Як брешуть різні знаки Зодіаку

Мабуть, не знайдеться на Землі людини, яка б ніколи не брехала. Періодично всім нам доводиться обманювати, причому, з різних причин. Одним брехня приносить гроші, інші за допомогою обману досягають своєї мети, треті брешуть, щоб врятувати себе, а четвертим просто подобається «водити людей за ніс».

У кожного свої приводи для брехні, і кожен із нас робить це по-своєму. Залишилося лише дізнатися, як брешуть різні знаки Зодіаку, і навіщо їм це потрібно? Давайте розбиратися.

Овен

Овни – чесні люди, які вважають за краще уникати неправди. Особистості даного знака простіше розбиратися з проблемою відразу після її виникнення, ніж крутитися і обманювати, чекаючи, поки вона вирішиться сама собою. Щоправда, іноді і Овнам доводиться брехати оточуючим. Але це швидше брехня на порятунок, коли необхідно допомогти своїм друзям або коли від правди всім буде лише гірше. Та й таку неправду Овнам доводиться довго репетирувати, адже брехати ці люди зовсім не вміють. Що характерно, Овен ніколи не стане брехати, розповідаючи про свої почуття.

Телець

Завжди, коли Тельцю доводиться говорити неправду, його долає почуття провини. Тому брехати, особливо своїм близьким, ця людина не любить. Більше того, після сказаної брехні представник цього знака може прийти і покаятися, зізнавшись у своїй брехні і розповівши, чому він вчинив саме так. Щоб цього не відбувалося, Тельці вважають за краще просто уникати неприємних відповідей або недомовляти. Такий підхід вони вважають за дозвільний і за нього їм зовсім не соромно. До речі, брешуть Тельці рідко, але якщо роблять це, ретельно підготуються, а отже, ніколи не бувають упіймані на брехні.

Близнюки

Немає на Землі більш нещирих людей, ніж Близнюки. Ці особи брешуть завжди і скрізь. Їм для цього не потрібні приводи, тому що брехня у них у душі. Запізнившись на роботу, Близнюки ніколи не зізнаються у тому, що проспали. Вони обов’язково вигадають історію собі на виправдання. Що вже казати про ситуації, в яких вирішується кар’єра Близнюка. Тут він буде звиватися «як на сковорідці», щоб домогтися заповітної посади, і брехати з таким непроникним обличчям, що всі оточуючі повірять − Близнюк говорить правду. Правда, при близькому спілкуванні навіть найрідніша людина не може бути впевнена в тому, що Близнюк щирий з ним. Можливо, це тому, що представник цього знака не звик демонструвати власних почуттів.

Рак

Ракам брехня не властива. Ці люди звикли завжди говорити правду, і навіть якщо розповідають історії з життя, ніколи не прикрашають їх, адже правда завжди цікавіша за вигадку. Можливо, нелюбов до обману розвинулася у Раків ще й тому, що вони зовсім не вміють брехати. Збрехавши, «діти Місяця» відразу ж червоніють і покриваються потом, і всім оточуючим стає очевидно, хто говорить неправду. Тому брехня це не їхня історія. Мало того, Раки зневажають брехунів, особливо якщо це стосується любовних стосунків. Людину, яка зрадить їм і брехатиме, виправдовуючи себе, Рак не пробачить ніколи.

Лев

Леви – природжені актори, а тому збрехати для них зовсім не важко. Роблять вони це часто та цілком охоче. Ось тільки приводом для брехні стає не користолюбство, оскільки Леви за своєю природою люди нежадібні, а банальне бажання привернути до себе увагу. Представники даного знаку люблять перебувати в центрі уваги, їм хочеться захоплювати оточуючих, отримати більше популярності, і для цього вони прикрашають події з життя або просто вигадують історії про себе. Якщо ж говорити про глобальні речі, такі як відносини або бізнес, у цьому випадку Лев ніколи не бреше і зневажає брехунів.

