Як дізнатися, що хтось закохується у вас — згідно зі знаком Зодіаку

Овен

Вони хочуть бути вашим кращим другом (і ще кимось). Вони стають дуже збудженими і дуже енергійними, коли ви поруч. Вони задають купу питань. Вони дуже чутливі і не побояться зробити перший крок.

Закоханий Овен дуже турботливий і пристрасний коханець. Коли він закохується, то вся його увага прикута до вас, він ваш цілком і повністю.

Телець

Вони запрошують вас на вечерю і пригощають вином, але чим сильніше почуття — тим глибше їх ховають. Вони сто раз перевірять, наче на іспиті, перш ніж довіритися. Представники цього знака вміють любити і люблять красиво. Вони намагаються внести у відносини все найпрекрасніше в житті.

Вони будуть намагатися з усіх сил, доглядати і приємно дивувати, але вголос вимовлять слова визнання нескоро. Не квапте їх: всьому свій час.

Близнюки

Вони шепочуть вам на вухо ласкаві, ніжні слова і відразу ж прив’язуються (навіть якщо збентежені тим, що відчувають, обов’язково поділяться з вами). Близнюки веселі і люблять любити людей, тому «закохатися» для них — це відчути глибокий, щирий зв’язок, в якому буквально розчиняються.

Закохатися у Близнюків — це один з тих романів, які називають «давай не спати всю ніч і розповідати один одному все». Вони дуже щирі, коли справа доходить до почуттів.

Рак

Навіть коли представники цього знака дуже зацікавлені, все одно дуже обережні. Раки дуже гостро все відчувають, і вони, як правило, придивляються, перш ніж стрибнути в океан любові. Або, давайте будемо чесними, довго дивляться і не можуть вирішити, що їм робити, але зрештою все ж набираються сміливості і відкривають своє серце іншій людині.

Коли Рак любить, хоче бути вашим кращим другом, коханцем, найпалкішим прихильником і так далі. Крім того, вони будуть намагатися з усіх сил, щоб розсмішити вас.

Лев

Вони трохи власники і ревнивці. У Лева — велике его (вибачте, це правда), і коли він починає по-справжньому піклуватися про когось, то відразу ж сприймає цю людину як свою власність.

Якщо представники цього знаку закохуються, вони харизматичні, як і завжди, але також шукають когось, з ким могли б розділити життя, яке так люблять.

Діва

Вони прикидаються спокійними, але всередині перелякані. Діву дійсно важко зрозуміти, але вона дуже сильно любить, коли знаходить свою людину. Ви ніколи по-справжньому не дізнаєтеся, що відчуває Діва, тому що представники цього знака Зодіаку поводяться так, ніби ставляться до вас досить байдуже і не люблять сплесків емоцій. Якщо це збиває з пантелику, запитайте їх безпосередньо і будьте відверті.

Терези

Вони запросто ризикнуть своїм життям заради вас; вони будуть битися разом з вами, навіть якщо весь світ відвернеться. Терези люблять себе, своє життя, роботу та кар’єру, тому, якщо це все відійде на другий план, щоб бути з вами, це перша ознака — вони закохалися. Запам’ятайте, якщо представники цього знаку борються з вами — це теж ознака закоханості.

Терези ніколи не б’ються, якщо їм хтось глибоко байдужий. У будь-якому випадку — романтика вам гарантована. Причому така, яку ви ніколи раніше не відчували (зрештою, ними керує Венера!).

Скорпіон

Навіть якщо Скорпіон клянеться, що «не хоче відносин» або «просто шукає щось несерйозне», то, як тільки закохується — стає дуже відданим і турботливим. Вони захочуть дізнатися про вас як можна більше, будуть ставити багато питань і часто заглядати у ваші профілі в соціальних мережах.

Їм необхідно дізнатися про вас буквально все, перш ніж зважитися на важливий крок. Як тільки вони його зроблять, любов зруйнує всі стіни, що вони звели навколо себе.

Стрілець

Вони обожнюють пригоди — разом з вами. Закоханий Стрілець буде тягнути вас у поїздки кожні вихідні, розповідати анекдоти і веселитися. Вони розглядають любов як чудову можливість випробувати більше радості в житті, і що важливо — зараз і негайно.

Представникам цього знаку Зодіаку потрібні такі ж енергійні і легкі на підйом партнери. Чим більше вони «втягують» вас у пригоди, тим більше ви їм подобаєтеся.

Козоріг

Вони відразу ж будують плани. Козорогам подобається працювати над чимось, і вони також люблять визначеність (у них також немає часу на те, що присвячувати його тому, що не можна спланувати і реалізувати). Вони серйозно ставляться до свого життя і процвітають, коли вірять, що ви теж налаштовані працювати над стосунками, хочете діточок, свій будинок та інше.

Водолій

Вони безкорисливі і, схоже, несподівано захоплені відносинами. Однак Водолій — один з кращих партнерів: він віддасть вам усе, що в нього є. Вони люблять так, що не можуть жити без іншої людини.

Риби

Вони діляться з вами своїми мріями і мало не з першої зустрічі вирішують, що це назавжди. Відданість — ось вірна ознака, що вони закохалися. Риби будуть включати вам свою улюблену музику, відправляти посилання на те, що їх надихає, писати листи і відкривати вам свої дивні маленькі світи.

Закохані Риби довго не наважуються повірити, оскільки дуже чутливі, тому вам необхідно трохи почекати — воно того варто.

Оригінал