Гороскоп на 27 березня

Овен ♈

Здається, комусь потрібна Ваша допомога і підтримка. Але не варто відразу пропонувати рішення – краще зіграйте роль зацікавленого слухача. Хто знає, може, чужий досвід повністю збігається з Вашим! І ідеальне рішення вдасться знайти разом.

Телець ♉

Ви не можете змінити чужу думку або ставлення до ситуації, і важливо зрозуміти, де проходять межі Вашого дару переконання. Агресія з Вашої сторони тільки піділлє масла у вогонь. В ідеалі треба просто жити і давати жити іншим. А якщо Ваша думка логічна і має під собою тверду основу, скоро і це буде зрозуміло.

Близнюки ♊

Чуже прагнення бути з Вами завжди і у всьому душить. Щось люди надто вже активно тягнуться до Вас! З іншого боку, бажання людей покладатися на Вас надихає. Просити дати Вам спокій можна грубо, а можна ввічливо. А можна і зовсім показати іншому, як він може діяти абсолютно незалежно!

Рак ♋

Навіть коли Ви наполягаєте на своїх рішеннях, Ви намагаєтеся дотриматися інтересів інших людей. Але впевненість у своїй правоті може призвести до надмірної наполегливості. Люди не проти, щоб їх переконували, але будь-які маніпуляції слід припиняти. Намагайтеся аргументувати так, як хотіли б, щоб аргументували Вам.

Лев ♌

Якщо дехто забув про кордони, прийшов час нагадати про них. Навряд чи, звичайно, Вас дістають навмисно – хоч і здається, що це так. Але Ви любите, щоб усе робилося за Вашим сценарієм і вказівкою. Можливо, людей просто настільки сильно приваблюють Ваші лідерські якості.

Діва ♍

Зараз дуже легко звалити на себе зайву ношу. Але між задоволенням своїх і чужих потреб важливий баланс. Ви не зобов’язані все кинути, щоб когось порадувати. Нагадайте людині, що вона здатна впоратися самостійно.

Терези ♎

Проявіть трохи більше дисципліни і терпіння. Забудькуватість може стати джерелом проблем, а помилка, якої можна було б уникнути, зіпсує результат. Важливо, щоб Ваші промахи не дали іншим людям переваги над Вами. Якщо внутрішній голос закликає Вас проявляти більше уваги до дрібниць або зменшити обороти, прислухайтеся!

Скорпіон ♏

Важливо розуміти, що фінальне рішення належить Вам. Так, Ви спробуєте взяти до уваги й думку інших людей. Але є межа Вашої щедрості – особливо якщо питання все ж стосується більшою мірою інших людей, а не Вас. У кінцевому результаті процес прийняття рішень повинен принести задоволення в першу чергу Вам.

Стрілець ♐

Пороки, погані звички, маленькі слабкості – все це є у кожного з нас. І часом вони позбавляють нас дорогоцінної енергії. Кажуть, що якщо щось приносить радість, то поганим воно бути не може. Але важливо дивитися на подібні максими розсудливо. Всесвіт радить балувати себе з розумом!

Козоріг ♑

Надійність і практичність – ті якості, за якими люди йдуть до Вас. Це дуже приємно, і дуже втомлює. Доведеться вибирати, кому може і повинна дістатися Ваша вроджена мудрість. Бережіть свій час і майте справу з тими, хто хоче саме Вашої поради. Якщо бачите, що Ви – тільки одне джерело з багатьох, не соромтеся відмовити.

Водолій ♒

В якійсь сфері Вашого життя виникла терміновість, але все ж Ви не зобов’язані поспішати або приймати поспішні рішення. Також не варто думати, що від Вашого рішення критично залежать інші люди. Найкраще, що можна зробити – це зупинитися і тверезо оцінити обстановку. Тоді виграють всі!

Риби ♓

Побачений сон може принести почуття занепокоєння. Вам буде здаватися, що він таїв у собі важливе послання – можливо, лячне. Будьте упевнені, що Ви як ніхто можете зрозуміти суть того, що побачили. Цей сон таїть в собі ключ до того фіналу, якого Ви хочете.