Індійська астрологія: ваш альтернативний знак Зодіаку. Про мене збіглося!

АШВІНІ, ЖЕРЕБЕЦЬ

з 13 по 26 квітня

Ви відкриті світу, чуттєві й товариські, шукаєте успіху і загального визнання. Прагнення до новизни — головна мотивація ваших дій, ви любите рух, обмін думками, дію. Відсутність чіткої мети робить вас більш приступний.

У коханні вас не приручити. Партнеру доведеться поважати вашу волю, він і сам повинен бути діяльним і авантюрним, тобто «бездоганним», інакше ви не підете на зближення. В Індії Ашвіні користуються репутацією стійких бійців ceксуального фронту». Ви завжди готові зробити перший крок і нерідко потрапляєте під владу своїх неприборканих бажань.

Кращі партнери: Кобила (Шатаби-шак), Змій (Рохіні), Змія (Мригазира), Олениха (Анурадха), Олень (Жиешта), Мавпа-самець (Пурва Ашадха) і Мавпа (Шравана).

БХАРНИ, СЛОН

з 27 квітня по 10 травня

Амбітний індивідуаліст, ви готові взяти на себе найважчу роботу. Але при цьому любите розкіш, розумітися на їжі, тілесних радощах, моді, ароматах, красі і… звабі. В індійському зодіаку Слон, джерело жіночої енергії, зазвичай символізує хтивість. У любові ви власник, тому хочете контролювати ситуацію. Вам потрібні довгострокові зобов’язання, постійний партнер, що дає почуття впевненості, інтенсивний ceкс. Культивуйте в собі цю могутню енергію творення.В контактах з протилежною статтю суперництво спонукає вас до дії. Ви багато на що готові, щоб здобути прихильність партнера. Однак після перемоги можете втратити інтерес до здобутого трофею.

Кращі партнери: Слониха (Реваті), Вівця (Кріттіка), Змій (Рохіні), Змія (Мригазира),Баран (Пушіа), Буйволиця (Хаста), Буйвіл (Свати), Мавпа-самець (Пурва Ашадха) і Мавпа (Шравана).

КРІТТІКА, ВІВЦЯ

з 11 по 24 травня

Ви розриваєтеся між сміливістю і боягузтвом, творенням і руйнуванням, спокоєм і запальністю, пуританством і відкритим проявом емоцій, але вмієте володіти собою і справляєтеся з важкими справами. У любові відповідальність вас лякає. Ви непоганий керівник, але в особистому житті часто скритні, острожні або зволікаєте. Якщо на горизонті з’являється суперник, ви відступаєте.

У ceксі ви палкі та чуттєві, але менш здібні, ніж можна було б очікувати, а в інтимному житті іноді пасивні. Ви любите, коли вас переслідують, але не доганяють.

Кращі партнери: Баран (Пушіа), Слон (Бхарані), Слониха (Реваті), Бик (Уттара Фалгуни), Буйволиця (Хаста), Буйвіл (Свати), Мангуст (Уттара Ашадха) і Корова (Уттара Бхадра).

РОХІНІ, ЗМІЙ

з 25 травня по 7 червня

Ви чутливі, вразливі, мінливі та ховаєте під зовнішньою байдужістю трепетне серце. Як творча особистість і тонкий цінитель краси, ви не можете жити «в обмежених обставинах». Вам потрібні розкіш і інтелектуальне спілкування. Інакше здолає нудьга!

У любові вам потрібен вірний супутник на все життя. При цьому ви ревниві і можете заплутатися у своїх почуттях. Ви всі здатні принести в жертву любові, вам не прожити без частих побачень і романтичної ідилії.

Ви привертаєте увагу протилежної статі, самі переслідуєте об’єкт свого бажання і легко спалахуєте пристрастю, тому часто потрапляєте в складні ситуації або стаєте однією з вершин любовного трикутника. Навіть якщо ceксуальний зв’язок вас влаштовує, ви залишаєтеся незадоволені, що може згубно позначитися на вашій вірності.

Кращі партнери: Змія (Мригазира), Жеребець (Ашвіні), Кобила (Шатаби-шак), Слон (Бхарані) і Слониха (Реваті).

