Як не пропустити доленосні моменти в житті знаків Зодіаку

Про долю співають у піснях і говорять у віршах, але її справжня краса полягає в гнучкості. Це не те, що не можна змінити. Долю можна переписати, поки лист у зошиті життя ще не перевернуть.

Для кожного зі Знаків Зодіаку Всесвіт виділяє особливі події, які дають можливість обирати подальший життєвий шлях самостійно. Такі доленосні моменти унікальні по своїй енергетиці, тому їх важко сплутати з сірою буденністю, яка оточує нас кожного дня. Всесвіт таким чином дає кожному з нас можливість змінити долю. Будьте пильні, бо нові можливості для керування своїм майбутнім у вас можуть з’явитися нескоро.

Намагайтеся не упускати свій шанс.

Овен

Удача – вірна супутниця Овнів, але проблема криється в поведінці цих людей. Овни необачні і непохитні. Вони пруть як танки, не помічаючи дрібниць у своєму житті. Доля дає їм знаки тільки подіями, не сигналізуючи про можливі зміни, а змінюючи саму дорогу. Звертайте увагу на те, що відбувається з вами в моменти, коли все йде своєю чергою, але потім різко змінюється.

Телець

Тельцям зірки дарують тонкі ниточки, за які треба встигнути вхопитися, щоб дістатися до міцної мотузки і взятися за неї обома руками. Проблема полягає для Тельців лише в тому, що розгледіти в потоці справ і подій ці тонкі нитки майже неможливо, проте вихід є і з цієї ситуації. Спробуйте просто братися за всі цікаві справи, а потім відсіювати їх за ступенем важливості. Так ви зможете вибрати правильні «нитки» долі.

Близнюки

Всесвіт постійно направляє вас по шляху, який може привести вас в тиху гавань. Якщо ви будете всіляко противиться тому, що відбувається у вашому житті, то наслідки можуть бути плачевними. Близнюки — це той знак, доля якого безпосередньо залежить від логіки. Намагайтеся уникати необачних вчинків, які змушують вас йти дорогою, позбавленою сенсу.

Рак

Ракам доля вказує на помилки серйозними проблемами. Якщо ви не хочете втрачати свою удачу, то звертайте увагу на ситуації, коли вам здається, ніби все життя йде під укіс. Якщо ваш шлюб розпався, бізнес прийшов в занепад або діти не слухаються, то це говорить про те, що у вашому житті настає доленосний час, коли від кожного вашого кроку залежить майбутнє. Воно може стати ще кращим, ніж світлі дні минулого, тому не втрачайте надії і впевненості.

Лев

Левам, мабуть, марно давати знаки, тому Всесвіт просто сам робить все за Левів. Це відбувається досить рідко, але влучно. У більшості таких випадків ці люди просто беруть якісь факти, потім міняють свою думку з приводу людей, подій. Іноді це відбувається дуже болісно, але потім все стає добре. Розлучилися з коханою людиною, а через пару місяців створили міцний шлюб — це про Левів.

Діва

У Дів рідко бувають доленосні моменти, тому що вони їх обходять стороною навмисно. Їм вистачає мудрості і знань для того, щоб зрозуміти, що це той самий випадок, коли від їхнього вирішення залежить майбутнє, але їм не вистачає сміливості. Ці люди бояться змін і хочуть, щоб все завжди було так, як зараз, в цей момент часу, тому для того, щоб якась ситуація зрушила з мертвої точки, Дівам потрібно лише змусити себе діяти.

Терези

Доля не любить давати знаки Терезам, тому що в такому випадку вони просто можуть зійти з розуму. Всесвіт воліє просто «коригувати» руху цих людей, не даючи їм впасти в бруд обличчям. Доленосні моменти в житті Терезів — це дрібні удачі, які можна зустріти щодня. Хтось знайшов загублений гаманець, десь вийшло заробити на стороні, отримали знижку на дорогий товар — все це подарунки долі, не інакше.

Скорпіон

Скорпіонам доля дає шанс змінити своє майбутнє всього пару-трійку разів за все життя, але це дуже великі подарунки, які вимагають визначеності. Знайте, що якщо доля ставить вас перед вибором, причому будь-який з них для вас позитивний і ви впевнені, що це реальний шанс зробити своє життя яскравішим, то не тягніть. Всесвіт не буде чекати, поки ви порівняєте всі «за» і «проти». Приймайте рішення за допомогою внутрішнього голосу. Він вас не обдурить.

Стрілець

Стрільці в доленосні моменти свого життя можуть відчути сильний приплив рішучості, хвилю хорошого настрою. Коли життя готує вам «смачний пиріг» у вигляді якоїсь події, то в такі моменти немов повітря розжарюється. Навколо вас з’являється якась аура, що притягує удачу. Якщо ви натхнені, схвильовані, то настав час міняти своє сьогодення і майбутнє.

Козоріг

У Козорогів все йде по наростаючій. У дитинстві і юності Всесвіт рідко втручається в життя цих людей, однак потім ступінь допомоги зростає пропорційно бажанням. Саме тому працьовиті Козороги частіше домагаються успіху, ніж ліниві. Розгледіти ці втручання долі у своє життя вони майже ніколи не можуть, тому думають, що досягли лише своєю геніальністю і тонкими розрахунками.

Водолій

У Водоліїв ситуація схожа з Козорогами. Вони знають, що їм потрібно, але йдуть до цього тільки у разі повної свободи дій. Коли у Водоліїв є початковий імпульс, вони стають щасливішими, багатшими й успішнішими. Якщо ви відчули, що у вас з’явилася певна мета в житті і засоби для її досягнення, то знайте, що це той самий знак долі, що говорить вам: «Вперед».

Риби

Рибам знаками долі можуть бути спокійні моменти життя, коли нічого не відволікає їх від своїх власних проблем. Коли ви належите самі собі, це говорить про те, що очікуються приємні зміни, які спочатку можуть здатися не дуже приємними. Так чи інакше, але доля до вас прихильною до тих пір, поки ви бажаєте знайти своє місце в житті.

Не забувайте про те, що ви — головні творці власного майбутнього. Джерело всіх проблем — наші думки. З часом вони стануть позитивними установками, замінивши невпевненість, сумніви, негатив, депресії на гарний настрій і правильний погляд на навколишній світ. Нехай у вашому житті буде тільки любов і щастя. Робіть правильний вибір у доленосні моменти.

Оригінал