Як маніпулювати знаками Зодіаку

Слово «маніпуляція» викликає у нас не найприємніші емоції. У переважної більшості людей воно асоціюється з управлінням, впливом та нав’язуванням своїх бажань.

Але якщо замислитись, у маніпуляціях немає нічого поганого. Мистецтво впливу на людей ми осягаємо з перших днів життя, криком і плачем, змушуючи батьків годувати і колихати нас. А ставши дорослими доводимо мистецтво маніпуляції до досконалості, де пестощами, а де хитрістю домагаючись бажаного.

Рідкісні, доречні маніпуляції не шкодять, і навіть навпаки, покращують взаємодію між людьми. Особливо це помітно у сімейних парах, де партнери за допомогою маніпуляцій встановлюють унікальний контакт, доповнюючи одне одного.

Овен

Овни – особистості азартні та вкрай імпульсивні. До того ж вони максималісти, які в корж розіб’ються, але доб’ються того, що задумали. Головне підштовхнути їх до цього.

Деколи досить сказати такій людині: «Милий, а давай злітаємо в Австралію! Ти будеш першим серед друзів, хто відвідає Зелений континент!». А можна взяти Овна «на слабо», сказавши: «Чоловік Наталії збудував таку приголомшливу дачу! Нашій дачі до неї далеко». Ось побачите, зачепивши самолюбство Овна, незабаром ви побачите, на що здатна ця людина.

Головне, Овен не повинен здогадатися, що ним маніпулюють. Все має виглядати природно, адже інакше гнів цієї людини звернеться на вас.

Телець

Представники цього знака неймовірно вперті, а тому керувати ними досить складно. До того ж вони проникливі і легко розгадують, коли на них намагаються впливати. Єдиний, хто має карт-бланш для впливу на Тельця, є кохана людина. Її маніпуляцій Телець практично не помічає і завжди готовий виконувати бажання партнера.

Наприклад, такій людині завжди можна сказати: Ти не міг би забрати мене з роботи на машині? Я б швидше приготувала твої улюблені реберця в соусі!». Особи даного знаку – неймовірні гурмани, а значить, будь-які маніпуляції пов’язані з їжею будуть успішними на 100%.

Нарешті, Телець просто обожнює секс, а значить, щоб впливати на цю людину, важливо постійно стежити за своєю зовнішністю, регулярно обіймати і цілувати Тельця, підтримуючи в ньому сексуальне бажання.

Близнюки

У цих людей занадто багато інтересів, а тому їхнє життя нагадує калейдоскоп, в якому немає місця розпорядку та заздалегідь прокладеному маршруту. Напевно, тому Близнюки непередбачувані та слабко піддаються маніпуляціям. Та й звичка цих людей усіх тримати на відстані не сприяє управлінню ними.

Щоб впливати на Близнюка, треба навчитися слухати його та стати йому другом. При цьому з цією людиною завжди потрібно бути на рівних, кажучи: “Давай ти сьогодні допоможеш мені, а завтра я візьму на себе твої турботи”. А ще на Близнюків можна впливати, зацікавлюючи їх чимось новим та неординарним. Бажаєте вирушити на відпочинок, запропонуйте замість звичної Туреччини – Бразилію, а замість пляжного відпочинку – сплав річкою.

А ось ставити умови Близнюкові абсолютно безперспективно, як і не варто намагатися ревнувати цю людину і заганяти її в рамки. В такому випадку керувати ним стане просто неможливо.

Рак

Раками досить легко маніпулювати, а все тому, що особи вони співчутливі і ніколи не пройдуть повз чуже лихо. Ви можете розповісти, як вам важко, і Рак одразу прийде на допомогу.

Але якщо ви живете з цією людиною, постійно викликати жалість та співчуття не вдасться. Потрібно діяти делікатніше. Раки люблять увагу до себе, люблять, щоб про них дбали. Тому, приголубивши свого партнера, нагодувавши і заколисувавши його, ви зможете просити про що завгодно. Без прояву турботи довго впливати на цю людину у вас точно не вдасться.