МРИГАЗИРИ, ЗМІЯ

з 8 по 20 червня

Ви сміливі, активні, любите пригоди та народжені для того, щоб керувати, тому що дуже любите проявляти владу і демонструвати авторитет. Завзятий сперечальник, ви маєте потребу в постійному стимулі своїх розумових здібностей і новому поле для діяльності. Ви весь час обороняється, дуже чутливі до критики, у вас витончений, якщо не сказати агресивний, розум.

У любові вам потрібен партнер на все життя, але ще більше — відносини, що задовольняють вас інтелектуально. Вашому супутнику недостатньо бути вам рівнею, ви повинні ним захоплюватися. Однак іноді ви відмовляєтеся від своїх почуттів, щоб відносини не поглинули вас цілком.

Ви — самка, а тому неагресивні, і в ceксуальному житті ніколи не робите першого кроку. Завдяки своїй чуттєвості ви здатні загіпнозувати кого завгодно, але вашу пристрасть оживляє лише той, кого ви по-справжньому хочете.

Кращі партнери: Змій (Рохіні), Жеребець (Ашвіні), Кобила (Шатабишак), Слон (Бхарані) і Слониха (Реваті).

АРИДРА, СОБАКА

з 21 червня по 4 липня

У вас проникливий, аналітичний розум. Іноді вас звинувачують в авторитарності, але ви просто ідеаліст — хочете досягти неможливого, здійснити всі свої мрії, реалізувати всі устремління. Ви викликаєте у людей симпатію, завжди оточені друзями, вмієте планувати своє життя і володієте мистецтвом маневру… Гра у владу вас зачаровує і вабить нестримно.

У любові ви віддані та ніжні, ваші бажання переростає в пристрасть, а пристрасть… в проблеми. Ви віддаєте багато, іноді навіть занадто. Ілюзії, жертви, міражі та розчарування стають віхами вашого любовного шляху — без всяких на те підстав ви можете зруйнувати щасливі відносини, проміняти синицю в руці на журавля в небі.

Ви постійно вимагаєте схвалення, тому вам необхідний ніжний і турботливий партнер, однак вірність не входить в число ваших чеснот. До того ж ви настільки вимогливі, що бажане рідко збігається для вас з дійсним. Якщо людина приваблює вас фізично, ви демонструєте свої почуття, тому що ceксуальність для вас — не табу.

Кращі партнери: Пес (Мула) або інша Собака.

ПУНАРВАЗУ, КІШКА

з 5 по 18 липня

Завдяки своїй ніжності та доброзичливості ви просто створені для того, щоб спрямовувати, виявляти довіру і любити, як мати любить своїх дітей. Ви не вплутуєтесь в ризиковані задуми, але без чіткої мети відчуваєте себе невпевнено. Для вас головне — бути в оточенні людей, належати до групи, до клану.

Ваші почуття перевіряються розумом. Ви одночасно причепливі та тримайтеся на відстані. Вас оточують люди, які охоче стали б частиною вашого життя, але ви щасливі, тільки якщо любите одну-єдину людину.

Ви незалежні й ненавидите, коли хтось намагається вас контролювати. Ви не поспішайте проявляти свої ceксуальні апетити, тримаєтеся байдуже і чекаєте, поки інший зробить перший крок. Ваш партнер повинен володіти величезною проникливістю, щоб вловити ваші тонкі натяки.

Кращі партнери: Кот (Ашлеша), Олениха (Анурадха), Олень (Жиешта), Мавпа-самець (Пурва Ашадха) і Мавпа (Шравана).

ПУШІА, БАРАН

з 19 липня по 1 серпня

Розумна людина і творча особистість, наділена багатою уявою, ви прагнете якомога ретельніше виконувати свій обов’язок щодо себе, своєї сім’ї та світу в цілому, а тому частенько опиняєтеся перевантажені (або розчавлені) різного роду дорученнями та відповідальними завданнями. Для гармонійного розвитку вам необхідний мир і спокійний стан духу.

У любові ви потайливі, сором’язливі, дуже незалежні, і, щоб все йшло добре, ваш партнер повинен бути таким же. Ви одночасно скромні та вимогливі, насилу висловлюєте свої почуття. Вас треба розуміти з півслова.

