“Сім п’ятниць на тиждень”: 5 непередбачуваних знаків Зодіаку

Деякі знаки Зодіаку вирізняються особливою емоційністю. У цьому немає нічого страшного, але рівно доти, доки ви контролюєте свої почуття. Але якщо емоційні перепади починають негативно позначатися на вашому житті та житті оточуючих, варто щось змінювати. Ось п’ять найбільш імпульсивних знаків Зодіаку:

Овен

Представники цього знака найчастіше роблять необдумані вчинки. І зовсім не дивно, що Овни, які люто прагнуть досягати нових і нових цілей, надмірно імпульсивні.

Вони з головою йдуть у будь-яку справу, якою зайняті. Це може бути робота, захоплення чи навіть просто суперечка з кимось. Представниками цього знака управляє Марс – планета рішучості та енергії, яка при цьому спонукає Овна впадати в справжню істерику, коли в нього не виходить досягти свого.

Але якими б дурними не були його вчинки, він завжди прагнутиме їх виправити. Хоча краще все ж таки їх зовсім не робити. А для цього необхідно лише зробити невелику паузу, глибоко подихати і розслабитися. Це допоможе Овну охолонути і обміркувати ситуацію, що склалася, більш раціонально. У результаті він тільки потішиться своєю передбачливістю.

Рак

Те, що Раку властиві різкі зміни настрою та підвищена чутливість, знають усі. Зовсім не дивно, що Ракам з їхньою тонкою душевною організацією буває так важко справлятися з емоціями, особливо коли їх зраджують.

Як і решта знаків Води, Раки дуже люблять ховатися від навколишнього світу у своїй раковині в ті моменти, коли відчувають дискомфорт. Їм досить миті для переходу від доброзичливого спілкування до холодного озлобленого інтроверта, що змушує оточуючих людей відчувати подив.

Для боротьби зі своєю природною схильністю йти з головою у свої емоції, Раку необхідно вчитися прощенню, а також не ставитись до себе надто критично. Зазвичай життя далеке від ідеалу, тому не варто докоряти собі за нездатність контролювати все навколо.

Скорпіон

Скорпіон, мабуть, є найбільш непередбачуваним знаком Зодіаку з емоційного погляду. Крім того, на всі образи він любить відповідати помстою. Також він відомий тим, що відстань від дружби до зради долає буквально за один крок. І в цьому винна його чутлива натура.

Скорпіон може поводитися як маніпулятор, але насправді його вчинками найчастіше керують емоції, що виникають не зі злості, а з невпевненості в собі, чого оточуючі можуть і не розуміти.

Для представника цього знака, щоб не сваритися з іншими, найкраще спрямувати свою енергію в якусь корисну справу. Замість того, щоб злитися та намагатися помститися, краще зробити крок назад. Це допоможе не робити тих дурниць, про які потім пошкодуєте. Після того, як спокій повернеться, ви зможете поглянути на ситуацію з різних боків.

Стрілець

Як і Овен, Стрілець просто нездатний всидіти дома, він постійно рветься кудись вперед. Тобто він робить щось, і лише потім замислюється над тим, що зробив.

Це захоплива натура. Стрільцем керує Юпітер – планета зростання, тому немає нічого дивного в тому, що він часом різко розганяється до швидкості 100 кілометрів на годину. Тому склалася думка, що Стрільці є емоційно незбалансованими особистостями.

Підопічний Юпітера нерідко буває розсіяним, а іноді в ньому прокидається бажання здобути все і зараз. Але його діям та планам не вистачає цілеспрямованості.

Це, звичайно, зовсім непогано, що Стрільці є людьми швидкими на підйом, але все ж таки потрібно вміти часом ставити життя на паузу. Займаючись самоаналізом, Стрільці зроблять своє життя більш усвідомленим і навчаться брати на себе відповідальність за свої емоції замість того, щоб постійно бігати.

Риби

Риби – це відомі мрійники та містики. Крім того, це емоційна натура, яка свій настрій, здається, змінює щомиті.

Рибам подобається жити у своєму фантастичному світі, який вони вигадали самі. Вони вважають за краще особливо не прив’язуватися ні до людей, ні до місць, чим і пояснюється їхня непередбачувана поведінка. Ця мінливість характеру дозволяє їм плисти крізь власні емоції аж до глибин.

Щоб не втрачати орієнтира у морі своїх бурхливих емоцій, Рибам необхідно сконцентруватися на внутрішньому зціленні. Це допоможе їм навчитися краще розумітися на своїх почуттях. Наприклад, можуть почати відвідувати психотерапевта чи розпочати вести щоденник. У будь-якому випадку це допоможе їм поглянути у вічі своїми страхами та взяти життя під свій контроль.

Оригінал