Чоловіків якого типу ви приваблюєте за знаком Зодіаку

Психологи кажуть, що у всьому провиною характер людини, а от астрологи сходяться на думці, що ключовим моментом є знак Зодіаку. Саме на нього реагують чоловіки певного типу. Вірити цьому чи ні, особиста справа кожного, але ви завжди можете перевірити це твердження на собі. Для цього достатньо оцінити чоловіків, які увиваються довкола вас.

Овен

Активна та цілеспрямована жінка Овен мріє бачити поруч із собою сильну молоду людину з активною життєвою позицією. Їй необхідний темпераментний і пристрасний чоловік-завойовник, який постійно добиватиметься її, але при цьому поступиться їй місцем на чолі сім’ї. По суті, їй як повітря необхідний сангвінік із войовничим характером.

Проте зустріти бажаного чоловіка непросто, адже на шляху такої панночки зустрічаються інфантильні хлопці, ледарі та лежні, які мріють звалити на Овна свою відповідальність та функції із забезпечення сім’ї. Благо, дана жінка має сталевий характер, і моментально відсіває альфонсів та інших особистостей, які не відповідають її уявленням про ідеального чоловіка.

Телець

Представниця знаку Телець мріє бачити поряд із собою сильного, спокійного та турботливого чоловіка. Їй потрібен справжній господар, який здатний виконати будь-яку роботу по дому та доглянути дітей. При цьому сама вона готова підкорятися чоловікові, бути в повному розумінні слова за чоловіком.

За темпераментом дівчатам знака Телець підходить неквапливий розважливий флегматик, проте, насправді такі панянки частіше стають жертвами маніпуляторів. Навколо них постійно крутяться корисливі чоловіки, які бажають обібрати Тельця «як липку» або використовувати цю жінку у своїх корисливих цілях. Розпізнати маніпулятора не так вже й просто, а тому панночки не слід поспішати давати згоду на пропозицію руки та серця.

Близнюки

Дівчата знаку Близнюки – життєрадісні та надзвичайно діяльні особи, які мріють зустріти всебічно розвиненого чоловіка, з яким можна створити спільний бізнес та подорожувати світом. Їм потрібен надійний друг і партнер, який не допустить рутини у стосунках та перетворить щодня на свято. Таким жінкам підходять справжні сангвініки та холерики.

Але якщо проаналізувати, симпатичні дівчата Близнюки як магнітом притягують до себе лінивих та нездатних на вчинки чоловіків. Відзначивши активну позицію такої дівчини, її бажання забезпечити себе та свого партнера, цей чоловік «бронює» собі диван, і не бажає підійматися зі свого улюбленого місця навіть коли пропонують розважитися.

Рак

Чарівна, вразлива і неймовірно жіночна представниця знака Рак шукає, перш за все, захисника, чоловіка, у якого вона викличе бажання оберігати свою даму від будь-яких життєвих негараздів. Їй дуже підходить рішучий і владний представник сильної статі, якому дівчина знака Рак повністю належатиме. Їй підходять чоловіки-наставники та міцні господарники, які здатні тримати все у своїх руках. Як правило, це флегматичні особи.

Але бажання не завжди збігаються із реальністю. З таким підходом до вибору чоловіків Раки стають дуже вразливими, залучаючи себе егоїстичних, цинічних і грубих чоловіків. Для них така дівчина стає наложницею, рабинею, але не коханою жінкою. А потрапивши до такої ситуації, виправити становище буде вкрай проблематично.

Лев

Стильна, витончена, знаюча собі ціну Левиця потребує впевнених у собі, зухвалих чоловіків, авантюрного характеру. Їй потрібен партнер, здатний приборкати її норовливий характер і при цьому не придушити її волю. Їй підійде обдарований чоловік, який має творчий потенціал, для якого Левиця стане музою. В ідеалі чоловік повинен мати темперамент сангвініка.

Красуня Левиця, та ще й володарка сильного характеру, притягує поганих хлопців, людей різких і здатних на необдумані вчинки. До речі, дуже часто з них виходять міцні союзи, в яких партнери доповнюють один одного. А ось слабкі меланхолійні чоловіки просто побоюються Левицю і не ризикують зав’язувати з нею стосунки.

Діва

Спокійна, розважлива і дуже домашня Діва воліла б мати поруч із собою високоінтелектуального, інтелігентного чоловіка, який займався б наукою чи дослідження. При цьому, враховуючи владний характер Діви, їй ідеально підходить чоловік зі слабким характером, меланхолік, яким можна керувати та підлаштовувати під себе. При цьому партнер не повинен бути ганчіркою, у нього має бути харизма, і головне, він повинен усією душею любити свою Діву.

Дивно, але навіть за ретельного відбору претендентів Діва нерідко зупиняє свій вибір на безвідповідальному і непристосованому до життя «маминому синочку». Хоча, можливо, саме зайва опіка Дівою свого партнера робить його таким. У цю ж категорію варто віднести і всіляких пристосуванців, які воліють жити за рахунок жінок.