Ви ceксуальні, дуже активні, вам подобається переслідувати свого партнера, гнати його як звіра… Постарайтеся тримати себе в руках! Ви власник за натурою, тому партнерові не варто змушувати вас ревнувати, інакше ви вибухнете! Оскільки в сімейному житті вас зазвичай надовго не вистачає, потрібно, щоб постійні відносини були приємними, спокійними, але не одноманітними…

Кращі партнери: Вівця (Кріттіка), Бик (Уттара Фалгуни), Буйволиця (Хаста), Буйвіл (Свати), Мангуст (Уттара Ашадха), Корова (Уттара Бхадра) і Слониха (Реваті).

АШЛЕША, КІТ

з 2 по 15 серпня

Блукаючи між знанням і невіглаством, добром і злом, мудрістю і небезпекою, ви володієте неабияким почуттям гумору, майже гіпнотичною владою над людьми, проникливим поглядом на речі. Ви дуже активні інтелектуально, а завдяки своїй здатності зваблювати ви легко отримуєте все, чого б ви не побажали.

Ви незалежні й не створені для сімейного життя, в любові вам потрібні свобода і захоплення. Ви любите спокушати, а тому навколо вас завжди багато шанувальників, але, можливо, когось одного, головного, не вистачає. Ви страшний власник… і щоб все було гладко, ваш обранець повинен бути зовсім іншим.

Ви боїтеся злиття з партнером, інтимність вас лякає. Ви чуттєві, вразливі, іноді примхливий, в ceксуальних відносинах віддаєте перевагу робити тільки те, що вам подобається, інакше стаєте агресивні. Ви егоїстичні або одинак в душі, і якщо вас хочуть переробити, йдете своєю дорогою.

Кращі партнери: Кішка (Пунарва-зу), Олениха (Анурадха), Олень (Жи-ешта), Мавпа-самець (Пурва Ашадха) і Мавпа (Шравана).

МАГХА, ЩУР

з 16 по 29 серпня

Ви консерватор, прихильник традиційних цінностей, іноді вперті або навіть нахабні, вам необхідно управляти, володіти владою, процвітати і матеріально, і соціально… Ваші думки найчастіше спрямовані в бік придбання. При цьому, якими б не були ваші досягнення, ви можете залишитися незадоволені.

Любов дуже важлива для вас, але це довгий пошук… Вам потрібен час, щоб знайти підходящого партнера. Він повинен терпляче приймати ваші вимоги та спокійно ставитися до ваших амбіцій, тому співвідношення сил у вашій парі легко передбачити.

Ви цінуєте радості життя, свято, хорошу їжу, гарне тіло і завжди готові до ceксу! У цій області ви дозріли рано, у вас неймовірний апетит, ваша ненаситність може втомити партнера, якщо його чуттєвість виявиться не до пари вашій.

Кращі партнери: Щур (Пурва Фалгуни) або інші Щурі.

ПУРВА ФАЛ ГУ НІ, ЩУР

з 30 серпня по 12 вересня

Ви спокійні та раціональні, здатні наполегливо працювати, щоб створити відповідну матеріальну базу, адже вам необхідні зручності, гроші, авторитет і владу. Ви дуже прив’язані до домашнього вогнища і свого найближчого оточення, так що ваша головна мета — створити сімейний затишок.

У любові вам абсолютно необхідні тривалі зобов’язання та загальні цілі, які допоможуть створити сім’ю. Центральне місце у вашому житті займають діти, з любові до них ви готові багато чим пожертвувати.

Щур любить ceкс і з ранніх років, шукає пригод на свою голову. Якщо хтось притягує вас, ви посилаєте йому прямі сигнали, без натяків, але така прямолінійність може відлякати. Щур свариться і мириться… в ліжку.

Кращі партнери: Щур (Магха) або інші Щурі.

УЛАРА ФАЛГУНИ, БИК

з 13 по 25 вересня

Ви великодушні, доброзичливі, щедрі, іноді вам бракує чіткої мети та віри в себе. Стреси часто ховаєте за зовнішнім спокоєм і погано переносите різкі зміни — вам необхідно точний розклад, регулярність, підтримка.

Ви обома ногами стоїте на землі, шукаєте надійного партнера, стабільну сім’ю, віддаєте перевагу розумну любов пристрасті та не виключаєте можливість союзу, який зробить ваше життя простішим або зручнішим. Обережно, ваше прагнення до досконалості може спровокувати проблеми.

