Гороскоп на 11 листопада

Овен ♈

Ваші ідеї або бачення конкретної ситуації може бути саме тим, що комусь необхідно почути просто зараз. Ви багато чого можете запропонувати в інтелектуальному плані, проте ситуація може розвиватися так, що навіть вам буде про що замислитися. Якщо ви відчуваєте можливість співпраці в цій справі або обміні думками, значить, не сходьте з цього шляху.

Телець ♉

Сьогодні Вам, мабуть, слід іти своїм шляхом. Якщо Ви відчуваєте, що якесь зобов’язання або домовленість вичерпали себе або Ваш ентузіазм вичерпався, може бути розумним просто рухатися далі. Але Ви не повинні розглядати це як відмову від чогось. Просто Вам потрібно якимось чином досліджувати нову територію, і скидання старої ноші – це перший важливий крок до цього.

Близнюки ♊

Якщо Ви відчуєте, що стосунки або партнерство стають комфортнішими або стабільнішими, це може підштовхнути Вас. А подальше просування в цьому плані допоможе Вам істотно просунутися в якійсь справі, і Ви без зусиль зможете піднятися ще як мінімум на одну сходинку. Про що б не йшлося (романтика чи робота), Ви відчуєте натхнення і сильну мотивацію.

Рак ♋

Сьогодні Ви отримаєте нагадування про те, що сміх є найкращими ліками. Можливо, це станеться під час якоїсь цікавої розмови, а можливо, і за більш серйозних обставин. Хай там що, така позитивна атмосфера допоможе вам подивитися на щось у більш позитивному світлі. Повірте, Всесвіт знає, що робить. І якщо він спонукає Вас насолоджуватися життям, це неспроста.

Лев ♌

Венера продовжує чинити свій ніжний вплив на ваш будинок і його атмосферу. Можливо, у Вас виникне бажання щось зробити, але якщо до капітального ремонту Ви не готові, можна просто навести лад, зробивши генеральне прибирання, наприклад. А можна просто позбутися всілякого непотрібного мотлоху, здавши його у вторсировину, або віднести старі речі в пункт збору для нужденних. Таким чином, Ви створите атмосферу гармонії і в домі, і в душі.

Діва ♍

Навіть прорахований до дрібниць крок може спричинити ефект доміно в якомусь непередбачуваному місці. Інакше кажучи, результат, на який Ви очікуєте в одній галузі, може принести плоди також і в іншій. Якщо Ви зробите якийсь сміливий крок, це може стати для Вас величезним стрибком. А це означає, що настав час відкинути сумніви вбік і рухатися вперед до своєї мети.

Терези ♎

Ви не повинні недооцінювати себе як співрозмовника, проте сьогодні у Вас можуть виникнути серйозні проблеми з комунікацією. У Вас є ідеї, які припадуть до душі багатьом людям, але ось із чіткістю їхнього вираження буде складніше. Але річ не в тому, що Ви якось не так висловлюєтеся. Радше питання в глобальності Вашого мислення, яке буде незрозумілим для більшості людей, що оточують Вас. Але пам’ятайте: Ви абсолютно праві у своєму нестандартному підході, а хтось просто не хоче відходити від шаблонів.

Скорпіон ♏

Настав час замислитися, чому Ваша зона комфорту перетворилася на тихе, спокійне й нудне болото, вибиратися з якого Вам дуже не хочеться. Можливо, Вам уже давно настав час ухвалити вольове рішення і зірватися з місця назустріч чомусь новому – новій меті або навіть мрії. Озирніться на всі боки і спробуйте розгледіти те, що Вам цікаво. І зрозумійте, нарешті, що ті речі, які Ви вважали корисними, зараз радше є якорем.

Стрілець ♐

Деякі люди можуть невірно витлумачити Вашу потребу в особистому просторі, якщо Ви належним чином не заявите про необхідність його створення. Тож, якщо Ви відчуваєте фізичну або емоційну втому, Ви просто зобов’язані подбати про себе. Відпочинок і відновлення сил мають бути в пріоритеті, а потреби інших людей можна тимчасово ігнорувати, особливо якщо їхнє задоволення завдає Вам шкоди. Тож насолодіться пишністю самотності, нехай і короткочасної.

Козоріг ♑

Пропонована Вам підтримка може бути пов’язана з кар’єрним зростанням, оскільки хтось надасть Вам неоціненну послугу. Можливо, ця людина знає когось, хто знає когось іншого, кому потрібно те, що Ви пропонуєте. Однак у цій ситуації Ви не повинні поспішати. Перш ніж вдаватися хоч до якихось дій, Ви маєте засвоїти, що вигода прийде до Вас тільки тоді, коли Ви почнете грати за правилами людини, яка пропонує Вам допомогу.

Водолій ♒

Чиясь порада чи рекомендація можуть здатися Вам радше нав’язливими, а не корисними. Але Ви ніколи не знаєте, який алмаз зможете знайти, якщо просто уважно слухатимете співрозмовника, зберігаючи при цьому критичність та об’єктивність мислення. Якщо Ви думали про те, як перетворити маленькі кроки на успіхи в певній галузі, цей алмаз може запропонувати інтригуючу можливість зробити це.

Риби ♓

Не бійтеся відкрити ворота у свою підсвідомість. Ви можете шукати якісь ідеї або відповіді в незліченній безлічі різних місць, але саме погляд всередину себе може дати вам те, що потрібно для особистого і професійного зростання. Звичайно, виявлені Вами ідеї ще варто уважно розглянути, щоб оцінити їх. Проте, Ви самі є найкращим джерелом ідей, які принесуть Вам найбільшу користь.