Діва

Діви дуже розумні, якщо не сказати мудрі. Іноді складається враження, що вони прийшли в цей світ, щоб навести в ньому порядок і позбавити його від хаосу. Вони всім керують, усе контролюють та всіх повчають. Безумовно, якщо Діви вважають, що в даному моменті потрібно збрехати, вони зроблять це. Швидше за все, це буде брехня для порятунку кохання, кар’єри чи дружніх стосунків. Ці люди не будуть брехати, щоб вкрасти чужу посаду чи розбити сім’ю заради власного щастя. Що цікаво, брешуть Діви філігранно, з непроникним обличчям. Опонент навіть не засумнівається в правдивості слів цієї людини, що і створює Діві образ людини, яка ніколи не бреше.

Терези

Терези – хитрий знак. Вони вміють і люблять брехати, але роблять це дуже тонко, так щоб оточуючі ніколи не запідозрили їх у брехні. Терези можуть брехати вимушено, щоб вигородити близьку людину або згладити конфліктну ситуацію. Однак найчастіше вони йдуть на це заради наживи, особливо якщо знають, що жодних негативних наслідків за їхню неправду не буде. Представники знаку Терези боязкі, а тому бажання збрехати нерідко припиняється острахом покарання. Загалом особистостям, керованим Венерою, довіряти не можна, вони вміло користуються брехнею і почуваються при цьому абсолютно гармонійно.

Скорпіон

Скорпіони чудово маніпулюють оточуючими людьми, у тому числі й інформацією, що володіють. Вони безперечно вміють брехати, причому вимовляють неправду з такою інтонацією, що у слухачів навіть не виникає думки про можливий обман. Скорпіони підступні, а тому їхня брехня нерідко спрямована на те, щоб зганьбити людину або знищити її репутацію. Скорпіони рідко йдуть на це заради вигоди, скоріше на брехню їх штовхає спрага помсти. У пориві агресії вони не вибирають способів, здатних розчавити ненависну людину. І якщо можна знищити його брехнею, представник знаку Скорпіон не замислюючись, скористається цією можливістю.

Стрілець

Особи, керовані Юпітером, ніколи не брешуть і щиро не розуміють, навіщо це робити. Маючи прямолінійний характер, Стрільцям набагато простіше говорити прямо навіть про ті речі, які викривають саму цю людину. “Навіщо тягати камінь на душі, і постійно думати про викриття?” – Скаже Стрілець, і по-своєму буде мати рацію. Йому набагато легше жити із правдою на душі. Єдине, представник цього знака може прибрехати або прикрасити події у спробі справити враження на свого партнера. Стрільці це не вважають брехнею, адже вона нікого не ображає і нікому не шкодить.

Козоріг

Козороги – відомі стратеги. До того ж це цілеспрямовані особи, головною метою яких є самореалізація та кар’єрне зростання. Звісно, ​​ставлячи собі високі мети, Козорогам доводиться вдаватися до брехні. Це один зі способів досягнення результату. Правда, варто відзначити, що брехня Козорога вивірена, добре відрепетирована, а отже, оточуючі ніколи не здогадаються, що ця людина обвела їх навколо пальця. В іншому ж, якщо брехня не несе реальної вигоди, Козорогам немає потреби брехати.

Водолій

Рідкісні вигадники народжуються під знаком Водолія. Цим людям нічого не варто збрехати, причому роблять вони це з будь-якого приводу. Особи цього знака люблять пліткувати і навіть прикрасити історії, які розповідають про обговорюваного людини. До того ж вони брешуть, коли хочуть підвищити свою значущість в очах слухачів. А ще брехня – це їхній спосіб домогтися інтересу з боку коханої людини. Ось тільки брешуть Водолії погано, нерідко плутаючись у своїх фантазіях, а значить, дуже скоро з’ясовується, що все сказане Водолієм, не більше, ніж вигадка.

Риби

Риби не люблять брехати, бо з одного боку бояться образити людину неправдою, а з іншого, побоюються наслідків, якщо їх викриють у брехні. Відверто кажучи, збрехати заради вигоди Риби можуть, але їх мучитиме совість і не факт, що в результаті вони не зізнаються в тому, що обдурили. В іншому ж Риб навряд чи можна назвати брехунами. Щоправда, потрібно враховувати, що представники цього знака мають неймовірну фантазію, а тому в спілкуванні іноді розповідають про такі речі, які насправді не відбувалися. Це радше самообман, адже Риби самі вірять у свої фантазії. Ображатися на них за такі «пустощі» точно не варто.

Оригінал