Як поводяться знаки Зодіаку, коли страшно зізнатися в коханні

Справжні почуття неможливо приховати…

Овен: компліменти

Якщо Овен справді любить, то це дуже сильне почуття, оскільки саме у вас черпає своє натхнення. Овен вважає вас цікавими, розумними та цінує ваші погляди на життя.

Народжені під цим знаком думають, що ви найрозумніші серед усіх їхніх знайомих (а також наймудріші, класні та талановиті), і не через своє марнославство, а тому, що їм є чим довести своє переконання. Овни прагнуть зустріти того, хто їх надихатиме і мотивуватиме. Це не означає, що вони закохуються в кожного, хто викликає у них захоплення, але якщо ви сумніваєтеся, чи є в Овна до вас почуття, радимо взяти це до уваги.

Телець: публічність відносин

Тельці люблять шалено і сильно. Варто вам опинитися в їхньому колі довіри, і ви залишитеся там назавжди. Такі люди серйозно ставляться до дружніх стосунків та відрізняються вірністю. На романтичних відносинах це лише посилюється.

Якщо Телець відкрито вас захищає або намагається показати людям, що ви пара, то ви йому небайдужі. Близькість і спроби захистити людину – це одна з найвідоміших, але досить поширених серед Тельців ознак сильних почуттів до будь-кого.

Близнюки: турбота

Це найбезкорисливіші, щедрі і дбайливі люди, і ця їхня особливість найчастіше не береться до уваги більшістю людей. Близнюкам приносить радість робити щасливими оточуючих. Про кохання Близнюків говорить їхнє бажання приготувати вам вечерю, влаштувати для вас вечірку, подзвонити вам і запитати, як пройшов день.

Близнюки – це найуважніші та найскромніші партнери у світі. Вони добрі до всіх, хто їм небайдужий. У романтичних відносинах усе це ще сильніше.

Рак: дивна поведінка

Раки, як правило, люди адекватні, тому коли поряд з вами вони починають соромитися або поводитися дивно, це відразу стає помітним.

Представники цього знака є гримучою сумішшю емоційності та надмірної самосвідомості, тому перш ніж загнати себе в незручне становище та показати свій інтерес, вони зроблять все можливе, щоб переконатися, що їхні почуття до вас реальні. Коли у Раків з’являється якесь незвичне сильне почуття, вони не знають, що з ним робити, а тому видають дивний жарт, після чого сміються до сліз.

Лев: поводиться так, ніби ви вже разом

Страх зізнатися, що ви йому подобаєтеся, для Лева велика рідкість (насправді ці люди звикли, що в почуттях їм зізнаються інші люди).

Що стосується відносин, Леви випромінюють впевненість у собі. Навіть якщо вони і не говорять цього прямо, просто спостерігайте їхню поведінку. І не варто дивуватися, якщо Лев раптово вкаже свій статус на Facebook “у відносинах”, поставивши вас перед фактом, що тепер ви разом. Це хід справжнього Лева.

Діва: самоконтроль

Якщо ви подобаєтеся Діві, її інстинкт тримати себе в руках переходить усі рамки. І так триває, поки її «легенда» раптово не впаде і вона почне плакати, розповідаючи про всі свої нав’язливі думки та почуття до вас за останні тижні та місяці. Але доти Діва – це ваш найкращий товариш.

Діви не будуть показувати вам свої дива, доки не зрозуміють, чи можна вам довіряти. Що ж, доведеться зачекати.

Терези: чарівність

Коли їм страшно зізнатися у своїх почуттях, вони намагаються зачарувати вас своїм шармом настільки, що ви обов’язково зробите перший крок. Попри впевненість у собі і велелюбність, в романтичних відносинах Терези дуже повільні. Їм подобається, коли до них залицяються або коли їм лестять, воліючи зосередитися на тому, щоб змусити вас закохатися в них. І щоб уразливими виглядали саме ви, а не вони.

Представник Терезів, якому ви подобаєтеся, зробить все, щоб виглядати привабливим. Дещо неприродний порядок розвитку подій, але така реальність.

Скорпіон: багато питань

Дивний спосіб Скорпіона більше дізнатися про ваше життя і про думку щодо тих чи інших речей полягає в тому, щоб поставити вам мільйон питань, не кажучи в процесі ні слова про себе. Де ви були минулого тижня? Чим займається ваша мати? Які у вас політичні погляди? Надмірно цікавий Скорпіон завжди боїться бути відкинутим, зізнаючись вам у своїх почуттях.

Стрілець: жарти із сарказмом

Ці люди відрізняються “сухим” гумором і не дуже добре справляються з надлишком емоцій. Кохання змушує представників цього знаку відпускати жарти та дражнити об’єкт своєї симпатії. Так вони вивчають вас та відчувають, що з вами весело.

У міру розвитку відносин Стрілець ставатиме дедалі грайливішим, і незабаром ви зрозумієте, що головним пріоритетом Стрільця у відносинах є не «закохати вас у себе», а, швидше, «пізнати вас ближче».

Козоріг: невпевненість у собі

Фраза «невпевненість у собі» це, мабуть, останнє, що асоціюється з Козорогом. Але коли справа доходить до кохання, все різко ускладнюється. Козороги починають боятися об’єкта свого бажання, їхня поведінка стає нервовою і зовсім їм невластивою.

Козороги – за природою замкнуті у собі люди, і очевидно це простежується, коли замішані їхні найпотаємніші почуття. Навіть після того, як пройде перше нервове тремтіння, багато Козорогів нерідко вирішують продовжити стосунки з тими, кого вважають кращими за себе, що через якийсь час підриває їхню впевненість у собі.

Водолій: пріоритетність спільного проведення часу

Водолії відомі тим, що в коханні та стосунках поводяться гордовито. Вони схильні робити все, що в їхніх силах, щоб здаватися максимально відстороненими та незацікавленими. А ще це сумнозвісні трудоголіки, але їм не складає особливих труднощів створити видимість спокою і безтурботності, навіть якщо це абсолютно не так.

Якщо ви дійсно небайдужі до Водолія, ви це зрозумієте. Їхня увага до вас носить пильний і вельми несподіваний характер, викликаючи здивування та збентеження. Але якщо ви їм нецікаві, вони дадуть зрозуміти це досить однозначно.

Риби: постійне спілкування

Найкращим способом виявити свій інтерес вони вважають спроби надати почуттям якийсь майстерний вираз. За їхньою поведінкою складно зрозуміти, подобаєтеся ви їм чи ні. Але якщо це так, то Риби намагаються проводити з вами якнайбільше часу.

Народжені під цим знаком будуть розмовляти з вами про все і ні про що, надсилати повідомлення о 3-й годині ранку і, можливо, навіть листи, написані від руки. Повірте, якщо Рибам постійно хочеться з вами спілкуватися, швидше за все вони в вас закохані.

Оригінал