Характеристика жінок за знаком Зодіаку

Характеристика за знаком Зодіаку допоможе будь-якій жінці краще зрозуміти свої сильні та слабкі сторони, а також знайти правильний шлях у житті. Адже немає нікого прекраснішого за даму, яка живе в гармонії зі своєю зіркою.

Психологи переконують нас, що всі люди унікальні, але астрологи готові посперечатися, що хоч раз у житті вам зустрічалася людина зі схожим характером, світоглядом, переконаннями. Астрологи пояснюють подібну схожість впливом зодіакальних сузір’їв. Знак Зодіаку багато в чому визначає долю – це джерело сили, яке наділяє енергією, здібностями і характером. Сьогодні ми пропонуємо вам дізнатися, як знаки Зодіаку позначаються на характері представниць прекрасної статі.

Жінка-Овен

Жінки-Овни поєднують у собі природну жіночність із непокірним чоловічим характером. Це дуже енергійні, цілеспрямовані та напористі пані, які звикли самі вирішувати свої проблеми. За життя максималістки, що часто змушує їх відчувати психологічний дискомфорт і розчаровуватися в людях. Жінка-Овен допоможе чоловікові реалізуватися в житті. Вона дуже віддана і не прощає зрад. Про таких зазвичай кажуть: якщо любить, то всім серцем, якщо розлюбила, то назавжди.

Жінка-Телець

Тельці звикли ховати сильний характер за маскою ніжності. Вважають за краще домагатися свого за рахунок м’якої наполегливості, але якщо буде потрібно, можуть підключити впертість і агресію. Ці дами не схильні ставити себе і свої цілі вище інших, але потай про це мріють. Жінки цього знака як ніхто інший цінують комфорт, сім’ю, смачну їжу, задоволення. Вони вміють насолоджуватися всіма принадами життя і вчать цьому оточуючих. Жінка-Телець буде чудовою дружиною, прекрасною господинею, чудовою матір’ю. Але в разі розлучення залишить чоловіка ні з чим.

Жінка-Близнюки

Жінки, народжені під цим сузір’ям, відрізняються ерудицією, завидним розумом і прекрасним гумором. Їм з легкістю дається творча та інтелектуальна діяльність, а винахідливість допомагає виходити з найзаплутаніших ситуацій. Водночас їм дуже складно правильно вибрати мету в житті, а зовні вони справляють враження легковажних осіб. Але все це не заважає їм бути прекрасними і дуже мудрими жінками. Жінка-Близнюки може підкорити не одне серце своєю красою і талантами. У сімейному житті обожнюватиме дітей і пишатиметься власним чоловіком.

Жінка-Рак

Ніжність і стриманість – головні риси характеру жінок-Раків, ось тільки їхній настрій повністю залежить від навколишнього оточення. Їм необхідна підтримка близьких, причому постійно, інакше ці чуттєві створіння губляться в суворому світі. З них виходять вірні подруги і дружини, хороші матері. Жінка-Рак уособлює собою ніжність, чуттєвість, романтичність. Це втілення жіночності та вірності. Вона – пристрасна коханка в ліжку і зразкова господиня в домі. Ніколи не зрадить, щоправда, дітей любитиме більше, ніж чоловіка.

Жінка-Лев

Жінки-Леви купаються у великій кількості уваги з боку протилежної статі. І це не дивно: це досить яскраві й ефектні представниці зодіакального кола. Енергійність дає їм змогу успішно виконувати побутові справи, встигати на роботі, стежити за собою, виховувати дітей, тішити чоловіка й організовувати світські раути.

Зазвичай саме Левиці стають дружинами успішних і заможних чоловіків. Жінка-Лев вміє заробляти гроші і навчить цього свого чоловіка. Вона дуже приваблива і жіночна, що робить її бажаною для багатьох чоловіків. Найчастіше це стає причиною розриву, навіть незважаючи на те, що представниці цього знака не схильні до зрад.

