5 знаків Зодіаку, яких захищають вищі сили

Вищі сили охороняють кожен знак Зодіаку. Але тільки 5 представників зодіакального кола народилися під щасливою зіркою, і Всесвіт до них особливо прихильний.

Овен

Овни знають, що таке удача. Всесвіт обрав їх своїми представниками, тому не забуває регулярно підкидати вдалі можливості та щасливі зміни. За рахунок сильної інтуїції та нюху на неприємності представники цього знака ніколи не програють, а якщо таке відбувається, вищі сили приходять на захист своїх фаворитів.

Коли в житті Овнів трапляється щось жахливе, поруч із ними одразу ж опиняються люди, знайомі й незнайомі, які витягують їх із серйозних колотнеч. Щось згори завжди спрямовує Овнів на вірний шлях.

Близнюки

Близнюки – азартні, відкриті й дуже різнобічні люди. Вони завжди перебувають у пошуку, не сприймаючи життєві труднощі як неминучість. Однак усі їхні досягнення є результатом аж ніяк не наполегливої праці, а заступництва Всесвіту.

Не можна сказати, що Близнюки не намагаються змінити своє життя на краще, але їхні долі змінюються відразу і незалежно від них. Люди, народжені під цим сузір’ям, вважають, що саме позитивне мислення і їхня інтуїція допомагає їм діставати потрібні можливості, але астрологам і без телескопа видно підтримку вищих сил.

Лев

Завдяки своєму імпульсивному характеру Леви занадто часто потрапляють у неприємності, погоджуючись на небезпечні авантюри, але завжди виходять сухими з води. Річ у тім, що їм благоволять Небеса.

Всесвіт подарував Левам талант майстерно розгортати будь-яку ситуацію на свою користь, тому вони сміливо йдуть до успіху і завжди досягають намічених цілей, докладаючи мінімальних зусиль. Часом везіння Левів просто зашкалює, їм легко дістається хороша робота, вони заводять потрібні знайомства і без втрат проходять кармічні випробування.

Діва

Діви мають унікальну здатність – завжди опинятися в призначений час у призначеному місці. Їхній дар передбачення, який, до речі, чудово розвинений від народження, у поєднанні з заступництвом Всесвіту – непереможна сила, якій нічого протиставити.

Діви рідко помічають втручання вищих сил, а тому отримують їхню підтримку тільки в найважчий момент. Представників цього знака складно назвати улюбленцями долі, але якщо навколо відбувається щось радикальне і зачіпає великі маси людей, то саме Діви зазнають найменше втрат.

Стрілець

Всесвіт вибрав Стрільців, щоб транслювати через них сигнали небезпеки. Вроджений дар дає про себе знати в призначений час, навіть якщо цього ніхто не чекає. Стрільці відіграють у житті людей знакову роль, хоч часом їхні дії й залишаються непоміченими. Вловлюючи небезпеку, представники цього сузір’я вміють коригувати чужі долі.

Легко дається їм і управління своїм життям. Їм достатньо лише надіслати запит у Всесвіт і конкретно озвучити своє прохання. Можливо, тому Стрільців вирізняє оптимізм, адже хоч би яким тернистим був шлях, сили Небес однаково виведуть на пряму дорогу до успіху.

Оригінал