Представник даного знака дуже прив’язаний до сім’ї, тому вирішивши маніпулювати ним, слід всі свої пропозиції зводити до благ сім’ї. Такого підходу буде достатньо, щоб Рак виконав усе у найкращому вигляді.

Лев

Лев – мисливець, тому для маніпуляції важливо давати йому можливість завойовувати вас. Коли представник цього знака зацікавлений у людині, він готовий робити їй буквально все. Тому в ньому потрібно постійно підтримувати любов та пристрасть.

Представники цього знака просто люблять лестощі. Похваливши їхні таланти, смак та силу волі, можна переходити до суті розмови, адже в цьому випадку велике серце Лева пом’якшиться, і він піде на поступки. Але бережіться обманювати цю людину. Компліменти мають бути щирими, висловленими від душі.

А ще Лев – поціновувач прекрасного. І поряд з ним повинен бути просто приголомшливий партнер, як за змістом, так і на вигляд. У цьому плані, якщо ви бажаєте отримати в дар гарну прикрасу, просто скажіть Леву: «Я мрію про ці сережки з кулоном. У такій прикрасі наша пара буде найбільш карколомною на корпоративі». Для такої людини це досить переконливий аргумент.

Діва

Щоб маніпулювати Дівою, важливо бути з цією людиною на рівних, щоб вона поважала вас, а не вважала своєю прислугою, не вважала дурною і безпорадною. А якщо ні, то планка поваги цієї людини до вас знизиться і маніпулювати ним стане неможливо.

Взагалі, маніпулювати Дівою надзвичайно складно, адже ця людина будь-яку інформацію пропускає через сито логіки. Щоб пробити цю стіну, ви маєте бути логічними. Наприклад, скажіть: «Кохана, давай продамо машину і їздитимемо на роботу на велосипедах. Це заощадить нам купу грошей, допоможе підтримувати хорошу фізичну форму, та ще й зранку ми отримуватимемо заряд енергії!». Повірте, на Діву логіка діє безвідмовно.

Не намагайтеся нав’язувати Діві речі, які ведуть до фінансових втрат. Це досить скупа людина, яка не любить викидати гроші на вітер. А якщо вже задумали серйозні витрати, ваша логіка має бути залізною.

Терези

Особи знака Терези, нерідко сумніваються, коливаються при прийнятті рішень, а тому керувати ними не важко. Їм потрібно підкинути потрібну інформацію, дати день на “перетравлення”, а потім підказати, як вчинити правильно. Не сумнівайтеся, представник цього знака зробить правильний вибір, який влаштує і вас.

Крім того, Терези справжні естети та поціновувачі прекрасного. На цьому неодмінно потрібно грати. Скажіть такій людині: «Придивись до цього стильного костюма із синім відливом. У ньому ти просто чарівний! А ще він ідеально підходить до синього плаття, на яке я давно вже задивляюся». Після вишуканих компліментів з такої людини можна мотузки вити.

Пам’ятайте лише, що з Терезами можна домовлятися лише пестощами. Сюди належить і сексуальний потяг. Поманіть його мереживною білизною на гарному тілі, обійміть, поцілуйте і скажіть, як його хочете. Одурманений бажанням він погодиться буквально на все.

Скорпіон

Скорпіон – відомий маніпулятор, який використовує оточуючих у своїх цілях постійно. А ось керувати ними надзвичайно складно. Скорпіон знає, як протистояти вашим хитрощам і на корені припиняє будь-які спроби маніпулювання.

Впоратися з цією людиною можна. Але для цього потрібно пожити зі Скорпіоном і дізнатися його слабкі сторони. Якщо тиснути на його болючі точки, можна намагатися керувати цією людиною. З інших варіантів на Скорпіона залишається лише шантаж.