У ceксуальному плані найскладніше — зацікавити вас надовго… Вам не можна здаватися без бою, ви повинні почати переслідування, побачити червону ганчірку. Тільки в цьому випадку ви зацікавитесь по-справжньому. І не тільки заради задоволення: Бик плідний і думає про продовження роду.

Кращі партнери: Корова (Уттара Бхадра), Вівця (Кріттіка), Баран (Пушіа), Буйвіл (Свати), Олениха (Анурадха) і Олень (Жиешта).

ХАСТА, БУЙВОЛИЦЯ

з 26 вересня по 9 жовтня

Ваш настрій часто змінюється. Під зовнішнім спокоєм і раціональністю ховається внутрішня порожнеча — ви постійно відчуваєте вакуум всередині та не можете з цим змиритися. Ви відповідальні й прагнете досягти успіху, використовуєте будь-який шанс і допомогу потрібних людей.

Ви одночасно егоїстичні та великодушні, уразливі та довірливі, ваші любовні зв’язки множаться з кожним днем, відрізняються різноманітністю і нестабільністю. В емоційному плані ви зовсім не впевнені в собі та вам складно знайти партнера, який міг би вас підбадьорити. Вступивши в союз, ви любите, поки не розчаруєтеся або поки вас не кинуть.

Чуттєвий любитель плотських задоволень, ви обожнюєте займатися любов’ю. Статевий акт — невід’ємна частина вашої життєвої рівноваги. Ви здатні на багато що, щоб задовольнити кохану людину, але вам потрібна незалежність. Ви суворі, а в інтимному житті іноді стаєте навіть жорстокою або агресивною.

Кращі партнери: Буйвіл (Свати), Слон (Бхарані), Слониха (Реваті), Вівця (Кріттіка), Баран (Пушіа), Бик (Уттара Фалгуни) і Корова (Уттара Бхадра).

ЧІТРЕ, ТИГРИЦЯ

з 10 по 22 жовтня

Ви амбітні, великодушні та креативні, лицем до лиця зустрічаєте противника і не показуєте йому своїх слабких сторін. У вас сильний характер, але ви легко виходите із себе. Ви товариські та ексцентричні, любите моду, свята, розкіш, красу, азарт, шукаєте гострих відчуттів.

Страсна, чарівна і харизматична особистість, ви рано зацікавилися любовними пригодами, але ніколи не віддаєтеся їм цілком. У вас дуже мало часу на партнера: соціальне життя поглинуло вас без залишку, і навіть діти для вас не на першому місці.

У Тигриці відмінний ceксуальний апетит, не в її звичках погоджуватися на компроміс. Примусу вона віддасть перевагу самотність. Ви власник і захисник, але любите суперництво і готові постояти за себе.

Кращі партнери: Тигр (Вішакха) або інша Тигриця.

СВАТІ, БУЙВІЛ

з 23 жовтня по 5 листопада

Буйвіл поєднує неймовірну амбіційність з крайнім ідеалізмом. Ваша мета — багатство та успіх. Ви хочете залишити свій слід в історії, бути краще за всіх. Буйвіл любить гру у владу, далекі плани та маневри, але в глибині душі чистий, як агнець, хоча про це мало хто здогадується.

Ваша любов далека від ефемерності. Ви вимогливі та прагнете до досконалості… що іноді призводить до страждань. Щоб зважитися на тривалі відносини, вам потрібен серйозний і надійний партнер, якого ви принесете на п’єдестал.

Ви неймовірно чуттєві, любите ceкс, до початку відносин вмієте приховати цю сторону вашої натури та демонструєте її тільки в момент інтимної близькості. Ви здатні дочекатися слушної нагоди, щоб діяти, ceкс — це потужний імпульс, але не самоціль.

Кращі партнери: Буйволиця (Хаста), Слон (Бхарни), Слониха (Реваті), Вівця (Кріттіка), Баран (Пушіа), Бик (Уттара Фалгуни) і Корова (Уттара Бхадра).

ВІШАКХА, ТИГР

з 6 по 18 листопада

Ви чуйні та уважні до людей, відкриті всьому новому, честолюбні та товариські, вам подобається компанія друзів і приятелів, які дають вам поради. Ви пристрасно любите загадки природи, прив’язані до матеріального життя, але, домігшись успіху, тут же стаєте холодні до попереднього роду діяльності.

