Що робить щасливими різних знаків Зодіаку

Давайте сьогодні дізнаємося, що робить Вас щасливим згідно з вашим знаком Зодіаку.

Овен

Немає нічого, що могло б принести Овну більше задоволення, ніж щоденні випробування. Вони першими стрибають, починають небезпечну гру. Вони люблять адреналін і новизну. Це робить їх щасливими.

Телець

Цей знак потребує спокою. Він любить відчуття спокою, час на роздуми й аналіз. Ось чому вони завжди хочуть мати стабільний порядок денний, який обов’язково включає час для відпочинку.

Близнюки

Якщо вони не розмовляють, Близнюки безумовно хочуть читати, писати повідомлення або навіть статті в блогах. Немає нічого, що приносить Близнюкам більше задоволення, ніж пускати в хід свою уяву, цікавість і думку про те, що вони можуть сказати щось цікаве в розмові.

Рак

Ракам не потрібно нічого в цьому світі більше, ніж відчуття того, що хтось цінує їх, любить їх, піклується про них. Сам Рак любить допомагати іншим і піклуватися про них, але він шукає це і в інших. Рак – дуже сімейний знак; Щастя Раків залежить від безпеки, яка для них створена.

Лев

Якщо ви зробите Леву комплімент, ви зробите його щасливим. Левам подобається почуватися “зіркою” ситуації, навіть коли вони перебувають за лаштунками. Вони усвідомлюють, але вважають дуже важливим, щоб інші теж знали і говорили їм, наскільки вони гарні. Якщо ви побалуєте їх у цьому аспекті, вони будуть дуже лояльні й захищатимуть вас.

Діва

У Діви є інстинкт допомагати іншим, вона ніколи не каже “ні” тому, хто потребує допомоги. Але щоб Діва продовжувала це робити, ви маєте похвалити її інтелект, оскільки це сильно її мотивує. Так само для Дів дуже важливо отримувати подяку, потрібно говорити їм, що вони хороші друзі.

Терези

Як знак, що шукає баланс, Терези не люблять викликів, війни, шукають гармонії серед усіх. Це не альтруїстична ознака, навпаки, глибоко егоїстична; вони не можуть почуватися добре в неспокійній обстановці.

Скорпіон

Найзагадковіший знак зодіаку почувається тим краще і захищеніше, чим менше про нього відомо. Скорпіон може боятися поширення інформації про нього, оскільки почувається незахищеним перед іншими, і йому навіть не подобається, коли його видно, як на долоні. З іншого боку, щоб збалансувати ізольоване життя, знайдеться хтось, хто зможе йому довіряти і все йому розповісти.

Стрілець

Відомий як найбільш заповзятливий знак. Стрілець обов’язково знайде спосіб досліджувати щось нове. Навіть якщо він не може подорожувати, що є великою пристрастю Стрільця, він прагнутиме опинитися в оточенні нових цікавих людей, які сміятимуться над його жартами.

Козоріг

Якщо ви не дасте йому зрозуміти, що поважаєте його, ви заберете одну з найважливіших речей у його житті — статус. Козоріг живе заради статусу і зробить усе, щоб домогтися того, чого хоче, тож поважайте його, це найменше, що ви можете зробити.

Водолій

Водолій хоче бути іншим, унікальним. Йому важливо, щоб про це знали інші. Водолії живуть за своїми власними стандартами, не відчуваючи себе зобов’язаними бути частиною мейнстриму. З іншого боку, вони люблять вести глибокі розмови про непродумані аспекти, з яких вони можуть відкрити для себе щось нове і, перш за все, відчути себе цікавими.

Риби

Цей чутливий і мрійливий знак не може розвинути уяву серед шуму. Самотність їм необхідна, тому що вони люблять думати. Так само вони цінують присутність тих, хто розуміє їх глибоко, не кажучи ні слова.

Оригінал