Як описати одним словом кожен знак Зодіаку

Що буде, якщо спробувати звести характер знаків Зодіаку до одного слова? Це може бути улюблене слівце, без якого не обходиться жодне висловлювання людини, або ж його головна риса характеру. Астрологи стверджують, що у кожного знака Зодіаку є своє «кодове слово, в якому відображається вся сутність людини.

Овен – «кращий»

Овни люблять змагатися і перемагати. Фраза «Головне — не перемога, а участь» дратує їх. Їм важливо бути вищими, розумнішими, сильнішими, багатшими і красивішими — одним словом, кращими за всіх. Кожен раз, коли вони виходять куди-небудь, неодмінно підкреслюють це – «Це найкращий ресторан у місті!», «Це найкраща піца, спробуйте!», «У мене найкращий хлопець/найкраща дівчина!» Тепер ви знаєте, як порадувати знайомого Овна – просто частіше нагадуйте йому, що він – найкращий.

Телець — «надійний»

Тельці не люблять йти на невиправданий ризик. Вони прагнуть до стабільності і впевненості у завтрашньому дні. Від близьких вони очікують підтримки та готовність прийти на допомогу в скрутну хвилину. Та й самі вони дуже вірні і постійні друзі, на яких завжди можна покластися. Так що частіше хваліть Тельців за їхню надійність!

Близнюки — «цікавий»

Близнюки дуже допитливі. Вони відкриті до нових знань, нових знайомств і нового досвіду. Близнюки люблять робити враження своєю ерудицією і освіченістю, тому докладають максимальних зусиль, щоб бути для кожного цікавим співрозмовником. В людях вони цінують ті ж якості, тому в спілкуванні з Близнюками не допускайте банальностей і нудьги.

Рак — «безпечний»

Раків часто вважають боягузливими і недовірливим, але насправді у них просто дуже розвинена інтуїція. Вони ніколи не приймуть рішення, якщо не відчувають впевненості в тому, що воно безпечно для них. Раки дуже трепетно ставляться до своїх близьких, тому їх постійно потрібно переконувати в тому, що в їхній сім’ї всі здорові, щасливі і успішні.

Якщо ви хочете, щоб Рак розкрився і довірився вам, створіть навколо нього безпечну атмосферу, оточіть затишком і спокоєм.

Лев – «неповторний»

Овну подобається відчувати себе кращим у порівнянні з іншими, але якщо ви захочете порівняти Лева з ким-небудь, він прийде в лють! Лев — унікальний і неповторний! Він вище всіх порівнянь. Для нього важливо бути винятковим в очах коханої людини. Тому найкращим компліментом для нього буде сказати, який він унікальний і неповторний!

Діва – «правильний»

Діви грають за правилами і не порушують соціальних норм. Цим людям необхідно знати, що їхні вчинки правильні, логічні і раціональні. Діви дуже бояться робити помилки. Їм неодмінно здається, що всі звертають увагу на їхні промахи і засуджують їх. Чоловік-Діва потребує у постійних переконаннях, що він чинить правильно і практично. Дівчата-Діви завжди відмінниці і розумниці.

Терези — «прекрасний»

Терези люблять бачити прекрасне в усьому. Красива картина, приємна дівчина, чарівний хлопець! А що це за чарівні квіти на підвіконні? Ах, як чудово було сказано! Терезами треба захоплюватися як твором мистецтва! Чоловіків знака Терези слід похвалити за їхню романтичність і вміння бути джентльменами. Дівчата оцінять, якщо ви похвалите їхню граціозність і витонченість.

Скорпіон — «потужний»

Скорпіони не визнають півзаходів – вони з головою занурюються в емоції і без залишку віддають себе справі. Така імпульсивність, звичайно ж, повинна викликати потужну реакцію в оточуючих. Правда, найчастіше Скорпіонам наплювати на те, що про них думають інші. Ці напористі та енергійні люди оцінюють дії інших, тільки якщо вони достатньо потужні», в іншому випадку вони навіть не помічають їх.

Стрілець — «авторитетний»

Авторитет потрібен Стрільцям не для влади, а для поваги в суспільстві. Вони люблять, коли люди просять у них поради і можуть годинами направляти інших на шлях істинний. Вони прагнуть самовдосконалюватися і розвиватися в морально-етичному плані черпають знання з надійних джерел, щоб потім стати гуру і наставником для інших. Кращим компліментом для Стрільця буде прийняття його ідей та переконань.

Козоріг — «статусний»

Козорогам дуже важливе визнання. Їм хочеться відчувати, що вони роблять щось значуще і цінне. Тому вони дуже стурбовані колекціонуванням дипломів, медалей та нагород, які підтверджують те, що вони намагаються не дарма. Козороги люблять повагу і прагнуть зайняти становище в суспільстві, часто купуючи для цього «статусні» речі: дорогу машину, годинник і новомодні гаджети.

Водолій — «оригінальний»

Водолії дуже креативні і вміють дивитися на речі під іншим кутом. Вони бачать рішення там, де інші бачать лише безвихідну ситуацію. Знайшовши в собі творчий початок і усвідомивши свою несхожість на інших, Водолії часто стають нонконформістами і навмисно демонструє свою унікальність. Вони люблять виділятися з натовпу і відчувати себе відокремлено. Тому слово «оригінальний» законно належить Водоліям.

Риби — «казковий»

Риби — творчі натури з тонким душевним складом. Вони здатні на безумовну любов і самовіддачу, і категорично не бажають знімати рожеві окуляри. Риби володіють багатою уявою і часто живуть ніби в вигаданому світі, де все гарно, красиво, легко і романтично. Ці фантазери вірять, що немає нічого неможливого, варто лише трохи постаратися, і всі їхні мрії збудуться. Що ж, можливо, вони мають рацію, адже колись польоти в космос теж здавалися казками.

Звичайно, кожна людина дуже багатогранна і унікальна. Тому не можна помістити увесь спектр особистих якостей в рамках одного лише слова. Але читаючи цю статтю, напевно ви відзначили багато подібностей в описі свого знака або знака Зодіаку своїх друзів.

Пишіть у коментарях з якими словами у вас асоціюються знаки Зодіаку.

Оригінал