5 знаків зодіаку, під якими народжується найбільше слабохарактерних чоловіків

Не дай Боже, якщо сила чоловіка проявляється в слабкості! Слабкість — це жіноча зброя. Але є чоловіки, яких називають ганчірками, тюхтіями або підкаблучниками.

Над ними сміються і ненавидять, кажучи одну таємну фразу: “Та будь ти нарешті мужиком!”.

Існують знаки зодіаку, чоловіки яких більш схильні до прояву слабких рис характеру:

Рак

Раки — ніжні, чутливі, вразливі… жінки! Однак чоловікам цей знак не шкодує ніжних якостей, нагороджуючи їх м’яким і податливим характером.

В умілих руках такий чоловік швидше засвоїть головні істини, які роблять жінок щасливими: знання на зубок всіх пам’ятних дат, подарунки та квіти без приводу, кава в ліжко, смачні сніданки для всієї родини, постійна допомога по дому, щоденний масаж і романтика. І навіть через роки спільного, рутинного життя чоловіки-Раки не втрачають своєї чуттєвості і романтичності.

Риби

Про чоловіків цього знака кажуть «ні риба, ні м’ясо». Вони побоюються відповідальності і з задоволенням нагороджують жінку прийняттям серйозних рішень.

Чоловіки-Риби хороші подружки. Вони стануть ідеальними чоловіками для жінок, яким потрібна компанія для перегляду сентиментальних серіалів і реаліті-шоу, щирих бесід і скарг на тлінність і несправедливість цього світу. Гарні Риби і як доморощені доктори, які перехворіли і перелікувались стільки, що мають вартий заздрості лікарський досвід. Головне – ніколи не можна Риб ігнорувати і забувати їм співчувати.

Терези

Мужиками цього знака Зодіаку управляє Венера. Тому чоловіки-Терези органічно себе почувають в жіночій компанії. Вони легко захоплюються жіночими хобі, і страждають такими жіночими проблемами, як шопоголізм і балакучість. Чоловікам-Терезам спокійніше, коли рішення хтось бере за них.

Мужності, чоловічих вчинків і подвигів вони деколи просто побоюються, тому скептично ставляться і до історичних героїв, і до кіношних суперменів, називаючи їх відірваними від реальності.

Періодично доведеться підганяти чоловіків-Терезів з рішеннями або навіть приймати їх за чоловіків. Однак жінці ця обставина може зіграти на руку, якщо вона вміє бути «шиєю», яка як поверне, так «голова» і прийме правильне рішення. Головне, щоб при цьому чоловік-Терези був упевнений, що ініціатива виходила виключно від нього.

Діва

Попало ж чоловікам народиться під цим жіночим знаком! Цьому знаку притаманні жіночні і ніжні риси характеру.

Не здатні чоловіки-Діви і на авантюризм, який припускає сміливість і ризик – якості, які неминуче присутні в характері сильного чоловіка.

Звичайно, ця особливість Діви з негативної легко перетворюється в позитивну, якщо жінка в чоловікові цінує обережність, пильність, практицизм, передбачуваність і добре розвинений інстинкт самозбереження. А він неодмінно повинен бути в пріоритеті у чоловіка, який дорожить сім’єю і пам’ятає, що взяв на себе за неї відповідальність, значить, без особливої потреби ризикувати життям в догоду авантюризму і екстриму не буде.

Телець

Дві риси характеру роблять з чоловіків-Тельців слабохарактерних – жадібність і лінь.

Поважність і неспішність рватися в бій іноді цілком зрозуміла і обґрунтована, але у Тельців ці якості часто перевищують норму, перетворюючись на лінь і слабовільність. У них відсутня мотивація до серйозних занять, що часто залишає їх і без належних засобів до існування. А оскільки всі Тельці – матеріалісти, то зберігати свій капітал вони здатні не через його примноження, а через економію і жадібність.

Навряд чи жінка, яка для життя шукає сильного чоловіка, вважатиме ці якості придатними для спільного життя. І все ж навіть вони піддаються корекції за умови, що лінь і скупердяйство чоловіка-Тельця не стало патологією, а жінка його любить. Багато панянок обожнюють, коли чоловіки витрачаються, але тільки на етапі побачень. В сімейному житті вони і самі можуть допомагати чоловікам-Тельцям економити. З лінню, звичайно, складніше. Однак правильно матеріально мотивований Телець навіть зі своєї ліні зможе зробити гроші.

Оригінал