2 найвпертіші знаки Зодіаку

Впертість буває корисною. Наприклад, якщо допомагає досягати поставлених цілей. Але все добре в міру. А ось ці два знаки Зодіаку якраз міри не знають, у всякому разі в тому, що стосується звички наполягати на своєму і йти напролом. Напролом же – буває боляче, дуже боляче. Але що поробиш – так розпорядилися зірки…

Телець

Шикарна постільна білизна, розслабляючий плейлист, свіжа випічка – Телець насолоджується оточуючими його чуттєвими задоволеннями. Цьому знаку стихії Землі комфортно перебувати в знайомій обстановці. Тому якщо серед ваших друзів є Телець, будьте готові до звичних речей: щотижневої вечері у звичному місці і вечора кіно (з романтичною комедією, яку він бачив уже сто разів).

Ці люди чітко знають, як хочуть провести час, і ні за що не відмовляться від ідеї, яка поселилася в їхній голові. Впертим Тельцям властиво дотримуватися чітких планів та системи переконань. Зокрема тому, що такі звички дарують їм відчуття безпеки.

Телець, ми знаємо, що ви завжди замовляєте чай лате з льодом, але чому б не спробувати щось інше?

Козоріг

Візьміть своє спорядження для походів. Козороги ставляться до життя як до підкорення гірської вершини, а тому рішуче налаштовані на подолання будь-якої перешкоди, поки, нарешті, не досягнуть бажаного (і не подивляться звідти вниз). Ці люди люблять добиватися успіхів і диктувати правила, встановлюючи для себе і оточуючих неймовірно високі стандарти.

І хоча представники цього сузір’я надзвичайно самокритичні, Козороги знають, що тільки вони самі можуть прийняти для себе найбільш правильні життєві рішення (річ у тому, що вони не звикли покладатися на когось іншого). Кожен день Козорога ретельно розпланований (від їжі до одягу), тому не дивно, що він рідко просто зникає з радара).

Коник всіх Козерогів – їхня самодостатність. Вони нікому не дозволять стати між ними і їхньою метою.

Оригінал