Рейтинг нетерплячих знаків Зодіаку

Кожна людина має свій запас терпіння. Вважається, що більший цей запас, то гармонійніша і щасливіша людина. Навпаки, люди, які не мають терпіння, частіше дратуються і швидше «вибухають», що заважає їм домагатися своїх цілей та вибудовувати близькі стосунки. Настав час розібратися, хто зі знаків Зодіаку – втілення стриманості, а хто – вкрай імпульсивна особистість.

Телець

Якщо вам потрібен зразок терплячості, погляньте на Тельця. Ця людина найкраще в житті вміє терпіти, і завдяки цій особливості досягає всього. Телець не розлучається з близькою людиною, коли розуміє, що у партнера складний характер, він не звільняється з роботи під тиском керівництва. Ця людина терпітиме, і крок за кроком змінюватиме ситуацію у свій бік, адже залізний терпець Тельців доповнюється неймовірною завзятістю. Але навіть у Тельця терпіння не нескінченне. І бережіться всі, якщо воно раптом скінчиться!

Терези

Терези мають дивовижну здатність згладжувати ситуацію навколо себе і всіх мирити. Навіть якщо на них чиниться тиск, Терези ніколи не показують виду, адже чудово розуміють, що агресія породжує агресію. Вони в спокійному та доброзичливому тоні донесуть свою думку до опонента, дадуть висловитися протилежній стороні і цим погасять конфлікт. Такий підхід дозволяє їм не розплескувати цінну внутрішню енергію, яку вони витрачають на творення та створення справді важливих речей.

Козоріг

Представники цього знака – досить потайливі особистості. Їх можна охарактеризувати як своєрідну посудину з думками, емоціями та грандіозними планами, яка зовсім не поспішає розплескувати свою енергію та ділитися нею з оточуючими. Весь свій потенціал Козороги витрачають на самореалізацію, розвиток власного бізнесу чи підвищення на службі. При цьому підопічні Юпітера мають феноменальну витримку, а тому готові чекати скільки завгодно, якщо бачать світло в кінці тунелю. При цьому вони дуже хваткі і ніколи не відступають від своїх цілей.

Скорпіон

Представники знаку Скорпіон вміють чудово контролювати свої емоції і не показують їх оточуючим, що є одним із їхніх козирів. Для Скорпіона нерідкі конфліктні ситуації, але ця людина виявляє терпіння, не показуючи, що вона роздратована або навіть розлютована. Акумулюючи енергію в собі, Скорпіон виношуватиме план помсти і обов’язково втілить його в життя, а вже потім вибухне гнівною тирадою у бік свого кривдника. У боротьбі за «місце під сонцем» особистості даного знака поводяться так само – розробляють план дій і, набравшись терпіння, вичікують відповідного моменту для удару.

Діва

Терпінню представників знака Діва можна лише позаздрити. Ці особи вважають себе розумнішими, мудрішими і кращими за інших, але звикли поблажливо ставитися до оточуючих і давати їм шанс на виправлення. Перфекціоністи в душі, Діви будь-яку роботу роблять ґрунтовно, а значить зосереджено і неспішно, щоб не упустити жодної деталі. І тому потрібне неймовірне терпіння, якого в особистостей даного знака надлишку. Щоправда, не варто користуватися терпінням Діви. З таким самим успіхом можна дражнити тигра. Якось йому це набридне, і він просто накинеться на вас!

Водолій

Керовані Ураном особистості зосереджені у собі і своїх глобальних цілях, отже їхній шлях довгий і тернистий. Звичайно, для його подолання потрібна серйозна витримка. І Водолії терплять: рутину, кочове життя, неупорядкованість, відсутність стосунків та інше. Від усього цього особистості даного знака відмовляються ради єдиної мети, до якої можуть йти все життя. Єдине, чого не можуть терпіти Водолії – спроб керувати ними та необхідності підтримувати навколо себе ідеальний порядок. Тут вони зриваються у перші дні.

Лев

Леви – самодостатні особи, які розраховують виключно на себе і не чекають подачок від життя. А якщо не чекають, то й виявляти силу терпіння їм особливо не доводиться. Правда при цьому Лев любить, коли ним захоплюються, і кажуть йому компліменти, і не довго терпітиме поруч із собою людину, яка не звертає на нього уваги. До того ж, вважаючи себе «королівською особливістю», Лев любить, щоб навколо нього всі «шелестіли» і діяли швидко, не затягуючи процес. Досить швидко розуміючи, цій людині не подобається, коли оточуючі «підгальмовують».

Риби

Представники знака Риби мають дитячу наївність, яка робить їх надто примхливими і нетерплячими. Від тяжких очікувань вони божеволіють, і якщо є можливість, обов’язково вередують або надувають губи. Щоправда, чинити подібним чином вони можуть тільки в тому випадку, коли є, ким командувати. В іншому ж слабовільні та залежні Рибки змушені терпіти і чекати, коли хтось вирішить питання за них чи ситуація вирішиться сама собою. Такі млосні хвилини очікування приносять чимало страждань Рибам, але, не маючи сили волі, щоб змінити ситуацію, вони терплять і терплять.

Близнюки

Ці особи не звикли терпіти людей, які їм не подобаються, мовчати у відповідь на слова зухвалого роботодавця або чекати на відповідь від коханої людини на своє головне питання. З витримкою у Близнюків явні проблеми, зате вони чесні перед собою і оточуючими, і без таємниці викладають те, про що думають. Реноме нетерплячої людини Близнюки підтримують у тому, що стосується роботи. Якою б справою не зайнялися особистості даного знака, з великою ймовірністю вони кинуть все на півдорозі, тільки-но зіткнуться з перепоною.

Рак

Раки за вдачею своєю неспокійні особистості, які вічно за все переживають і томлять себе очікуванням. Звичайно, у такому стані говорити про стриманість не доводиться. Їм потрібно отримати інформацію тут і зараз, і чекати вони не мають наміру! І якщо Рак, що не володіє владою, буде тихенько мучити себе ненависним очікуванням, Рак-начальник перейде на крик і навіть вереск, з нетерпінням чекаючи, коли буде виконано його доручення. Не терпітиме Рак і відсутності затишку у своїй оселі. Після невеликого скандалу на впорядкування будинку почне працювати вся родина.

Стрілець

Стрільці зовсім не мають терпіння. Їхні слова і події випереджають думки, а все тому, що особистості цього знака зовсім звикли чекати. І ця особливість характеру створює чимало проблем у житті. Мало того, різнобічні Стрільці намагаються встигнути буквально скрізь, а тому постійно поспішають. Хоч би як займалися дані особистості, вони завжди втрачають важливі дрібниці, які псують всю справу. І це відбувається виключно через відсутність терпіння. Але, навіть усвідомлюючи свої недоліки, Стрільці не поспішають змінюватись, адже на зміни у своєму житті потрібна воля та терпіння.

Овен

Ця людина не переносить слова “терпіти”. Він не терпітиме біль, навіть якщо знає, що він скоро пройде. Просто вип’є таблетку та забуде про неї. У цьому весь Овен, який ніколи не сидить в очікуванні подачок – ні від долі, ні від оточуючих. Він чітко знає, що сам зможе зробити швидше та краще, а нудити себе очікуванням – смерті подібно. Варто лише зауважити, що такий підхід має негативний бік. Нетерплячі Овни часто позбавляють себе очевидного підвищення по службі, гарячі особи розривають стосунки з коханими людьми, не дочекавшись відповіді. Загалом, Овни занадто сильно псують собі життя через нестримність та імпульсивність.

Оригінал