Коли знаки Зодіаку хочуть побути на самоті?

Іноді всім людям потрібен момент спокою та тиші. У яких ситуаціях кожен знак зодіаку хотів би залишитися на самоті та перезавантажитись? Перевірте, наскільки це відповідає істині?

Овен

Хоче бути один, коли у гніві. Спочатку він битиме кулаком по стіні, кидатиме тарілки і кричатиме. А потім Овен піде, куди очі дивляться, люто грюкнувши дверима. Він бігатиме в парку або кататиметься на велосипеді, не помічаючи навколишніх людей. Зазвичай за кілька годин весь гнів з Овна випаровується, і він готовий знову приєднатися до суспільства.

Телець

Фокусується на радощах. У житті є такі радості, які Тельці люблять випробовувати на самоті. Крім підрахунку грошей, вони із задоволенням розглядають шедеври мистецтва у фотоальбомі, вирушають прогулятися до парку або сидять у кріслі з келихом вина, слухаючи музику. Тривожити Тельця в такі моменти категорично забороняється!

Близнюки

Лише робота може змусити їх усамітнитися. Самотність для цього знака гірша за пекло. Близнюки навіть у туалет ходять із планшетом чи телефоном. Однак настає момент, коли їм потрібно закінчити терміновий проєкт, наприклад, і тоді вони уникають суспільства, щоб зосередитися і завершити всі справи.

Рак

Рак сховається у своїй оселі і закриє зсередини всі двері та вікна. Якщо Раки почуваються погано або відчувають душевний біль, вони тікають у свою кімнату, гараж, на горище – куди завгодно, але аби їх ніхто не чіпав. Коли почуття провини, що вони нехтують сім’єю, починає переважувати їхню зневіру, тоді Раки неохоче виповзають на світ.

Лев

Зникає, щоб потім знову з’явитися у всій своїй красі. Леви не з’являються на публіці тоді, коли погано виглядають. Можливо, в період усамітнення вони «ліпили» собі ідеальне тіло у тренажерному залі, втрачали зайві кілограми або заліковували шви після пластичної операції. Ніхто не може бачити Левів у неідеальному стані. Тому, якщо Лев раптово випав із життя, це означає, що він готує велику метаморфозу.

Діва

Завжди із задоволенням проводить час із самою собою. Вона шкодує, що не може перебувати на самоті 24 години на добу, тому що оточуючі тільки створюють безлад та хаос навколо неї, а Діва цього винести не може. Крім того, вона вважає своїм обов’язком ізолювати себе від інших, коли хворіє. Однак це просто зайвий привід, щоб побути на самоті.

Терези

Терези побудуть трохи одні, тільки якщо це вкрай необхідно. Вони ненавидять бути на самоті. Їм постійно потрібні інші люди, щоб спілкуватися та почуватися потрібними. Навіть коли Терези дуже втомилися і почуваються вичавленими як лимон, вони краще виберуть вечірній захід, ніж відпочинок на дивані біля телевізора.

Скорпіон

Скорпіон не проти побути трохи в тіні. Зазвичай Скорпіони – люди приховані, загадкові та таємничі. Ось чому ви не відразу усвідомлюєте, що вони раптом непомітно зникли. Цей знак нерідко тікає в самотність, коли йому потрібно «видужати», зализати рани, підготувати стратегію для наступного бою або розібратися зі своїми власними слабкостями.

Стрілець

Стрілець самостійно вирушить у подорож. Він цілком може бути один, присвятивши себе філософським міркуванням і прагнучи зв’язатися з космічною енергією. Під час довгих одиноких поїздок Стрільці можуть залишити матеріальний світ позаду себе та відійти від повсякденних проблем. Вони долають свої обмеження, відчувають гармонію з природою і, зрештою, знаходять сенс життя. А потім вони завжди повертаються з безліччю цікавих історій.

Козоріг

Козоріг міг би спокійнісінько жити на безлюдному острові. Цьому знаку подобається бути одному. Бувають моменти, коли Козороги шалено хочуть стати невидимими, і щоб їх ніхто не чіпав і навіть не помічав. У цей час вони йдуть у якусь активність: катаються на лижах, вивчають мову, грають у шахи.

Водолій

Водолій живе один у своєму внутрішньому світі. Цей знак може бути на самоті навіть під час багатолюдної вечірки чи посеред натовпу. Водоліїв має свій унікальний внутрішній світ, до якого ніхто не може увійти. Якщо цього недостатньо, щоб почуватися повністю вільними, вони їдуть самі на інший кінець світу, щоб звільнитися від соціальних обмежень і відчути себе натхненними. Також Водолії можуть закритися у себе в студії на кілька тижнів, щоб створити епохальний твір або проривний технічний винахід.

Риби

Риби хочуть бути на самоті для духовного розвитку. Це ті люди, які можуть вирушити в пустелю, постити протягом 40 днів або довго і нерухомо сидіти в позі лотоса, роздумуючи. Щоб рости духовно, вони готові до уникання суспільства, причому фізичний дискомфорт і самотність їх не лякають!

Оригінал