Жінка-Діва

Для представниць цього знака характерна скромність, а їхні вишукані манери створюють враження, що Діви ніколи не зможуть зробити щось непристойне, за що їх можна було б засудити. На додачу до цього жінки-Діви – дуже палкі й ерудовані дами. Але їхній характер далеко не цукор, щоправда, навіть із великим набором вад вони залишаються такими ж чарівними і прекрасними. У сімейному житті Діва – уїдлива чистюля. Вона дуже практична в побуті. Боїться самотності, але при цьому ніколи не зізнається, що кохає чоловіка всією душею.

Жінка-Терези

Жінки-Терези чарівні й витончені, проте в них дуже багато чоловічого: твердість, воля, натиск, суворість. Представниці цього сузір’я воліють ховати чоловічі якості за жіночою легкістю, товариськістю, ніжністю, але в потрібний момент показують оточенню свої здібності. Жінка-Терези чарівна, примхлива, кмітлива, ревнива. Погодиться стати дружиною тільки того, хто зможе допомогти їй реалізуватися і стане для неї справжнім лицарем.

Жінка-Скорпіон

Жінки-Скорпіони ведуть подвійну гру, вдаючи з себе слабких і вразливих, хоча на ділі володіють твердим характером і величезною силою. Ці жінки можуть підпорядкувати будь-кого, якщо, звичайно, захочуть. Мають природну інтуїцію і вміють нею користуватися, що дає їм змогу змінювати навколишній світ на свій розсуд. У коханні балансують між шаленою пристрастю і ненавистю. Жінка-Скорпіон – пристрасна, палка та імпульсивна натура. Готова все життя присвятити самоосвіті, роботі або сім’ї.

Жінка-Стрілець

Представниці цього знака дуже уважні, турботливі, готові пожертвувати собою заради щастя своїх близьких. Почуття любові, щастя й оптимізму розвинене в цих жінках на максимальному рівні. Ось тільки жага до пригод і невтомний норов роблять їх не дуже хорошими господинями. Проте Стрільці завжди знають, як впоратися із ситуацією. Жінка-Стрілець – ідеальна дружина. Вона стане для чоловіка найкращим другом. Дуже любить свободу і на дух не переносить ревнощі та власництво.

Жінка-Козоріг

Представниці цього сузір’я націлені на сім’ю. Навіть найуспішніша кар’єра, загальне визнання і величезна зарплата не замінять їм люблячого чоловіка і затишний будинок. Жінки-Козороги не знають нічого про самокритику, вважаючи за краще у всьому звинувачувати зовнішні обставини. Живуть під девізом “я вирішила”, і цієї фрази достатньо для виправдання будь-якого вчинку. Болісно сприймають критику, особливо з боку близької людини. Жінка-Козоріг обере собі в чоловіки заможного чоловіка, з яким буде щаслива. Утримує дім в ідеальній чистоті та відточує любов до чоловіка до світових стандартів.

Жінка-Водолій

Жінки-Водолії привабливі, але намагаються не загострювати на цьому особливої уваги. Їх більше цікавить власний розум і реалізація в житті. Уважні, винахідливі, вміють швидко ухвалювати правильні рішення. Випереджають майбутнє, тому багатьом здаються дивними, що, втім, не заважає їм насолоджуватися життям. Люблять свободу і робити все по-своєму, а ось відповідальність за скоєне воліють ділити навпіл. Жінка-Водолій – незвичайна, талановита, чарівна. Від чоловіка чекає надійності та підтримки.

Жінка-Риби

Хвороблива емоційність, вразливість, мрійливість, потреба в надійному супутнику переслідують жінок-Риб протягом усього життя. Це дуже добрі, талановиті, романтичні, жіночні, чуйні натури, які переповнені любов’ю до світу, чоловіка та дітей. Однак через надмірну м’якість характеру часто страждають і розчаровуються в коханні. Жінка-Риби вимагатиме від свого супутника надійного захисту, вірності, любові та розуміння. Вона обов’язково відповість взаємністю і покаже світ своїх мрій.