Як панянки різних знаків Зодіаку виховують чоловіків

Виховувати чоловіків – справа невдячна і складна, але, тим не менш, багато жінок не втрачають цієї можливості! Причому дами різних знаків Зодіаку ставляться до виховання сильної статі по-своєму. Давайте дізнаємося як!

Овен

Овен – панянка категорична і на будь-яку помилку, недовго думаючи, просто дає стусана. Смачний такий, з гучним звуком. Чоловік від несподіванки найчастіше округляє очі і прикидається пеньком: мовляв, я нічого не знаю, нічого не бачив. Але з Овном таке не “прокотить”. Вона, якщо треба, і другий стусан відважить, і третій. Причому може зробити це публічно. А що такого?

Телець

Телець чоловіків зазвичай ставить нижче за себе. Що з них узяти? Даремні, безпорадні, не найрозумніші, але такі милі істоти! Поки все йде за планом і “чоловічок” поводиться тихо і поступливо, Телець спокійна. Ну, тобто тримає його в їжакових рукавицях, але все в рамках пристойності. Але варто окаянному порушити дисципліну, як наша панянка тут же втрачає терпіння і відправляє чоловіка до мами. Пробачити пробачить, але тільки після щирого замолювання гріхів і купівлі дорогої каблучки.

Близнюки

Близнюки не сприймають будь-яке виховання дорослої особистості, що відбулася. Робити їм, чи що, нічого? Вони краще займуться чимось корисним. Якщо Близнюкам щось не подобається в чоловікові, вони просто з ним не зустрічаються/не живуть/не заводять дітей. Усе геніальне – просто.

Рак

Головний принцип Раків – турбота і любов. Завжди теплий і чистий дім, смачна вечеря – будь-який чоловік завжди біжить з роботи до неї. Але варто йому де-небудь затриматися, як Рак витягує свою магічну клешню, щоб акуратно “відкупорити” милому череп. Ще довго вона їстиме його мозок по ложечці, примовляючи: “І як же тобі не соромно! Я ж усе для тебе… Усе!”

Лев

Левиці нікого не виховують, бо від початку обирають у партнери самодостатніх чоловіків. Такі самці нізащо не дозволять себе повчати. Максимум, на що здатна Левиця в таких стосунках, – це погарчати. Підвищать один на одного голос, заспокояться і вгамуються до наступного загострення пристрастей.

Діва

Діва виховує довго, наполегливо і нудно. Чоловік уже встигає прожити ще одне життя, а вона все ніяк не вгамується. Причому Діва часто бачить, який пацієнт має шанси на одужання, а який повністю безнадійний. Але їй совість не дозволяє передати іншій дамі цю невиховану свиню. Тому вона виховує до певного часу, а потім, звісно, кидає його.

Терези

Терези впевнені, що похвала – найкращий спосіб виховати чоловіка. У перший час він живе з нею, як у Христа за пазухою. Він не робить зовсім нічого, а Терези при цьому примудряються їх нахвалювати! Але дуже скоро наш благовірний починає розуміти, що охочих скласти особисте щастя Терезів дуже багато, і починає ворушитися. Так він бере себе в руки і перевиховується.

Скорпіон

Скорпіон – майстер із перевиховання. У хід ідуть шантаж, погрози, брехня, домінування і прояв влади. Дуже швидко чоловіки Скорпіонів стають білими і пухнастими, але тут нашим вихователькам стає нудно і нецікаво. Але це не проблема! Адже завжди можна знайти того, кого ще раз можна перевиховати. І ще раз!

Стрілець

Стрілець виховує благовірного, як собаку. Зробив щось хороше – отримай нагороду, погане – стусана і запотиличника. Загалом, це працює чудово. Зрештою Стрілець виховує з чоловіка ідеального робота, який, коли треба, подасть лапу. Тільки знову ж таки нашій панянці стає нудно. Виховувати-то більше ж нікого.

Козоріг

Як виховний захід Козоріг обирає нудьгу і пиляння. Словом, те, що так ненавидять усі без винятку чоловіки. З цієї причини поруч із Козорогом залишаються тільки чоловіки-тряпки, які солодше редьки нічого в цьому житті не їли. Якщо Козоріг не хоче залишитися в цьому житті сама, то їй бажано переглянути свої методи виховання. Або хоча б стати м’якшою і менш нудною.

Водолій

Водолій – мабуть, єдиний знак Зодіаку, який не виховує нікого, навіть чоловіків. Навіщо їм це треба? Зайві проблеми, зайві турботи, звикання і залежність. Та ну його! Водолій приймає чоловіка, який він є, або не зустрічається з ним узагалі.

Риби

Риби виховують чоловіків (або думають, що виховують) своїми душевними муками. Істерики – це їхнє все! Заламування ручок, сльози, зітхання – все це присутнє в щоденній поведінці Риб. А найулюбленіший їхній спосіб – це довго і картинно мовчати, а на всі запитання відповідати: “Ні, нічого не сталося. Все нормально”.

А як виховуєте своїх благовірних ви? Чи, може, ви – Водолій, який переконаний, що виховувати можуть тільки мами? Поділіться своєю думкою в коментарях!

Оригінал