Гороскоп на 31 травня

Овен ♈

Сьогодні один з тих днів, коли всім від Вас щось треба. Вас буквально рвуть на частини. Це в першу чергу означає, що треба скласти собі адекватний список справ і врахувати, що купу часу доведеться присвятити чужим потребам. Що ж, принаймні це означає, що людям Ви дуже цікаві!

Телець ♉

Гроші, гроші, гроші! Ви думаєте про них, забувши про спокій і лінь, не від жадібності, а просто тому, що розумієте свої бажання і розумієте, як їх досягти. В першу чергу важливо вивчити свої доходи та витрати і встановити розумний баланс між ними.

Близнюки ♊

Місяць у Близнюках активізує Ваш і без того активний розум. Ідеї будуть сипатися як з рогу достатку, і захочеться поділитися ними з людьми, які в змозі їх зрозуміти і оцінити. Важливо розуміти, що цей приплив творчого натхнення – не випадковий.

Рак ♋

Ваша підсвідомість генерує незвичайні ідеї одну за одною. Буквально з нізвідки приходять рішення для складних проблем. Всесвіт закликає Вас грати роль чутливої антени, яка вловлює далекий сигнал. Відкрийте розум, вимкніть “раціональні” обмежувачі – і чекайте одкровення!

Лев ♌

Левам сьогодні не буде і хвилини спокою – стільки спілкування! Стільки людей! Але все ж знаходьте час не тільки для виконання обов’язкової програми, але і для спілкування у своє задоволення. Навіть якщо план був посидіти вдома, не відмовляйтеся від запрошень, адже вони відкривають стільки можливостей. Вам не можна упустити свій шанс.

Діва ♍

Прогрес на кар’єрному полі буде супроводжуватися цінними бесідами. Якщо Ви хотіли поділитися з начальством цілями і планами, то ось Ваш шанс. Розмова по душах з шефом або іншою важливою персоною піде на користь обом сторонам. Користуйтеся можливістю і не бійтеся озвучувати власні амбіції.

Терези ♎

Спілкування сьогодні пов’язане з подоланням відстаней, новими пригодами, незвичайним досвідом. Ключове слово – “дослідження”; Вам просто потрібно зберігати широту кругозору і готуватися використовувати можливості, які неодмінно будуть.

Скорпіон ♏

Все спілкування відбуватиметься на більш серйозній ноті. Можуть спливти теми, яких Ви б краще взагалі не торкалися! Легкі і приємні розмови будуть рідкісними і короткими. З іншого боку, у Вас з’явиться шанс порозумітися чітко і ясно, чому Ви будете дуже, дуже раді.

Стрілець ♐

Ви відчуєте полегшення, підтвердивши свій зв’язок з людиною чи організацією. Обіцянки, зобов’язання, контракти – все це вийде на перший план, але не поспішайте поки нічого підписувати. Є всі шанси досягти нового рівня близькості у відносинах або далі розвивати важливе починання – дивлячись що Ви хочете.

Козоріг ♑

Справі час, потісі годину: такий підхід до життя дуже властивий Козорогові. Ви налаштовані добре попрацювати і не станете нікуди поспішати. Якщо є якісь завдання, до яких не доходили руки, зараз Ваш шанс з ними розібратися – і зітхнути з полегшенням.

Водолій ♒

Світила настійно радять Вам розслабитися і відпочити, і опір тут марний. Настав час добре провести час – і варіантів це зробити у Вас маса. Шукайте те, що допоможе Вам від душі повеселитися і порадіти життю. Танцюйте так, ніби ніхто на Вас не дивиться (навіть якщо хтось і дивиться)!

Риби ♓

Перш ніж Ви помчите в захід на пошуки нових пригод, знайдіть час і сил для домашніх і сімейних справ. Рідні пенати підкинуть завдань. Ви з ними впораєтеся – але важливо пам’ятати, що в основі будь-якого успішного вирішення лежить розширення каналів комунікації.