Гороскоп на 19 листопада

Овен ♈

Повний місяць і місячне затемнення торкнуться цінностей, цінних речей, доходу. Можуть нагадати про себе фінансові питання. Розумна впертість допоможе досягти компромісу в обраній галузі. Пам’ятайте, що відстояти себе можна по-різному. Зайва принциповість може стати джерелом фінансових проблем. Дійте з належною обережністю.

Телець ♉

Повний місяць і місячне затемнення впливають на Ваше самосприйняття і самопрезентацію. Найважливіше, звичайно, те, наскільки Ви самі задоволені тим, що бачите в дзеркалі. Телець – знак краси, і краса може стати Вашим пріоритетом. Але не вимагайте від себе занадто багато. Не витрачайте сили, намагаючись догодити чужим смакам.

Близнюки ♊

Ви сховали якусь цінну інформацію, але сьогодні повний місяць і місячне затемнення вкажуть на те, що це не на користь ні Вам, ні іншим людям. Якщо боїтеся чужий реакції, то даремно. Місяць заохочує прозорість. Ви відчуєте полегшення, коли поділитесь тим, що знаєте.

Рак ♋

Повний місяць і місячне затемнення торкнуться в першу чергу Ваших відносин з людьми і соціальними групами. Нарешті вдасться вирішити проблему у відносинах з другом, нехай це і стане потрясінням. Так чи інакше, будьте впевнені, що будь-яка розв’язка ситуації буде тільки на краще.

Лев ♌

Повний місяць і місячне затемнення сприяють втіленню амбіцій. Але майте на увазі, що як би Ви не прагнули до швидкого прогресу, міцні основи вимагають часу. Здається, що шлях до успіху дуже довгий, але це не так. Тільки сумніви і песимізм можуть створити перешкоди і затримки.

Діва ♍

Повний місяць і місячне затемнення можуть створити труднощі у відносинах з людиною іншої культури. Те, що відкриється, буде для Вас сюрпризом – можливо, неприємним. Але Ви швидко зрозумієте, що треба робити, і підкорегуєте всі відповідні плани.

Терези ♎

Повний місяць і місячне затемнення звернуть Вашу увагу на ризиковане вкладення, яке здасться привабливим саме через свою ризикованість. Постарайтеся сповільнитися і стримати нетерпіння. Вам потрібно розглянути всі можливі маніпуляції і підводні камені. Як кажуть, поспішиш – людей насмішиш.

Скорпіон ♏

Повний місяць і місячне затемнення роблять акцент на відносинах з людьми. Можливо, на Вас вкаже перст докори, але також не виключено, що так людина намагається привернути Вашу увагу до питання, яке викликає у неї дискомфорт. Вам зі свого боку треба підійти до вирішення питання максимально виважено, логічно і терпляче.

Стрілець ♐

Ви знаєте, як працювати краще, і з задоволенням навчите цьому інших людей. Але вчинки часто бувають красномовніші за слова, а результати говорять самі за себе. Залучаючи інших до своїх починань, Ви додаєте свіжий погляд туди, де, можливо, останнім часом намітився застій.

Козоріг ♑

Повний місяць і місячне затемнення виведуть на перший план найбільш близькі відносини, які є у Вашому житті. Затемнення взагалі розкривають приховане, і якщо Вам є що сказати, знайте, що у близької людини теж багато накипіло. Глибинна енергія дня сприяє щирості. Постарайтеся закласти фундамент відносин, які витримають випробування часом.

Водолій ♒

Повний місяць і місячне затемнення підштовхують Вас до необдуманих рішень в побутових питаннях. Але почуття удаваної терміновості може перешкодити зваженому погляду на речі. Вам вдасться досягти прогресу на домашньому фронті, але пам’ятайте, що міцні основи не закладають в поспіху.

Риби ♓

Повний місяць і місячне затемнення можуть створити труднощі в знаходженні спільної мови з іншою людиною. Той факт, що ви не на одній хвилі, може засмучувати. На щастя, це абсолютно точно не кінець світу. Можливо, достатньо буде показати, що Вам можна довіряти. Це найважливіший перший крок до зняття напруги.