А ще представник цього знака дуже прив’язаний до сім’ї та, особливо, до дітей. Тому якщо у своїх бажаннях і проханнях ви будете посилатися на дітей або просити цю людину зробити щось заради сім’ї, вона не зможе відмовити. І головне, всі ваші маніпуляції мають доносити доброзичливим, спокійним тоном. Інакше ви нарветесь на грубість.

Стрілець

Стрілець любить бути в центрі уваги, любить, коли його слухають і просять його поради. А от якщо почати ігнорувати цю людину, це виведе її із зони комфорту і змусить погоджуватися навіть на те, чого їй зовсім не хочеться.

Крім того, Стрільці – волелюбні особи, а отже, дозволяючи своєму улюбленому Стрільцеві спілкуватися з подругами або друзями, літати на відпочинок без сім’ї, ви можете отримувати за це непогані дивіденди у вигляді згідливості партнера.

А ще, хваліть своїх Стрільців. Скажіть: «Любий, ти просто чудово готуєш плов! Хто тебе цього навчив? Давай ти періодично радуватимеш мене готуванням». Нарешті, як і всі схиблені на сексі Стрільці, вашим партнером легко управляти, виконуючи його таємні сексуальні бажання.

Козоріг

Представникам цього знака Зодіаку чужа романтика, а тому пестощами, ніжністю і сексом їх точно не проймеш. Це практичні особи, котрим першочергове значення має забезпеченість. Тому, бажаючи втілити у життя свої бажання, ви маєте зацікавити Козорога. Скажіть, наприклад: А давай замість седана купимо мікроавтобус. На цій машині ми зможемо не лише вибиратися всією сім’єю на природу, а й заробляти».

Козоріг – відмінний організатор та керівник. І цим також потрібно скористатися. Наприклад, ви можете сказати: «Коханий, наші дітлахи тебе так слухаються, ти для них безумовний авторитет. Давай ти проконтролюєш виконання ними домашнього завдання, а я, щоб вам не заважати, посиджу з подружкою у кафе».

А ось ниттям, сльозами та вмовляннями Козорога не пройняти. Як і не пройняти його агресією та шантажем. У цьому випадку він відповість вам такою ж монетою або просто закриється в собі.

Водолій

Представники цього знаку Зодіаку дуже незговірливі особистості, а тому не лише відмовляються чинити так, як їх просять, а й роблять усе навпаки. Тому щоб змусити Водолія зробити те, що ви хочете, просто забороніть йому це робити. Ось побачите, все буде виконано у кращому вигляді.

Водолій дуже цінує свою свободу. Забороняти йому щось означає нарватися на конфлікт. У цьому плані грамотніше дозволити йому те, що він хоче, але натомість отримати бажане потурання. Домовитеся так: «Чув, ви з подружками збираєтесь у нічний клуб? Добре, ну а я, щоб не нудьгувати, поїду з ночівлею на рибалку». З таким підходом ви не тільки досягнете бажаного, але й виставите ініціатором самого Водолія.

І, як порада. Будьте щирими з Водоліями. Вони дуже люблять, коли говорять відверто, без утисків і недомовок.

Риби

Риби – відомі альтруїсти, які готові жертвувати своїм часом та засобами заради щастя та добробуту близьких людей. Тому, маніпулювати Рибами просто, досить натиснути на жалість, розповісти, як вам важко живеться без автомобіля або як вам ніяково з’являтися на презентації в тому самому платті. Та що казати, Риби ніколи не відмовить у допомозі, якщо людина її потребує.

Від представників даного знака можна домогтися чогось лише ласкою та турботою. Огорніть душевним теплом свою улюблену Рибку, і вона готова буде заради вас буквально на все. Жодних умовлянь не потрібно!

Правда бувають ситуації, в яких Риби не ведуться на ласки та слізні прохання. І тут маніпулювати цією людиною можна лише ставлячи їй ультиматуми. Просто скажіть: «Я не готова жити з людиною, яка курить, ця звичка викликає в мене огиду». І Риби переступлять через себе. З таким підходом ваш партнер упорається зі своєю залежністю.

Оригінал