Гороскоп на 5 лютого

Овен ♈

Під впливом Сонця Ви зосередитеся на друзях, колективі, соціальній групі. Зв’язок посилиться завдяки Вашим унікальним якостям, але важливо не перестаратися. Іншими словами, не намагайтеся підлаштуватися під чужі очікування. Будьте собою: це набагато здоровіше.

Телець ♉

Нарешті Ви отримаєте залужене визнання за зроблену роботу, але її заслуговують й інші Ваші досягнення. Але чи може похвала з чужих вуст зрівняється з тією гордістю, яку Ви відчуваєте за себе? Можливо, найкраще визнання – це глибоке усвідомлення того, що Ви володієте талантом і йдете правильним шляхом.

Близнюки ♊

Юпітер творить чудеса у сфері Вашої кар’єри; на горизонті замаячать відмінні перспективи. Але прийміть як даність, що поки вони тільки на стадії обговорення – хоча і дуже привабливі. Варто довідатися трохи більше, перш ніж щось підписувати. Можливо, Ви зрозумієте, хто ще дивиться на ситуацію трохи нереалістично.

Рак ♋

Стримувати свій дух пригод – зовсім не таке веселе і корисне заняття, як досліджувати невідоме в хорошій компанії. Одна голова – добре, а дві краще; спільне починання виявиться більш ефективним. Великі уми не завжди мислять однаково, але різний погляд на речі – це скоріше перевага. Обмін творчими ідеями.

Лев ♌

На перший план вийдуть питання здоров’я і добробуту; досить ігнорувати нездужання. Ваш організм працює з інтуїцією, а вона, в свою чергу, прозоро натякає, що пора приймати заходи. Краще звернутися до лікаря, а не шукати симптоми в інтернеті, бо є шанс, що нежить виявиться невиліковною тропічною хворобою!

Діва ♍

Нептун наводить тінь на особисті відносини. Можливо, Ви даремно ставите іншого на п’єдестал. Якою б чудовою не була ця людина, її позитивні якості не повинні затьмарювати Ваші. Подаруйте собі заслужене визнання. Більше вірте в себе: це і є шлях до здорового балансу.

Терези ♎

Зараз як ніколи важко буде дотримуватися суворої рутини – але, можливо, Ви й справді втомилися від механічної діяльності? Подумайте, як включити у свій графік більше часу “для себе”. Люди і заняття, які підіймають Вам настрій, заслуговують більше уваги; в першу чергу це корисно для Вашого власного добробуту.

Скорпіон ♏

Зміни на краще у сфері фінансів помітно поліпшать Ваш побут. Зараз у Вас правда є можливість організувати довгоочікувані зміни в побуті. Погляньте на речі ширше, пошукайте натхнення у перспективи. Цього буде достатньо, щоб зрушити справу з мертвої точки.

Стрілець ♐

Варто серйозно підійти до питання розваг. У Вашому житті бракує легкості і легковажності, і з цим пора щось зробити. Сміх і флірт допоможуть зміцнити відносини з важливою для Вас людиною. Ви, напевно, недооцінюєте заразливість власного сміху!

Козоріг ♑

Чи не забагато сил і часу буде потрібно на пояснення і виправдання? З іншого боку, ситуація не може продовжуватися у нинішньому вигляді. Потрібна людина все розуміє, але у Ваших інтересах продовжувати плисти за течією і підтримувати мир. Зміни наближаються – але треба почекати ще трохи.

Водолій ♒

Сонце у Вашому знаку додасть Вам впевненості у собі на найближчі пару днів. Позитивний настрій піде на користь не тільки Вам. Ваш заразливий оптимізм допоможе багатьом. Проявивши увагу та інтерес до ближніх, Ви просто врятуєте їх – і допоможете тим самим собі.

Риби ♓

Сонце впливає на сферу таємниць, і наближається одкровення, яке відновить Вашу віру в справу, яка вже почала здаватися безнадійною. Втім, перш ніж діяти, почекайте додаткових відомостей. Час для сміливих кроків ще не настав. Займіть сильну позицію – позицію готовності розглядати нові можливості. Вони не змусять себе довго чекати.