6 знаків Зодіаку, у яких слабко розвинене почуття гумору

Не кожен може народитися з фантастичним почуттям гумору. Деякі люди взагалі навіть не розуміють, що таке почуття існує в природі. До речі, щоб ви знали, почуття гумору іноді навіть служить природним афродизіаком. А як відчуваєте гумор ви, і як ви на нього реагуєте? Що може з цього приводу сказати ваш зодіакальний знак?

Овен

Овен, звісно, не настільки фантастично впертий, як Телець, але Телець жарти розуміє, а ось в Овна з цим бувають проблеми. Було б дуже чудово, якби такий природжений лідер, як Овен, який обожнює відповідальність, ще б і вмів час від часу сміятися над вдалими жартами.

Рак

У Рака, як відомо, неймовірно розвинений материнський (або батьківський інстинкт), і він знищує в цьому знакові всяке вміння сміятися над чим завгодно.

Звичайно, життя іноді вимагає серйозності, але якщо ви не можете і не вмієте сміятися, то життя буде повною нудьгою. Раку було б корисно періодично відволікатися від свого відчуття гіперопіки над оточуючими і просто розслабитися.

Діва

Помішана на дрібницях і деталях Діва абсолютно не вміє бачити повну картину світу, щоб зрозуміти природу почуття гумору. Ну не відчуває цей знак гумор – і все! Скрупульозна натура Діви робить із неї чудового фахівця і професіонала, але тільки не людину, здатну щиро сміятися над життєвими жартами.

Скорпіон

Скорпіон! Неймовірно складна людина. Ангел, що літає в сутінках. Для початку ви ніколи не знаєте, що думає Скорпіон. Через це його важко зрозуміти, і він рідко сміється, коли оточуючим дійсно весело.

Він, звісно, вміє намагатися жартувати, але, якщо ви не схожі на Скорпіона, то ви можете цей стиль не зрозуміти. Скорпіон буває безжалісний, жорстокий і якщо він щось із гумору і розуміє, то це чорний гумор.

Стрілець

Немає нічого гіршого, ніж хтось, хто хоче бути центром уваги і намагається бути кумедним і цікавим. Отже, Стрілець! Найбільш товариський знак і найвідоміший нехлюй і гульвіса. Але ось саме він і слабкий у почутті гумору – скоріше, він занадто відкритий і прямолінійний, щоб гумор відчувати. Не дивуйтеся, якщо великий авантюрист Стрілець виявиться байдужим до жартів і анекдотів.

Козоріг

Можливо тому, що Козоріг народився в найхолоднішу пору року, але цей знак такий самий холодний, як і місяці, в які Козороги народжуються: а це грудень і січень. І, на жаль, ця холодність також поширюється на їхнє почуття гумору – це означає, що здебільшого воно застигло і не існує.

Козоріг у принципі любить повеселитися, але він не знає, де саме і з чого сміятися.

Оригінал