизма Терезів дозволяє з невимушеністю заводити знайомства, підтримувати розмову, справляти враження. Вони не тільки з легкістю знаходять контакт, а й впливають на людей. Терези – чудові перемовники; прекрасний привід для гордості.

Скорпіон

Отже, разом зі значним списком недоліків Скорпіон має не менш солідний перелік переваг, якими можна пишатися. Інтуїція і проникливість Скорпіона дозволяють йому добре розбиратися в людях. Завдяки розбірливості він рідко потрапляє в складні ситуації, а, якщо таке трапляється, виходить переможцем. У Скорпіона величезний сексуальний потенціал. До речі, він ніколи не маскує свій природний дар, постійно застосовуючи елементи загравання. Невинний флірт спрощує йому життя.

Стрілець

Головний предмет для гордості Стрільця – безжурний оптимізм і бажання розвиватися. Незалежно від того, скільки років Стрільцю, він перебуває в постійному пошуку. Багато читає, весь час опановує нові навички та знання, щось майструє, подорожує. У своєму оточенні Стрілець користується авторитетом. До нього прислухаються і питають поради, але він не зазнається.

Козоріг

Це майстер із довгострокових і короткострокових планів. А також для вирішення глобальних цілей Козоріг розіб’є завдання на кілька дій і планомірно, поетапно крок за кроком наближатиметься до здійснення свого задуму. Справжній стратег! Цілеспрямованість – ось головний привід для гордості Козорога. До речі, до такої сили волі та послідовності потрібно додати надійність. Козоріг – людина, якій можна довіритися, вона не підведе.

Водолій

Водолій знає, що він оригінальний, креативний, здатний пропонувати принципово нові ідеї. Ба більше, до будь-якого питання підходить творчо і знаходить такі шляхи вирішення, про які ніхто не здогадався. Оригінальність – коник Водолія. Таким унікальним даром не соромно пишатися.

Зірки часто наділяють Водолія талантом. Обдарованість спільно з геніальністю знака дають можливість проявити себе з незвичайного боку. За нагоди Водолій може похвалитися своїми досягненнями, але це теж заслужено.

Риби

Душевність – ось що робить Риб унікальними. Насправді жоден інший знак не здатний так тонко відчувати і пропускати через себе духовні матерії. Надчутливість робить Рибу чуйним другом, з яким не страшно поділитися найпотаємнішим. До того ж у Риби завжди є творче начало. Гарний смак і тяга до творчості відображаються на всьому, до чого торкається Риба. Все буде зроблено з душею. Це теж привід для гордості.

Оригінал