5 знаків Зодіаку, яким постійно не щастить у коханні

У кожного знака зодіаку є свій набір характерних якостей. Наприклад, деяким жінкам через особливості темпераменту не щастить у коханні. Від них чоловіки йдуть частіше за інших.

Риби

Представниці весняного знака – це відмінниці по життю. Усе, за що вони беруться, у них, як правило, виходить. Після того як Риби набувають сімейного статусу, вони з притаманною їм відповідальністю і ретельністю беруться будувати нове життя, вирішуючи і за себе, і за чоловіка всі питання побуту та відпочинку.

Як то кажуть, не хочеш бути щасливим – змусимо. Якщо чоловік має власну думку і не готовий жити за режимом дружини, йому доведеться обирати: змиритися чи податися геть.

Близнюки

Артистичні та мрійливі, дівчата-Близнюки витають у хмарах і чекають легкості від партнера. Чоловік на стадії залицянь, захопившись романтичною витівницею, готовий заради неї на все. Але повторити розважальну програму в довгостроковій перспективі їм буде важко – сімейні будні, як відомо, далекі від неробства. Тому представниці цього знака зодіаку починають нудьгувати, страждати і докучати чоловікові претензіями. А якому чоловікові це сподобається?

Лев

Представниці цього знака знають собі ціну, упевнені у власній неперевершеності та значущості, тому повинні завжди і в усьому головувати. Вони здогадуються, що справляють на оточуючих незабутнє враження і точно уявляють, чого хочуть від життя і від свого обранця.

Тому можуть щасливо жити з тією людиною, хто погодиться перебувати в тіні своєї королеви і потурати її примхам. Щоправда, поки їй самій не набридне такий сценарій. Але в будь-якому разі останнє слово залишається за нею, тож чоловікові, який зважився на розставання, доведеться несолодко.

Скорпіон

Найбільш закритий і непередбачуваний знак Зодіаку. У жіночому характері змішався коктейль непоєднуваних компонентів: зухвалість, невинність, неприборкана чуттєвість і примхливість. Додайте до цього бажання контролювати і жагу до влади, і ви зрозумієте, чому середньостатистичному чоловікові доводиться важко знайти спільну мову з дівчиною-Скорпіоном. Потрапивши одного разу під її чари, в якийсь момент чоловік втомиться розгадувати її загадки і поспішить до простішої і зрозумілішої йому дами.

Стрілець

Дівчина-Стрілець – мрія будь-якого чоловіка. Вона приваблива, розумна, цікава і має природну чарівність. Протилежна стать тягнеться до них. І представниці цього знака не проти побудувати міцні стосунки, але з однією умовою: її обранець має забути про всі домашні штучки на кшталт прибирання, готування, прасування.

Стрільці – хороші дружини тільки для чоловіка, який розуміє їхні принципи. Домогосподарка – це не їхня роль, тому побудувати сім’ю складніше.

Оригінал