Рейтинг знаків Зодіаку від найкращих чоловіків до найгірших

Сьогодні ми розглянемо чоловіків та їхнє вміння кохати. Адже все це безпосередньо залежить від сузір’я, під яким вони народилися!

Рак

Чоловіки-Раки – приголомшливі чоловіки. Вони віддані, чесні, ніколи не ухиляються від зобов’язань і хочуть будувати з вами життя. Коли вони закохані, то відчувають це всім серцем, оскільки дуже чутливі за природою, і вам не доведеться турбуватися про те, що полум’я кохання згасне з плином часу.

Однак більшість ваших суперечок будуть засновані на дрібницях, наприклад, хто востаннє викидав сміття, або про те, щоб ви не водилися з подругою, яка йому не подобається. Чоловік-Рак – це людина, з якою ви можете впевнено будувати дім і сім’ю. Якщо він зробив вам пропозицію, негайно погоджуйтеся.

Терези

Терези – прекрасні партнери. Вони одержимі коханням, і, хоча нерішучі, щойно визначаються з тим, чого хочуть – вони повністю занурюються в це почуття. Їхня відданість і любов не здригнуться. Вони привносять баланс і красу у стосунки, і надихають свого партнера бути кращим і мріяти більше. Терези – дивовижні батьки, вони мудрі та справедливі. Вони завжди будуть вашою скелею і підтримають у будь-якій ситуації.

Скорпіон

Ревнощі, глибока емоційність і темне почуття гумору робить Скорпіонів чудовими партнерами у стосунках. Протилежна якість їхніх ревнощів – їхня відданість. Щойно вони виберуть вас, вони будуть вашими назавжди.

Вони захищатимуть вас, спрямовуватимуть, підтримуватимуть, подарують вам свободу і самовідданість. Ви станете найкращими друзями і партнерами по життю. Вони захищатимуть вас будь-якими способами з усіма, хто наважиться говорити їм про вас.

Близнюки

Близнюки неймовірні в коханні. Незважаючи на їхнє бажання бути одразу в кількох місцях, вони разюче надійні партнери. Перш за все, Близнюки потребують людей більше, ніж інші знаки. Близнюки процвітають, коли одружуються з кимось, кого вони дійсно поважають, вони щиро захоплюються і пишаються вами.

Близнюки схиляються до людей, які компенсують їхні слабкості своїми сильними якостями. Вони найкраще підходять людям, які або надихають їх, або хто мислить чіткіше і менш емоційно, ніж вони. Партнер-Близнюки – це найкращий друг і найпристрасніший, творчий і вірний коханець.

Риби

З Риб виходять хороші чоловіки, особливо якщо ви – творчий, емоційний тип особистості. Вони не агресивні й завжди обґрунтовують предмет своєї суперечки, крім того, щойно вони закохуються у вас, стають одержимими вами.

Загалом Риби – душевні та люблячі чоловіки, які дбають про дітей і прислухаються до вас, коли ви не можете вирішити, якого кольору штори потрібно повісити в спальню. Однак Риби завжди залишатимуться у своєму маленькому дивному і творчому світі, тому що вони глибокі та інтуїтивні натури.

Козоріг

Козороги – природжені чоловіки. Коли вони присвячують себе людині, то прагнуть зробити все можливе, щоб переконатися, що вони докладають якомога більше зусиль у стосунках. Козороги – втілення сильних чоловіків, на яких ви можете спертися у всіх сенсах і ситуаціях.

Вони стануть вашим голосом розуму і найбільшими натхненниками. Хоча вони іноді й уперті, насправді вони досить відкриті до діалогу, і це приголомшливо впливає на стосунки. Вони слухатимуть і чутимуть вас, навіть якщо не згодні з вами.

Діва

Чоловік, народжений під знаком Діви, вважається одним із найвідданіших чоловіків серед знаків Зодіаку. Він дуже раціональний і охайний, любить старанно працювати і забезпечувати свою сім’ю. Він не володіє замашками власника, не дуже пристрасний, будучи консервативним, і не дуже романтичний. Однак це надійний чоловік, який ніколи вас не зрадить. Він буде віддано служити своїй супутниці, доки стосунки мають для нього значення і наповнені довірою.

Овен

Стосунки з Овном будуть чудовими, коли на горизонті не буде проблем, а потім жорсткими, коли фортуна відвернеться від вас. Вони самовпевнені й люблять командувати. Вони люблять підкреслювати свою індивідуальність, хочуть, щоб їхня думка була беззастережно прийнята, і вважають себе в усьому правими.

Ці риси в нестабільних стосунках можуть ще більше розхитати човен. Це не означає, що ви приречені, але це означає, що Овни за своєю природою не найприємніші і найспокійніші люди.

Лев

Чоловіки-Леви не завжди передбачувані. Вони будуть любити міцніше, ніж будь-який інший знак Зодіаку, і не соромляться проявляти свою м’яку і чутливу сторону, коли це необхідно. Однак, коли їх заперечують або ставлять у складну ситуацію, вони щосили намагаються зберігати своє обличчя і не бути агресивними та владними.

Життя з Левом чудове і не завжди легке, але ви завжди повинні вміти постояти за себе. Ви будете або витрачати 1/3 свого життя в боротьбі з ним, або відчуватимете, що ваші бажання і потреби нав’язуються.

Телець

Тельці – один із найзатятіших знаків Зодіаку. У них настільки завищені стандарти, що часто здається, що ви просто не можете їм відповідати. Звичайно, вони дуже люблячі і вірні люди зі своїми близькими, але для встановлення близьких стосунків вам потрібно бути товстошкірими, і не боятися кинути їм виклик, якщо вони цього потребують.

Водолій

Водолій – найамбітніший і найрішучіший знак, і саме тому він – важкий партнер для спільного життя. Він проводить більшу частину свого часу зануреним у роботу. І, хоча він часто знаходить партнерів, які доповнюють його спосіб життя, досить імовірно, що його стосунки впливатимуть на його пріоритети.

Стрілець

Крім того, що це знак, який найчастіше асоціюється з невірністю (хоча, це твердження вірне не для всіх), Стрілець – це вільний дух. Він жадає пригод і досліджень. Він – найгірший чоловік не тому що він – погана людина, він найгірший, тому що він найменш схильний бути щасливим, поки вони пов’язані з кимось.

Оригінал