Терези

Така собі великосвітська жінка, з відмінними манерами і широким світоглядом, дівчина Терези хоче мати і відповідного партнера. Він має бути інтелектуально розвинений, добре розумітися на мистецтві, бути галантним кавалером і справжнім лицарем. Їй підходить чоловік-захисник чи чоловік-господар. Він повинен мати флегматичний характер або мати риси життєрадісного сангвініка.

Заради справедливості варто сказати, що Терези часто знаходять своє справжнє кохання з першої спроби. Однак так відбувається не завжди, адже жінці цього знака дуже складно відповісти наполегливому чоловікові «ні». У результаті поруч із нею нерідко виявляються альфонси, бабії чи чоловіки, які намагаються зробити кар’єру за рахунок жінки.

Скорпіон

Ця жінка з активною життєвою позицією і великими планами життя намагається здобути собі чоловіка активного, діяльного, що зможе втілити у життя її задуми. Скорпіони – відмінні маніпулятори, яким необхідний поруч чоловік, що підпорядковується, керований, з пробивним характером і активною життєвою позицією. В ідеалі це має бути сангвінік, адже жінки цього знака Зодіаку самі ніколи не сумують.

Скорпіон ніколи не підпорядковуватиметься, а тому притягує до себе чоловіків зі слабкішим характером. На жаль, серед них нерідко трапляються безвольні та безхребетні особистості, які готові сісти на шию Скорпіону та звісити ніжки. Щоправда, в цьому є і свої плюси. Скорпіон – чудовий мотиватор, який може підштовхнути навіть безвольного чоловіка до розвитку та зльоту кар’єри.

Стрілець

Невгамовна дівчина знака Стрілець хотіла б знайти чоловіка темпераментного, легкого на підйом і такого ж відчайдушного, як і вона сама. Їй необхідний чоловік-свято, що має різнобічні інтереси і здатний на шалені вчинки. Правда з роками така жінка починає потребувати більш статечного чоловіка, такого собі наставника, який допоможе приземлити Стрільця і ​​допомогти пристосуватися до тихого сімейного життя.

Потрібно зауважити, що у Стрільців відсутній фільтр, який відсівав би неякісних хлопців. Тому на шляху таких дівчат нерідко зустрічаються «вічні мандрівники» – чоловіки, які зовсім не підходять для сім’ї, на яких неможливо покластися. Якщо Стрільцю зустрінеться саме такий чоловік, її може очікувати не найприємніше сімейне життя.

Козоріг

Серйозні і злегка відсторонені дівчата Козороги, прагнуть отримати в чоловіки вольового чоловіка. В ідеалі це має бути чоловік-начальник – чіткий, розважливий, який знає як забезпечити сім’ю та нажити капітал. Їй підійде чоловік зі стійкою життєвою позицією, без романтичних замашок та непередбачуваних вчинків. Він має бути надійним і вірним своїй обраниці.

А ось саму жінку Козорога як об’єкт уваги нерідко розглядають нарциси, а також особи, які бажають зробити кар’єру або збагатитися за рахунок небідної Козоріжки. В цьому випадку прониклива панночка цього знака дуже скоро починає відчувати розчарування у своєму партнері.

Водолій

Ексцентричні та оригінальні Водолії намагаються оточити себе розумними чоловіками, які прагнуть чогось нового, досліджують та пізнають навколишній світ. Їхні герої – сміливі новатори та першовідкривачі, чоловіки-творці. Для таких чоловіків дівчина Водолій може стати справжньою музою. За темпераментом Водоліям ближчі чоловіки холерики, хоча підходять і меланхоліки.

Це здасться дивним, але дівчата Водолії, самі того не бажаючи, притягують нудних, приземлених хлопців, які не люблять розлогих дискусій, і звикли з усіма погоджуватися в усьому. Вони вважають, що зустріли ту дівчину, яка відкриває їм новий, цікавий світ. Можливо це й так, але в процесі взаємодії вони просто вбивають креативність Водолія та не дають їй розвиватися.

Риби

Загадкові та таємничі Рибки мріють про чуттєву молоду людину. Їм потрібен чоловік-господар, який візьме на себе всі турботи ніжної панночки і огорне її неземним коханням. Риби не бояться здатися слабкими, вибираючи чоловіків, які виявляють суто чоловічі якості – силу, сміливість та відвагу. Таким чоловікам вони готові віддаватися без залишку.

Помилка зніжених Рибок у тому, що вони дуже довірливі, а тому «клюють» на чоловічу браваду, на слова, які нерідко розходяться зі справою. Такі чоловіки нерідко виявляються зовсім не тими, за кого себе видають, що згодом спричиняє глибоке розчарування у милих представниць знака Риби. Адже правду кажуть: «Жінки люблять вухами».

Оригінал