Як поводяться Знаки зодіаку, коли закохуються

Овен

Овен не буде ходити навколо, якщо він зацікавлений. Він буде ставити безліч питань, щоб дізнатися все про вас. Може знадобитися якийсь час, щоб зрозуміти, які наміри цього знака, але ви скоро зрозумієте, що все, що він хоче, – це поспілкуватися і провести час з вами. Овни схильні непокоїтися з приводу своїх почуттів на самому початку, щоб не відлякати вас.

Телець

Тельці, як правило, більшу частину часу захищаються, тому що бояться власної вразливості. Ви будете, швидше за все, отримувати від Тельця якісь змішані сигнали: в одну мить він грайливий і привітний, а в наступну хвилину – закритий і суворий.

Поки Телець не впевнений, що він може довіряти вам і вашим словами, він стане діяти саме так.

Близнюки

Спочатку їхні почуття можуть здатися трохи агресивним, але робиться це ненавмисно. Близнюки просто раді бути з вами як можна довше і частіше.

Вони ніколи прямо не скажуть вам, як вони себе почувають, і залишать всі здогадки вам. Намагайтеся розгадати Близнюків самі!

Рак

Закохавшись, Рак переносить цей процес важко, тому він схильний бути обережним у своїх відчуттях, боячись заподіяти незручності і собі, і своєму обранцеві. Це самий емоційний і сприйнятливий зодіакальний знак! Раки настільки переповнені почуттями до вас, що ви це відразу побачите і відчуєте!

Лев

Лев досить упертий, коли справа доходить до його почуттів. В принципі його наміри кришталево чисті, і він проявляє свої емоції відкрито.


З боку може здатися, що цей знак трохи агресивний, але якщо ви не перебуваєте на тій же хвилі, що і Лев, просто озвучте йому свої думки, щоб він дав вам необхідний простір.

Діва

Діви ніколи не викладають всі карти на стіл. Якщо вони таємно закохуються в вас, вони будуть прикидатися байдужим і апатичними. Свого обранця Діва завжди піддає ретельній перевірці перед тим, як зробити наступний крок.

Швидше за все, чим більш незацікавленими Діви здаються, тим більше ви їм подобаєтеся. Вони просто занадто вперті (або, швидше, перелякані), щоб визнати той факт, що вони закохалися.

Терези

Їм доводиться зважувати всі плюси і мінуси визнання комусь в своїх почуттях, оскільки Терези дуже обережні і бояться, що їхнє серце ненароком розіб’ють.

Будь-які рішення Терези приймають повільно, ретельно все аналізуючи та вираховуючи. Спочатку вони неабияк нервують, але як тільки будуть впевнені у своїх почуттях, то почнуть рухатися вперед.

Скорпіон

Скорпіон буде боятися, що ви, можливо, не зацікавлені в ньому. Тому цей знак буде сходити з розуму і прикидатися, що ви йому байдужі, та й сам він давно зайнятий (навіть якщо це не так).

Скорпіони – дуже віддані люди, але якщо ви не відповідаєте взаємністю, вони відійдуть в сторону, не намагаючись чинити на вас тиск.

Стрілець

Стрілець – особистість чіпка: він прагне провести з вами кожну хвилину і пізнавати світ разом. Але це тільки тому, що він хоче розділити все зі своїм обранцем.

Його любов – це просто спроби дізнатися більше про людину, за якою він доглядає. Тим не менше, якщо ви захочете натиснути на Стрільця, він почне задихатися від вашої присутності.

Козоріг

Козороги думають про майбутнє в довгостроковій перспективі. Тому, якщо вони закохуються в вас, вони, ймовірно, відразу ж будуть будувати серйозні плани.

Але спочатку вони запитають вас про ваші цілі, тому що Козороги не стануть витрачати час на відносини, які нікуди не приведуть. Чим більше вони запитують про ваше майбутнє, тим більше ви їх цікавите.

Водолій

Любов не є першочерговим завданням, оскільки вони новатори і люди не від світу цього. Тому, якщо Водолій закине свою роботу, щоб витратити час на вас, без сумніву, знайте, що він закохався або, щонайменше, зацікавлений в вас.

Не сприймайте його почуття або час як належне, тому що Водолії – люди серйозні.

Риби

Коли Риби закохані, вони йдуть в кохання з головою. Оскільки вони творчі особистості, то будуть проявляти свою любов у віршах, піснях чи будь-якому іншому виді мистецтва.

Спочатку вони можуть трохи злякатися власних почуттів, але вони зроблять все, щоб ви знали, як вони до вас ставляться.

Оригінал