Риби – мудрі партнери, які відчувають та віддають любов інтуїтивно

Риби – 12-й і останній знак Зодіаку, що представляє єдність і завершення циклу. Вони мають чуйний характер, надаючи оточуючим розуміння і співчуття. Поруч із ними люди почуваються так, ніби вони знайомі тисячу років, бо Риби вміють їх зрозуміти.

Риби мають світлу, чарівну і мудру душу, оскільки вони, як вважають, пережили багаторазові перевтілення.

Риби символізуються зображенням двох риб, що пливуть у різних напрямках, одна з яких звернена вгору, інша – вниз. Це відображає подвійне життя Риб, які стоять однією ногою в ефірі, а іншою — у земному світі.

Якщо ви спілкуєтеся з Рибами, варто звернути увагу на їхні попередження чи пораду, оскільки вони, як відомо, мають дар пророцтва. Відносини з Рибами відрізнятимуться від того, що ви випробували раніше. Риби – знак містиків, мучеників, художників, музикантів, поетів, романтичних мрійників та грішників, які звертаються до святих.

Риби управляються зачарованим Нептуном – таємничою, потойбіччю. Можливо, ви помітили, що ваш коханий живе у своєму уявному світі і думає, що він реальний, оскільки сповнений магії, таємниць і чудес.

Багато Риб проводили дитинство в мріях, поринаючи в казки або фантастичні світи. Коли вони дорослішають, фантазія не залишає їх, оскільки Риби настільки чутливі, що реальність може здаватися їм жахливою та суворою.

Найбільше у світі Риби бажають стосунків з тим, з ким вони можуть розділити інтенсивний та сюрреалістичний зв’язок поза земним світом. Якщо ви готові дивитися з ними на зірки або повний місяць і розмовляти про небесні події та чудеса Всесвіту, вони не захочуть вас відпускати.

Коли ви перебуваєте в їхній компанії, ви можете відчути, ніби Риби частково відсутні, блукаючи у своїх думках, досліджуючи кожен куточок свого розуму.

Ви виявите, що любов, розділена з Рибами, часом напружена — якщо вони глибоко пов’язані з вами, вони можуть вас ідеалізувати або звести на п’єдестал. Вони також можуть загубитися у своєму коханні, оскільки звикли віддавати, забуваючи про те, щоб отримувати кохання та зосередитися на собі.

Риби – надчутливі і чуйні істоти, вони відчувають радість і біль інтенсивніше, ніж інші, і страждають від цього. Проте, вони знаходять спосіб втілити страждання в мистецтво та використовувати свої твори, щоб вилікувати себе.

У Риб відкрите і добре серце, яке прощає і майже миттєво забуває завдану образу чи біль. Риби дуже співчутливі і дивляться ситуацію з іншого погляду. Вони мають здатність інстинктивно відчувати ваші почуття, і це дає їм необхідне розуміння того, чому люди роблять так, а не інакше.

Риби – стійкий водяний знак з духом воїна, який знаходить спосіб маневрувати навколо перешкод, що заважають їм.

Якщо у відносинах назріває конфлікт, кохання Риб, як правило, надає безліч шансів на спокутування, оскільки у них чуйне серце. Однак, якщо вони відчувають, що їх чутливий характер використовують, вони можуть не довіряти вам і забажають залишити стосунки.

Риби можуть піти в себе, щоб збалансувати та заповнити свою енергію. Як правило, Риби – інтроверти, а це означає, що вони проводять багато часу у своїх думках. У такому разі Риб потрібно ніжно підштовхнути, щоб вони повернулися до реальності. Щоб досягти гармонії, у Риб має бути мета, і зазвичай вона приносить користь людству.

Вони приймають біль та страждання інших людей близько до серця, в такому разі просто обійміть їх і дайте зрозуміти, що ви розумієте, що вони відчувають.

Риби надзвичайно сприйнятливі до енергії, тому вони за дві секунди визначать ваш емоційний стан і дізнаються, як ви почуваєтеся, перш ніж ви зрозумієте це самі. Вони інтуїтивно тямущі й одразу зрозуміють, чи брешете ви їм, чи ні.

Риби – емоційні особи, і все, чого вони хочуть, – коханця, який також буде і їхнім найкращим другом. Вони прагнуть того, з ким можуть ділитися чудесами Всесвіту та формувати глибокий та інтенсивний емоційний, ментальний, фізичний та духовний зв’язок.

Оригінал