У любові ви проявляєте себе двояко: вступаючи в серйозні стосунки, ви не виключаєте можливості нового зв’язку. Ви ніколи не задоволені, іноді непевні або невірні… Бурхливе життя штовхає вас до зміни партнерів. Ця тенденція поступово зникає з віком.

Сильний Тигр заганяє свою жертву і шукає партнера, здатного повністю задовольнити його ceксуальні апетити, щоб не піти шукати щастя на стороні. Іноді він може приборкати себе або обрати безшлюбність.

Кращі партнери: Тигриця (Чітре) або інший Тигр.

АНУРАДХА, ОЛЕНИХА

з 19 листопада по 1 грудня

Ви одночасно добрі й жорстокі, життєрадісні й депресивні. Ваше життя — нескінченний пошук досконалості — зіткане зі злетів і падінь. Ви розриваєтесь між духовним і матеріальним, здатні протистояти труднощам, але при цьому можете не впоратися з навантаженням, від якого ніколи не відмовляєтеся.

У любові Олениха ідеалістка. Ви шукаєте абсолюту і, закохавшись, відмовляєтеся від всього іншого. Обережно, вам не можна думати ні про минуле, ні про майбутнє. Витягайте максимум з цього.

Ви отримуєте задоволення від ceксуальних контактів, тільки коли відчуваєте себе коханою. Просто ceксу вам недостатньо. Ви можете регулярно міняти партнерів у пошуках ідеалу, не наважуючись зупинитися на комусь одному.

Кращі партнери: Олень (Жиешта), Бик (Уттара Фалгуни), Жеребець (Аш-віні), Кішка (Пунарвазу), Кіт (Ашле-ша), Кобила (Шатабишак) і Корова (Уттара Бхадра).

ЖИЕШТА, ОЛЕНЬ

з 2 по 14 грудня

У вас блискучий розум, ви честолюбні та жадаєте влади, вам хочеться мати те, чого немає в інших. Ви завжди доводите до кінця розпочату справу, прив’язані до матеріальних цінностей, але повинні боротися з матеріалізмом, щоб знайти духовність, до якої в глибині душі прагнете.

У любові ваші почуття б’ють через край. Ви егоїстичні та ревниві, але складні відносини притягують як магніт. Втім, вам важко зав’язати тривалі відносини, і ви з легкістю переходьте від шаленої закоханості до повної байдужості. Вам треба, щоб партнер був привабливий не тільки (і не стільки) фізично, а й інтелектуально.

Ви не на жарт стурбовані ceксом, любите різноманітність і не економите на почуттях, що може перерости в дану несамовитість. В інтимних зв’язках остерігайтеся прихованої у вас руйнівної сили.

Кращі партнери: Оленуха (Анурад-ха), Щурів (Магха), Вівця (Кріттіка), Жеребець (Ашвіні), Кішка (Пунарва-зу) і Кіт (Ашлеша), Бик (Уттара Фалгуни), Кобила (Шатабишак) і Корова (Уттара Бхадра).

МУЛА, ПЕС

з 15 по 27 грудня

Ви відважні, любите пригоди, фонтануєте ідеями, здатні повести за собою людей і адаптуватися до несподіваних змін, якими сповнена ваше життя. Ви прагнете все відчути та зрозуміти, маєте явну схильність до жертовності. Навіть будучи людиною забезпеченою, ви живете просто, якщо не сказати аскетично.

У любові ви ідеаліст, який і жадає пригод, і боїться їх. Партнеру доведеться пристосовуватися до вас, а не навпаки. Ви з працею йдете на поступки.

Пес пристрасний і активний, він — істота чуттєва, з великим запасом ceксуальності, і швидко бере слід того чи тієї, кого любить. І все ж в області ceксу ви часто наголошуєте на тривогу, навіть підозрілість. Сексуальність заважає вам, може, ви її боїтеся?

Кращі партнери: Собака (Аридра), Мавпа-самець (Пурва Ашадха) і Тигриця (Чітре).

ПУРВА АШАДХА, МАВПА-САМЕЦЬ

з 28 грудня по 10 січня

Ви одночасно рішучі й примхливі, дисципліновані й невловимі, здатні кардинально змінювати не тільки свою думку, але й саму особистість. У вас багатий творчий потенціал і безліч талантів, ваша складна особистість перебуває в постійному розвитку, що може ввести в оману тих, хто вас оточує…

Ви наполегливі в бажаннях, але часто змінюєте свою думку. Вам потрібні різнобічні та різноманітні відчуття. Ця потреба в змінах не повинна залишатися таємницею для партнера, якому належить вам у всьому відповідати.

