Що може довести до сліз кожен знак Зодіаку

Кожна людина має больову точку, на яку можна натиснути, і все потоне в морі сліз. Або вибухне. Це дивлячись під яким знаком ви народилися.

Овен

Ви дуже емоційна особистість, тому можете зазнати сильного болю, якщо людина, з якою ви були готові піти на все, зрадить, підведе або залишить вас. І тоді вам уже не вдається стримати сльози, адже ви в цю людину вкладали всього себе. Ви стаєте дуже чутливим, коли йдеться про дітей. Будь-яке насильство над ними змушує вас відчувати одночасно сум і гнів, особливо в тих ситуаціях, коли ви безсилі допомогти їм.

Телець

Всі думають, що ви є практичною особистістю, яка міцно стоїть на землі і яку ніщо не може зрушити з місця. В основному справа саме так. Але коли ви потрапляєте в кругообіг «незабутнього любовного роману», який закінчується крахом, по ваших щоках починають градом котитися сльози.

Ви страждаєте мовчки, слухаючи улюблену музику та потягуючи вино, яке пили разом з об’єктом своєї пристрасті. На телефонні дзвінки, доки не подолаєте своє горе, ви не відповідаєте.

Близнюки

Зазвичай ви плачете, коли не можете отримати те, чого бажаєте. Ви маєте примхливу і мінливу натуру, тому можете плакати через речі, які всі у вашому оточенні вважають абсолютно неважливими. Також ви сумуєте, коли не виявляєте належної поваги і турботи до людей похилого віку, тому що, в певному сенсі, ви здатні зрозуміти, що вони відчувають.

Рак

Коли вам завдають біль, ви опускаєте руки та здатні розплакатися навіть перед великою групою людей. Але якщо ви зрозумієте, що людина, про яку ви піклуєтеся, відчуває біль або потребує чогось, ви залучите всіх можливих людей, які, на вашу думку, можуть їй допомогти. Вам нестерпно боляче спостерігати за тим, як страждає близька вам людина.

Лев

Привести у відчай вас може хвороба або слабке здоров’я близького родича, або ситуація, коли ви не можете захистити свою сім’ю.

Крім того, по-справжньому засмутитися ви можете через агресивну поведінку, особливо стосовно дітей та тварин. Можливо, в такій ситуації ви не плакатимете на людях, але вам, звичайно, буде дуже важко стримати сльози. Ви дуже чутливі до страждань тих, хто не здатний захистити себе.

Діва

Ті моменти, коли зачіпають ваше его, бувають по-справжньому неприємними. Хоча ви, швидше, плакатимете над долею інших людей, ніж над власною. Ви демонструєте особливу чутливість, коли мова заходить про людей похилого віку і безпорадних людей, тому візит до будинку для людей похилого віку здатний викликати у вас справжній шок.

Терези

Незважаючи на те, що часом ваша реакція буває справді бурхливою, змусити вас плакати по-справжньому нелегко, і причина цього – ваша скептична натура. Ви терпіти не можете сцен на публіці та висловлювань емоцій перед іншими людьми.

Реальний біль вам здатна заподіяти кохана людина, яка зраджує чи обманює. Залишившись віч-на-віч із собою, ви знімаєте маску безтурботності і починаєте плакати в подушку, присягаючись, що більше нікому не дозволите себе обманювати.

Скорпіон

Сльози на вашому обличчі здатні викликати по-справжньому щасливі для вас події, наприклад, зустріч зі старими друзями, весілля або якісь речі, що стосуються найтонших шарів вашої душі. А сум ви відчуваєте в тих ситуаціях, коли ваші друзі або найближчі родичі, які досягли великих досягнень, з якоїсь причини забувають про те, що без вашої допомоги їхній успіх міг би не відбутися.

Стрілець

Ви починаєте плакати, коли у вас закінчуються гроші. Тоді, бачачи своє фінансове становище, вас охоплює справжня паніка, адже ви почуваєтеся в таких ситуаціях абсолютно безпорадним, а вам дуже не подобається відчувати себе бідними і безсилими. Також до глибини душі торкається вас несправедливість стосовно людей, які страждають від хвороб, злиднів або стихійних лих, особливо тоді, коли хтось отримує вигоду з їхніх страждань.

Козоріг

Коли ви переглядаєте старі сімейні фотографії, вас охоплює незрозуміла меланхолія, і тоді по ваших щоках починають котитися сльози. Після чого ви відкладаєте фото і берете дерев’яну коробку, повну старих любовних листів, перев’язаних оксамитовою стрічкою. Якщо ви молоді, то переглядаєте старі повідомлення та читаєте електронні листи від людини, яку колись любили.

Водолій

Ви з тих, хто плаче, «коли відпилює сук, на якому сидить». Зазвичай це відбувається через партнерів, які йдуть, бо ви порушуєте свої обіцянки. Однак навіть у такі сумні моменти ваш конструктивний мозок не перестає працювати на повну потужність, намагаючись зрозуміти, як допомогти вашому горю.

Вас так само здатні засмутити друзі, які підводять вас, а також новини про покинутих немовлят, дітей, які зазнали насильства, біженців та гуманітарні катастрофи.

Риби

Ви належите до одного з найчутливіших знаків, тому вас легко довести до сліз, особливо якщо ви почуваєтеся ошуканими людиною, яку любите.

Сльози на вашому обличчі можуть з’явитися під час перегляду романтичного фільму. А ще вас чіпають до глибини душі новини про те, що хтось погано поводиться з тваринами. Щоб захистити себе, ви намагаєтеся втекти від реальності – мріючи чи вирушаючи у подорож.

Оригінал