Як поводяться різні знаки Зодіаку, коли таємно закохуються

Овен

Він працює на випередження. Він дуже зацікавлений у вашому житті і задає безліч питань. Ви відчуєте, що ви — основний об’єкт його інтересу. Коли Овен закохується, він хоче знати все про вас. Його наміри очевидні і вам не потрібно гадати про них.

Телець

Він буде перевіряти вас, якщо захоплений. Це може збити вас з пантелику, тому що Телець може поєднувати красиве залицяння з квітами і подарунками з відстороненою поведінкою стосовно вас. Але не дозволяйте ввести себе в оману, просто Телець таким чином оберігає своє серце від болю.

Близнюки

Він очевидно і безповоротно закоханий у вас. Він не вміє приховувати свої почуття, коли справа доходить до романтики. Він дуже прив’язується до свого об’єкта пристрасті, тому іскра у ваших стосунках ще довго не згасне. Якщо ви підозрюєте, що Близнюки захоплені вами, швидше за все, так і є.

Рак

Він буде намагатися змусити вас посміхнутися. Коли він захоплений – то обережний. Рак — дуже емоційний знак, він міцно любить і дуже хвилюється щодо своєї прихильності. Він жадає переконатися, що йому не заподіють біль, але водночас нічого не може вдіяти зі своїми емоціями. Коли Рак приділяє багато часу, хоче бути поруч і буде робити все, щоб забезпечити вам комфорт і щастя, він – без розуму закоханий у вас.

Лев

Коли він закохується, він протегує об’єкту своєї прихильності. Лев славиться роздутим его, але, коли закохується, захоче цілком належати вам. Якщо ви ще не готові до серйозних стосунків, він буде робити все, щоб показати, що ви – його дівчина, наприклад, буде казати, який він щасливий з вами або обіймати вас публічно.

Діва

Він діє так, ніби ви його ні краплі не цікавите. Чоловік-Діва дуже обережний з людьми, коли не впевнений, чи безпечно йому вступати у відносини з ними, тому вдає ніби йому все одно. Чим «прохолодніша» Діва стосовно вас, тим більш імовірно, що вона в вас закохана. Не переживайте про це, з часом він відкриє свої почуття до вас.

Терези

Він стане нерішучим. Терези – великі романтики, вони завжди на варті балансу і спокою. Коли вони закохуються, їхній світ перевертається з ніг на голову, тому вони дуже обережні і намагаються зважити всі за і проти, перш ніж дозволять собі по-справжньому полюбити.

Скорпіон

Він відданий і потайливий. Він може здаватися відстороненим і холодним, проте в глибині душі він просто збитий з пантелику і сходить з розуму, уявляючи, що ви можете зустрічатися з іншими чоловіками або що ви не зацікавлені в ньому. Скорпіон відомий своєю собачою відданістю людям, яких любить, тому поводиться не кращим чином під час проміжної фази знайомства і відносин.

Стрілець

Він хоче постійно робити що-небудь разом з вами. Закоханий у вас Стрілець буде планувати з вами поїздку на вихідних і покаже вам прекрасні місця, яких ви ніколи не бачили. Він спробує з’ясувати, чи зможете ви бути його партнером в подорожах, бо це його найбільша пристрасть. Чим більше він хоче випробувати з вами, тим більше він зацікавлений в вас.

Козоріг

Він ставить вам питання про майбутнє. Козоріг любить будувати плани і слідувати їм. Йому не подобається перебувати в невизначеності, і він не буде цікавитися відносинами, якщо розуміє, що вони ні до чого не приведуть.

Водолій

Він приділяє час вам, а не досягненню своїх цілей. Водолій зациклений на своїй роботі, тому, якщо він повністю зосередиться на вас, ви зрозумієте, що вони дійсно у вас закоханий. Навіть якщо він говорить, що не може собі дозволити відносин, поспостерігайте за його діями – вони красномовніші всяких слів.

Риби

Він буде присвячувати вам проникливі вірші та пісні. Коли Риби закохуються, вони відчувають творчий підйом і натхнення, і ви, мабуть, помітите це відразу. Ви дізнаєтеся про їхні почуття до вас, тому що ви станете в деякому роді їхньою музою.

Оригінал