Лідери серед знаків Зодіаку

Бути лідером досконало виходить не у всіх людей. Хтось із народження наділений цими здібностями, а комусь треба ще їх виховувати у собі. І лише 6 зодіакальних знаків обдаровані якостями лідера. І кожен із представників розпоряджається подібними здібностями по-різному.

Лев

Лідер марнославства. На першому місці це найбільш пихатий і владний знак. І багато істеричних правителів народилися саме під цим знаком. Що характерно, більшість представників отримала владу у спадок. У якому середовищі він би не ріс, завжди можна побачити над його головою величну ауру. Він усіма силами намагається завоювати загальну повагу та увагу. І чим більше подвигів він здійснює, тим впевненіше підіймається на свій п’єдестал. Йому властиво при кожній нагоді демонструвати своє високе становище. І він піде на будь-які дії, щоб заслужити славу та схвалення.

Зі своїми соратниками він без проблем ділиться власними ідеями чи новими стратегіями. У своєму житті він природжений лідер, який наділений потужною енергією та абсолютною безстрашністю. І якщо його не почитатимуть і не аплодуватимуть його досягненням, він зачахне або почне страждати.

Овен

Лідер найвищої активності. Йому притаманні всі домінуючі риси лідерства. Він наділений величезними здібностями, які не забуде продемонструвати при нагоді. Цей представник з усією відповідальністю поведе за собою соратників і однодумців. Вони не бояться перешкод, і йдуть наполегливо до своїх намічених цілей. І неможливо побачити знак без амбіцій. У своїх силах він цілком певен. Тому за все, що він береться, має виконатися в найкоротший термін.

Він наділений нестримною силою волі, і без проблем вміє підкоряти будь-яких людей. Йому самому цікавий процес боротьби, коли місце під сонцем відвойовується силою. Але іноді його старання переходять усі межі, чим він відштовхує від себе навіть відданих друзів.

Козоріг

Лідер працьовитості. Цей знак націлений лише на успіх. Він зібрав у собі всі найкращі якості, серед яких терплячість, спрямованість та відповідальність. Представник ніколи не здається, попри те, що інші вже склали руки та зневірилися у перемозі. Поразки їх ніколи не зупиняють, тому вони продовжують виконувати своє поставлене завдання.

У чому вони не беруть участь, то це в авантюрах. Навіть найстійкіші лідери запрограмовані на перспективу та переслідують свої цілі. І все, що вони роблять, постійно перевіряють та контролюють. А всі інші знаки, бачачи таку відповідальність, намагаються своєму лідерові довіряти та йти за ним.

Терези

Лідер дипломатичності. Хоча зоряний небосхил не наділив цей знак рішучістю, завзятістю та самовпевненістю, зате сила його полягає в інших аспектах. Ці представники є віртуозними фахівцями у переговорах. Вони чудово залагоджують будь-яку ситуацію, притягують до себе оточуючих та приходять до спільної думки. З перших хвилин спілкування знаки намагаються збудувати стосунки на довірі. Вони можуть бути відкритими та вміють слухати.

Вони не побояться взяти на себе відповідальність в управлінні багатьма людьми. І якщо правильно збудують свою стратегію, то зможуть у колективі посіяти дружню атмосферу з повним порозумінням.

Рак

Лідер із піднесеною вимогливістю. На перший погляд здається, що такі представники з вразливою душею не можуть мати лідерських якостей. Але виявляється, що перше враження оманливе. Вони чудово мають усі прийоми маніпулювання людьми. Вони ніколи не конфліктують і відкрито не змагаються. Представники можуть настільки чудово маневрувати, що їх ніхто не зможе викрити у нечесній грі. Спочатку вони можуть бути в тіні, але згодом виявлять усі свої лідерські замашки.

Для них важливо побачити головну мету, а потім усі свої знання та вміння кинути на її досягнення. І якщо їм потрібно вчитися, то вони цілком це здійснять, щоб ще розвинути свої лідерські якості. І все це досконалість змушує до оточуючих виявляти підвищену вимогливість.

Стрілець

Лідер оптимістичного настрою. Всі свої лідерські якості цей знак може почати виявляти, якщо має бути відкрита боротьба з конкурентами. Їм не властиво шукати легких шляхів чи уникати труднощів. Вони не бояться суперництва, тому діють прямо та відкрито. Своєю напористістю вони домагаються багато чого, попри те, що доводиться багато хитрувати та викручуватися. Для них командувати, роздавати вказівки та сипати порадами – головний пункт розробленої стратегії. І їхній невичерпний ентузіазм не дозволяє їм нудьгувати і сидіти на одному місці.

У їхній голові зібрані найграндіозніші ідеї, причому вони не бояться ризикувати і продумувати нові плани. І, як правило, знаки завжди вірять у позитивний результат. Вони вважають, що якщо зібрати всю свою силу, то можна досягти величезних висот. А якщо буде певне становище та успіх, то гроші й так прийдуть до них.

Оригінал