10 істин про Близнюків (написано одним із них)

Чи доводилося вам відчувати, що чоловік, з яким зустрічаєтеся, — це одночасно дві людини?!

Повірте, це не тому, що ви зійшли з розуму. Все пояснюється набагато простіше: ваш партнер народився під знаком Близнюки.

Так, ми такі. Так, нас іноді важко любити. Але це ще не все: ми — найкращі з усіх знаків Зодіаку, яких можна любити.

Назва сузір’я, під яким народилися, «Близнюки», підходить нам просто ідеально. Річ у тому, що ми являємо собою дві абсолютно різні особистості в одній.

Ми цікаві, товариські, дотепні і креативні, але разом з тим емоційно не такі вже й доступні, також — не такі відкрито, як може здатися, на перший погляд. Іншими словами, ласкаво просимо у світ представників нашого знака, які є ходячим розбіжностями!

Ось 10 жорстоких істин про те, яке це: любити, зустрічатися і жити з Близнюками — одночасно самими прекрасними і найскладнішими з усіх знаків Зодіаку:

1. Спонтанність — це про нас.

Отже, вам набридло вечеряти в одних і тих же ресторанах або ви хочете сходити на побачення в якесь незвичайне і нове місце? Чудово, ми теж. Ви навіть собі не уявляєте наскільки!

А, можливо, ви не проти зайнятися любов’ю в нових і захопливих «декораціях»? Тоді вам — до нас. (Хоча, по правді кажучи, послідовність і межі пристойності у відносинах — теж важливі і навіть дуже).

Але одне можемо вам гарантувати на 100%: з Близнюками вам ніколи не буде нудно. Ви готові до цього? Добре подумали?! Відмінно!

2. Ми дуже товариські.

Люди, народжені під знаком Близнюки — це все що завгодно, тільки не домосіди, але, з іншого боку, нам подобається бути вдома. Розумію, звучить дивно і збиває з пантелику? Але це так.

В один з вихідних ми потягнемо вас в місто на гала-концерт, в клуб або бар, будемо веселитися до упаду. А в іншій — віддамо перевагу Netflix і проведення часу на дивані. Так, ми такі.

3. Ми любимо фліртувати, вибачте.

Близнюки — вірні і дуже віддані, але одночасно — обожнюють поглядати по сторонах. Ось подобається нам це і нічого не можемо з собою поробити. Оскільки обожнюємо купатися в компліментах і бути в центрі уваги, то нам життєво необхідно відчувати себе чарівними і привабливими. Повірте, партнер для нас — на першому місці, але пофліртувати — любимо і можемо. Ну вже такі ми…

4. Ми дуже говіркі.

Ми постійно ставимо багато питань, і перші побачення можуть нагадувати… співбесіди.

Оскільки наша стихія — це повітря, володіємо високим інтелектом і є неперевершеними сперечальниками і співрозмовниками. Так що наші партнери також повинні бути готовими до цього і розуміти, що цікавий спір — це всього лише спір. Ми зовсім не хочемо сваритися; нам просто подобається сперечатися, і щоб було цікаво.

5. Ми будемо тримати вас у тонусі — завжди.

Любите сарказм і жарти в цьому стилі? Тоді ви — дівчина нашої мрії!

Доведеться змиритися, що ми дуже розумні, але і дуже гострі на язик. Також — що суперечка з нами — це ще той квест! Не ображайтеся і не намагайтеся по-справжньому «вдарити» у відповідь — це всього лише гра. Зауважте, дуже захоплива і цікава.

6. Ми креативні.

Народжені під знаком Близнюки — ідеальна кандидатура для того, щоб прикрасити будинок або придумати ідеальну ідею для святкування дня народження.

Вони обожнюють дарувати подарунки і робити приємні сюрпризи, більшість з яких — це результат мозкового штурму їх невгамовної натури. Близнюкам подобається планувати в деталях сюрпризи, які вас порадують. Для них — це, немов реалізовувати власні мрії!

7. Ми трохи не в собі.

Так, до цього ви також повинні бути готові: ми можемо в останню хвилину відмовитися від планів чи захочемо поїхати кудись просто в цю ж секунду.

Якщо не це, то все одно щось «придумаємо» з цієї серії. Наприклад, спізнимося на 10 хвилин на важливу зустріч.

8. Ми постійно аналізуємо.

Близнюки — блискучі аналітики і дуже усвідомлено живуть.

Хоча це здається ідеальним рецептом для впевненості в собі, проте насправді — навпаки. Занадто багато думок і аналізу породжують багато сумнівів, оскільки ми постійно замислюємося про те, де «повинні» бути в житті або що «повинні» робити.

9. Ми завжди досягаємо успіху.

Близнюки набагато більш мотивовані, ніж інші люди. Вони люблять перемагати, переганяти і ставати кращими за всіх. Ось чому ми досить суворі до себе, якщо не отримуємо того, до чого прагнемо.

Ось чому, якщо ми вибираємо партнера, то це має бути така ж амбітна людина, інакше нам буде нудно. А цього — органічно не виносимо.

10. Ми витрачаємо багато грошей.

З цим вам доведеться змиритися, іншого виходу немає.

Коли я був молодшим, то сміявся, коли читав гороскопи, в яких було написано, що Близнюки — легковажні марнотрати. Але з роками зрозумів, що в цьому твердженні є частка істини. Я раптом прозрів: «Так, ми, як правило, дуже добре заробляємо, дуже мудро інвестуємо (і навіть заощаджуємо), але одночасно — ну вже дуже імпульсивні. Ось чому нічого не можемо з собою поробити: купуємо, що хочемо і коли хочемо. Всі розуміємо, аналізуємо, але все одно — купуємо».

Тому що, чорт візьми, чому б і ні? Адже ми спонтанні (див. пункт номер один)!

Оригінал