Читають вас, як відкриту книгу: знаки Зодіаку з сильною інтуїцією

У кожного з нас час від часу трапляються осяяння. Але ці 3 знаки Зодіаку мають просто неймовірну інтуїцію… Отже, Скорпіони та Риби володіють найрозвиненішим шостим чуттям. Також цей дар розвинений у Стрільця, хоча й проявляється в дещо інший спосіб.

Риби

Риби люблять мріяти про певні речі, які пізніше збуваються або вказують їм на майбутні важливі події. А ще їм вдається з легкістю розпізнавати знаки-підказки.

Багато людей, народжених під цим знаком, є надзвичайно духовними особистостями. Внутрішній спокій – це та річ, яка має для них першорядне значення. І якщо їм не вдається його знайти, вони можуть стати на шлях пороку, намагаючись у такий спосіб втекти від реальності.

Але Риби обов’язково досягнуть просвітлення, якщо серйозно присвятять себе цій меті. Їхній девіз: “Я відчуваю – значить, я існую”, тому у вчинках народжені під знаком Риб зазвичай керуються почуттями, це і є їхня інтуїція.

Скорпіон

Скорпіони мають здатність буквально читати інших людей. Вони гостро відчувають і глибоко переживають все, що відбувається з ними і навколо них, що дозволяє демонструвати чудеса ясновидіння. Представники цього знака тонко сприймають вібрації, які виходять або від людини, або від будь-якої події.

Уміння передчувати майбутнє – це їхній коник, але часто вони свідомо ігнорують ці знаки і йдуть на ризик. Скорпіони люблять небезпеку, гострі відчуття, і саме з цієї причини не поспішають прислухатися до себе – вони завжди прагнуть до дії. Особливо це виражається в любовних справах.

Стрілець

Стрільці також наділені вродженим шостим чуттям. Питання лише в тому, чи готові вони працювати над собою для його розвитку? У разі набуття внутрішньої гармонії вони отримують можливість, нарешті, почати користуватися інтуїцією собі на благо. Цей дар здатний захистити їх у багатьох критичних ситуаціях.

Народжені під цим знаком мають неймовірні здібності, але, на жаль, не завжди знаходять їм застосування. Інтуїція попереджає Стрільців не тільки про небезпеку, а й про можливості, якими вони можуть скористатися. Але правильно інтерпретувати підказки вони зможуть, лише отримавши почуття гармонії і внутрішнього задоволення.

Оригінал