Натхненний і винахідливий коханець, ви ніколи не проти опинитися в ліжку, легко сходитеся з протилежною статтю, але рідко погоджуєтесь на тривалі відносини. Присягаючи вірностю, ви самі в це вірите і зберігайте її… до наступного разу.

Кращі партнери: Мавпа (Шра-вана), Слониха (Реваті), Пес (Мула), Жеребець (Ашвіні), Слон (Бхарані), Кішка (Пунарвазу), Кіт (Ашлеша) і Кобила (Шатабишак).

УТТАРА АШАДХА, МАНГУСТ

з 11 по 23 січня

Ви честолюбний і розумний одинак, ненавидите брехня, обман і підкуп. Ідеаліст до мозку кісток, ви не готові прийняти реальність такою, яка вона є. Вам важко уживатися з іншими, а часом — і з самим собою.

У індуському зодіаку тільки мангусту немає пари. Може, вам дійсно ніхто не потрібен? У будь-якому випадку партнеру доведеться рахуватися з вашою незалежністю, високими духовними запитами, бажанням побути на самоті. Традиційні відносини вам не підходять.

Діяльний, швидкий, невтомний і веселий Мангуст завжди живе за своїми власними правилами. Він високодуховна тварина з дуже складними потребами в любові. Часто його думки концентруються на абстрагованих від ceксу матеріях. Відносин зі Зміями краще уникати.

Кращі партнери: Корова (Уттара Бхадра), Вівця (Кріттіка), Баран (Пу-шиа), Мавпа-самець (Пурва Ашад-ха), Мавпа (Шравана) і Мангуст.

ШРАВАНА, МАВПА

з 24 січня по 5 лютого

Уїдлива, розумна, інколи навіть геніальна Мавпа бачить істину крізь завісу ілюзій, осягає мовчання універсуму і завжди відгукується на заклик про допомогу. Об’єднуючись в асоціації, комуни, рухи, ви захищаєте права людей, допомагаєте їм у біді.

Під зовнішньою холодністю ховається чутлива і сентиментальна душа, але ви добре маскуєтесь і насилу висловлюєте свої глибинні почуття. Ви швидше незалежні, тому партнеру доведеться розпізнати вашу ніжну душу і правильно витлумачити ваше мовчання, потреба в самоті та спокій.

В інтимному житті ви чарівні та бешкетливі, але не приймаєте ceкс всерйоз і уникаєте пристрасних або драматичних відносин. Для вас це лише забава. Ви віддасте перевагу змінити партнера, якщо він(а) не зробить вас щасливішим.

Кращі партнери: Мавпа-самець (Пурва Ашадха), Корова (Уттара Бхадра), Жеребець (Ашвіні), Слони (Бхарані і Реваті) і Коти (Пунарвазу і Ашлеша).

ДХАНІШТА, ЛЕВИЦЯ

з 6 по 18 лютого

Ви сліпучі та харизматичні, однаково спроможні як у матеріальному, так і в духовному плані, сильні словом і ділом, красномовні та уважні до співрозмовника. Ви вважаєте своє існування виправданим, коли допомагаєш іншим. Справжній альтруїст, ви відчуваєте у собі порожнечу, яку необхідно заповнити.

Притягаючи до себе, ви завжди зберігаєте дистанцію, платите взаємністю, якщо партнер вам вірний, і граєте з ним у рівноправність. Від вас багато що готові стерпіти, ви багато чого вимагаєте, але не зневажаєте взятими на себе зобов’язаннями.

У ceксі ви володієте левиним апетитом і відкрито демонструєте своє бажання. Ви любите займатися любов’ю і спокійно приймаєте свою ceксуальність. У ваших почуттях є цілісність, але ви не прагнете до володіння, вам потрібен щедрий партнер.

Кращі партнери: Лев (Пурва Бхадра) або інша Левиця.

