Найбажаніша жінка за знаком Зодіаку

Вона скромна, чарівна і вміє не тільки звалювати свої проблеми на плечі чоловіка, але ще й співпереживати, допомагати і всіляко сприяє тому, щоб з нею було комфортно.

Вона дуже романтична, тому щоб її підкорити, вам теж доведеться згадати про справжню романтику, придбати свічки і шампанське, і бути готовим до різноманітних романтичних вчинків.

Підкорити таку жінку не так просто, як здається – її доведеться завойовувати, брати фортецю штурмом. Якщо ви збираєтеся спробувати підкорити її, заздалегідь зважте свої шанси – адже якщо вам не вдасться її підкорити, її буде дуже важко викинути з голови.

Ця жінка нескінченно віддана своєму чоловікові, хоча іноді її відданість буває навіть занадто глибокою. Вона чекає від свого партнера такої ж глибокої пристрасті та прихильності. Про неї потрібно піклуватися, любити її і обожнювати. Але залицятися до неї, при цьому, слід м’яко й дбайливо – надто настирливі чоловіки – не для неї.

Для неї любов і надійність – це майже синоніми. Для неї стосунки не обмежуються регулярним сексом, а включають у себе стабільність, шлюб, великий дім і дітей. Поки ви не доведете їй серйозність своїх намірів, вона не впустить вас у своє ліжко.

Серед усіх знаків Зодіаку саме вона може стати найвдалішою партнеркою, відданою коханкою і прекрасною дружиною. Хто ж вона, ця загадкова жінка? На думку астрологів, жінка-Рак – найгарячіша і найбажаніша з усіх представниць прекрасної статі.

Оригінал