6 знаків Зодіаку, які завжди щось приховують

Зодіак дає нам певні риси характеру, і є низка дуже таємничих знаків. Часом відмова від спілкування може бути найгучнішою фразою, яку може озвучити людина. Іноді це здорово, і це слід поважати, але є й інші тихі типи, які використовують своє мовчання як пасивно-агресивну зброю захисту. Ось шість астрологічних знаків, які можуть бути найбільш закритими.

Близнюки

Люди, народжені під цим знаком, є, з одного боку, максимально товариськими, а з іншого боку, незрозумілими і закритими. Близнюки замикаються, коли їм погрожують, але це завдає їм болю, оскільки вони вважають за краще обговорювати проблеми. Придушення бажання говорити суперечить їхній природі, але вони моментально замовкають, якщо їх ніхто не слухає.

Вони легко здаються і не люблять активно за щось боротися. Попри всю їхню емоційність та дружність Близнюки вважають за краще захищати себе і вибирають шлях найменшого опору, щоб вижити. І іноді цей шлях вимагає того, щоб бути потайними.

Рак

Якщо Рак замкнувся і мовчить, значить йому, найімовірніше, боляче і некомфортно. Він завжди і все переживає всередині, тихо і негласно. Рак хоче, щоб його оточення було щасливим, щоб усе складалося правильно – а коли цього не відбувається, він занадто болісно перетравлює будь-яку ситуацію. Рак сприймає цей світ як свою єдину відповідальність. Він дуже часто занурюється в мовчазне споглядання і бажає, щоб ніхто і ніколи його не турбував.

Терези

Терези відчайдушно незалежні, і вони відчувають необхідність захищати свої кордони за всяку ціну. Якщо ви не можете розпізнати, що насправді відчуває цей знак, значить, він перейшов у режим закритості й не особливо хоче демонструвати власні емоції. Терези іноді вважають за краще побути на самоті, накинути на себе вуаль таємничості і просто ні з ким не спілкуватися на тему занадто особистих і глибоких питань.

Скорпіон

Типове ставлення Скорпіона виражається фразою “я не маю до цього жодного стосунку”. Цей знак знає, що його справжня сила полягає не в тому, про що він говорить, а в тому, що він приховує. Скорпіон – людина не особливо тиха, але він повністю закритий і захищений з усіх боків. Його мовчання завжди дає йому деяку перевагу. Чесно кажучи, Скорпіон використовує свою закритість як інструмент, щоб непомітно маніпулювати людьми.

Стрілець

Стрільці можуть бути теплими, як сонце опівдні, і холодними, як айсберг в Арктиці. Те, що змушує їх ставати холодними і тихими, – це підозра, що їх зраджують або їм брешуть. Товариський співрозмовник Стрілець моментально закриється, якщо ви йому чимось не сподобаєтеся.

Ці люди здатні бути невблаганними і жорстокими. Лише один неправдивий рух з вашого боку, і ви будете викинуті з життя Стрільця без будь-яких шансів на повернення. Так, Стрільці вміють замикатися, мовчати і бути дуже потайними.

Водолій

Тихий, тихий Водолій завжди щось замишляє. Не намагайтеся наблизитися до людей цього знака – їхнє мовчання діятиме як захисний щит між вами. Водолій не бачить сили у вербальному спілкуванні, однак це не означає, що він не здатен виразити себе.

Він уміє донести свої таємні думки способами, які завдають більше шкоди, ніж озвучені слова. Мовчання Водоліїв – це загроза і небезпека. Це означає, що вони щось замислюють, розробляють, проєктують і готують. Їм не слід довіряти, особливо коли вони переходять у режим тиші.

Оригінал