Як фліртують люди різних знаків Зодіаку

Кожна людина фліртує по-різному, і хоча в кожної присутній свій неповторний стиль, люди зазвичай дотримуються певного зразка. Залежно від дня народження і місяця, ви можете дізнатися, як фліртують люди різних знаків зодіаку.

Овен

Овни – неймовірно пристрасні істоти. Тож вони фліртують, говорячи про інтимні речі, і тим самим змушують своїх пасій замислитися. До того ж вони сміливі й можуть самі зробити перший крок назустріч кому завгодно, не відчуваючи ні страху, ні сумнівів.

Телець

Тельці можуть отримати абсолютного будь-кого, кого захочуть, – вони закохують у себе всіх. Щоб зустрічатися з Тельцем, перше, що необхідно зробити, – це завоювати його довіру, щоб він зважився ділитися своїми секретами. Тельці ніколи не розкриваються на початку доти, доки їм дійсно не сподобається людина.

Близнюки

Ви ніколи не побачите, як фліртують Близнюки, оскільки це їм не зовсім притаманне, вони вважають за краще бути самими собою і просто зачаровувати інших своєю особистістю. До речі, Близнюки вважають, що їхній характер – це їхня найкраща зброя.

Рак

Раки дуже сором’язливі, і їм подобається, коли інші люди роблять перший крок. Але якщо Раки відчують симпатію, перебуваючи наодинці з людиною, яка їм подобається, вони стануть найкокетливішими і найчарівнішими людьми на Землі!

Лев

Кокетливі погляди – ось як фліртують Леви. Їм подобається бути в центрі уваги, і, без сумніву, вони вважають себе найкращим варіантом серед усіх. До речі, вони точно знають, коли в бесіді та спілкуванні слід зупинитися, а коли продовжити розпочате.

Діва

Діви – це істоти елегантні, вони схожі на граціозну і красиву танцівницю балету. Мова тіла – ось це найкраща зброя. Торкаючись рукою або плечем, Діви намагаються викликати до себе інтерес. Однак Діви не прихильниці зорового контакту, вони дозволяють своїм діям говорити за них.

Терези

Терези фліртують… не відразу. Вони все плануватимуть, перш ніж приступити до дій. Тому що їм подобається розуміти плюси і мінуси вподобаної ними людини. Крім усього іншого, це знак, який не знає, як взагалі привернути увагу когось, тому вони дозволяють речам іти своєю чергою.

Скорпіон

Ці люди є найкращими знавцями флірту, і в них завжди є про що поговорити. Вони постійно приховують у собі якусь загадку, використовую цю фішку для того, щоб “зачепити” і привернути свого обранця.

Стрілець

Стрільці діють повільно, розслаблено, насправді багато хто може і не зрозуміти, що Стрільці фліртують. Тому це може бути великою проблемою, адже незрозуміло, чого вони насправді хочуть. Проте Стрільцям не подобається виглядати відчайдушно, і, як наслідок, вони ніколи не зроблять перший крок.

Козоріг

Козоріг начебто і фліртує, а начебто і ні – зовсім незрозуміло. Козороги діятимуть так: спочатку надсилатимуть неоднозначні та розмиті повідомлення, а потім чекатимуть, поки той, хто їм подобається, сам не закохається в них.

Водолій

Кохання для них найважливіше на світі. Але для них це ще й велика проблема, тому що їм дуже легко закохатися в когось. У підсумку вони думатимуть про цю людину день і ніч. Тому, коли вони фліртують, вони просто обожнюють цю людину і відверто їй лестять.

Риби

Риби взагалі не вміють фліртувати, вони в цьому навіть, можна сказати, жахливі. Іноді вони розмовляють так, нібито хочуть не привернути увагу, а навпаки, відштовхнути людину від себе. Така вже в них особливість.

Оригінал