Гороскоп на 9 серпня

Овен ♈

Як вважаєте, якщо у всьому наслідувати людину, яка досягла успіху, Ви теж досягнете успіху? В теорії це працює, але на практиці у кожного свій шлях – з тисячі причин. Не виміряйте свій успіх чужою мірою, а постарайтеся зрозуміти, що знаходитесь саме там, де маєте бути.

Телець ♉

Невпевненість у собі – ось що заважає нам розгорнутися. Ми відчуваємо себе замкненими і не бачимо, що двері камери не просто не замкнені – вони широко відчинені. Скористайтеся нагодою запустити трансформацію там, де вона потрібна. Позбудьтеся емоційного вантажу, важкості до якої вже встигли звикнути.

Близнюки ♊

Якби інтуїція вміла говорити, як часто ми чули б від неї: “А я ж говорила!”? Іноді ми довго шукаємо рішення, хоча внутрішнє чуття вже давно його нам підказало. Інтуїція – не менш ефективний порадник, ніж якісь зовнішні аргументи. Ви можете спиратись на них, але не затикайте свій внутрішній голос.

Рак ♋

Якщо з’явилась можливість поділитися почуттями і думками, скористуйтеся нею, а не ігноруйте. Але одна справа – розповідати про себе, а інша – скаржитися. Ви легко знайдете співрозмовника, якому буде цікаво дізнатися більше про Вас і який оцінить Вашу щирість. Але якщо Ви плануєте нити, розмова вийде короткою.

Лев ♌

І знову виникає диспропорція між кількістю турботи, яку Ви даруєте іншим, і турботою у відповідь. Так, приємно, що люди тягнуться до Вас, шукають поради та допомоги. Як істинному Леву Вам негайно хочеться видати шукане. Але важливо подумати, що потрібно від інших людей Вам. А коли зрозумієте – не бійтеся попросити.

Діва ♍

Нове відкриття допоможе Вам попрощатися із невпевненістю, яка стала майже звичною. У минулому Ви збудували навколо себе захисні обмеження, але тепер вони не потрібні. Іноді треба зупинитися і оцінити, наскільки сильнішими і мудрішими ми стали. Такі відкриття – неоціненні.

Терези ♎

У Вас буде безліч можливостей, щоб привнести у своє життя дещицю веселощів і навіть фривольності. Структура, рутина, звички, обмеження – все це лише посилює Ваше прагнення спонтанності. Зробіть щось несподіване, щоб просто не забувати, що Ви здатні!

Скорпіон ♏

“А мені від цього яка користь?” Це питання будуть ставити Вам сьогодні люди, якщо Ви вирішите запустити зміни, які їх стосуються, і шукатимете підтримки. Домогтися їхньої прихильності просто: покажіть, у чому користь. Чим яскравіше Ви на неї наголосите, тим легше буде запустити процес.

Стрілець ♐

Світила підтримають Вас у пошуку щастя. Як істинний Стрілець, Ви завжди готові виявити максимум ентузіазму і постаратися, щоб інші люди почували себе щасливішими. Але зараз спрямуйте любов і турботу на себе. Якщо комусь це не сподобається – Ви розумітимете, що ця людина надто звикла на Вас спиратися.

Козоріг ♑

Місяць у вашому знаку принесе підвищену чутливість. З одного боку, Ви зможете краще зрозуміти як мінімум одну людину, яка притерлася до спільної роботи. Але нагородою теж доведеться ділитися, чи не так? Ось їжа для роздумів! Так чи інакше зараз завдяки командній роботі Ваші шанси на успіх зростуть вдвічі.

Водолій ♒

Ви можете виявити, що віддаєте чомусь занадто багато сил і часу – і з цієї причини решта сфер життя, яким не дістається стільки Вашої уваги, страждають. Що робити? Насамперед – чесно оцінити, в яких сферах Ваша увага не потрібна зовсім!

Риби ♓

Іноді ми так ображаємось на різкі слова, що вже не бачимо: нам бажають лише добра і саме тому критикують. Якщо Вам кажуть щось таке, від чого не виникає бажання стрибати до стелі, це зовсім не означає, що людина прагне засмутити Вас. Просто дослухайтеся до її слів.