ШАТАБИШАК, КОБИЛА

з 19 лютого по 3 березня

Ви потайливі, іноді надмірно, і чітко дотримуєтесь своїх принципів. Вам часто не вистачає віри у свої сили, іноді ви розчаровуєтеся у своїх досягненнях, тому що самі собі лагодите перешкоди. Ви нервуєте, турбуєтеся, шукаєте відповіді на питання. При цьому ви фахівець з неможливого і здатні стрибнути вище голови.

У любові ваші принципи суперечливі. Вам потрібна класика з елементами оригінальності, необхідна сталість, але яка хвилює і збуджує. Щоб догодити близьким людям, ви готові грати не властиву вам роль.

У вас високі потреби у ceксуальній сфері, але ви не завжди відкрито про них говорите, що може призвести до непорозумінь. Розпалена і нетерпляча Кобилка здається м’якою і ніжною. Однак ви не завжди довіряєте партнеру, а тому і не домагаєтеся повного задоволення.

Кращі партнери: Жеребець (Ашвіні), Змії (Рохіні і Мригазира), Олениха (Анурадха), Олень (Жиешта), Мавпа-самець (Пурва Ашадха) і Мавпа (Шравана).

ПУРВА БХАДРА, ЛЕВ

з 4 по 16 березня

Ви доброзичливі та готові допомагати іншим до повної знемоги. Пристрасний борець, що воює з забобонами та пригніченням, ви не шкодуєте ні часу, ні грошей на спільну справу. При цьому ви поганий керівник і занадто безтурботно ставитеся до власних фінансів.

Ви дивитеся на партнера очима, повними любові, не думаючи про небезпеку розчарування. Терпляча і віддана людина, ви вкладаєте багато емоцій і енергії в любовні, дружні та сімейні відносини. Лев здається залежним, але насправді він дуже самостійний.

У ceксуальному плані ви сильна особистість. Ви щедрі та благородні, але щодо протилежної статі іноді поводитеся зухвало — надто впевнені у своєму успіху. У близьких стосунках ви готові докладати зусилля, щоб догодити навіть самому вимогливому партнеру.

Кращі партнери: Левиця (Дханішта) або інший Лев.

УТТАРА БХАДРА, КОРОВА

з 17 по 30 березня

Вам не треба пояснювати, що таке терпимість і співчуття. Ви дуже мудрі. Вам притаманні фаталізм і кілька відсторонений погляд на життя. В юності через свій ідеалізм і самозречення ви, ймовірно, натрапляти на труднощі. Корова — годувальниця для всіх без винятку.

У любові ви одночасно чутливі та мрійливі, шукаєте ідеальних відносин, а можете жити в самоті. Ви причепливі, чутливі, духовні цінності для вас важливіші, ніж пристрасті, тому іноді ви готові обмежити себе в любові заради багатого духовного життя.

Секс? Звичайно, але не тільки. Ви чуттєві, відчуваєте необхідність любити та бути коханими, жадаєте ніжності, але цілком можете обійтися без ceксу як такого. Не надто багато, не надто мало — ось ваш ідеал.

Кращі партнери: Бик (Уттара Фал-гуні), Баран (Пушіа), Буйволиця (Хаста), Буйвіл (Свати), Олениха (Анурадха) і Олень (Жиешта).

РЕВАТІ, СЛОНИХА

з 31 березня по 12 квітня

Доброзичлива, терпляча, спокійна та уважна Слониха — сама великодушність. Її внутрішня краса і чистота душі віддаляють її від інших. Готова на самопожертву, вона не впевнена у собі, задовольняється другими ролями або розчиняється у своїх близьких.

У любові вам потрібен партнер, який зрозуміє, наскільки вам необхідно підбадьорення, і підтримає ваше прагнення до духовного життя. Відносин, заснованих лише на ceксі, вам недостатньо. Обережно, не загубіть себе у служінні іншим, людству.

Вам потрібен романтизм, відносини, засновані на довірі, нормальне ceксуальне життя. Однак розмови про ceкс і тілесні прояви вганяють вас у фарбу, можливо, тому, що вони дуже далекі від ваших чистих помислів. Не піддайтеся чарівності не надто чутливих і егоїстичних партнерів.

Кращі партнери: Слон (Бхарані), Вівця (Кріттіка), Змії (Рохіні і Мригазира), Баран (Пушіа), Буйволиця (Хаста), Буйвіл (Свати), Мавпа-самець (Пурва Ашадха) і Мавпа (Шравана).

Оригінал