Речі, які відштовхують успіх від знаків Зодіаку

Зіткнувшись з неприємностями і не знаходячи очевидних причин для їхньої появи, ми починаємо говорити про невдалий збіг обставин та невдачі. Можливо, в цьому є частка правди, адже люди давно помітили, що навіть навколишні предмети можуть стати причиною наших невдач. У цьому сенсі астрологи виділили предмети, які відштовхують успіх від знаків Зодіаку. Дізнайтеся про них і, цілком можливо, ви вбережете себе від багатьох неприємностей.

Овен

Особи даного знака, самі того не усвідомлюючи, оточують себе «мертвими» речами. Наприклад, у будинки у них можна виявити опудала тварин, оленячі роги, шкури хижих звірів, а також засушені квіти або вироби з натурального хутра. Всі ці предмети колись були частиною живих організмів, тому зараз поширюють навколо себе виражену енергетику смерті. Природно поруч із нею людина не може бути щасливою. І перш за все, про це варто задуматися Овнам, які найчастіше стикаються з «мертвими» речами.

Телець

Тельці – відомі «барахольники». Вони тягнуть у будинок буквально все, що трапляється під руку, голосно заявляючи, що ця річ потрібна, і в майбутньому вона ще не раз стане в пригоді. З роками в будинку, в гаражі, в комірчині і на балконі у Тельця накопичується неймовірна кількість мотлоху, яка не тільки не приносить користі, а й відлякує удачу від цієї людини. Та й як інакше, якщо старі, нікому не потрібні й покриті пилом речі перекривають канал енергії, через який у життя представника стихії Землі приходить щось нове і обіцяюче щастя. Можливо, Тельцям час задуматися про це і провести ревізію у своєму житлі?

Близнюки

Представники знаку Близнюки схожі на сорок. Вони божеволіють від усього дорогого, яскравого і блискучого, а тому готові обвішувати своє тіло всілякими амулетами та талісманами. При цьому особливу цінність для підопічних Меркурія представляють магічні предмети, які дісталися від предків або подаровані іншими людьми. Ось тільки приймаючи подарунки від інших людей, Близнюки не замислюються над тим, що кожна річ несе в собі енергетику колишнього господаря. Дуже часто заздрісники та недоброзичливці користуються слабкістю Близнюка, підкидаючи йому амулет, який замість того, щоб притягати до нього удачу, проганяє її!

Рак

Для особистостей знака Рак нещасливою річчю може стати буквально будь-який предмет, якщо купити його у хвилини емоційного занепаду. Раки – емоційні особистості, а тому вперше взявши в руки річ, вони заряджають її тією енергією, яка переважає в них зараз. Якщо вони плачуть, зляться або сумують, будь-яка куплена річ перетвориться в їхніх руках на нещасливий амулет, який почне відганяти удачу від Рака. Навпаки, річ, отриману у хвилини емоційного підйому, радості та натхнення, стає для дітей Місяця справжнісіньким оберегом, що приваблює успіх і гарний настрій.

Лев

Народжені під знаком Лева особистості дуже трепетно ​​ставляться до близьких людей, а тому важко розлучаються з ними навіть коли ті йдуть в інший світ. На згадку про кохану людину Лев може залишити собі речі покійного – його одяг, щоденники, альбоми з фотографіями та інші дрібниці, що зберігають пам’ять про померлого. При цьому Леви не вірять, або не хочуть вірити, що присутність поряд таких небезпечних речей загрожує найнеприємнішими наслідками, починаючи від зникнення удачі, а закінчуючи хворобами та випадками, що загрожують життю. Левам слід розуміти, що речі померлих людей не можна зберігати у своїй оселі, і взагалі, поруч із собою.

Діва

Діви – ще одні представники тригона Землі, а тому, як і Тельці, шкодують викидати старі речі. Щоправда, на відміну від Тельців вони не тягнуть у хату мотлох, а намагаються не викидати поношені та зіпсовані речі. Діви до останнього зберігають дірявий і порваний одяг, не викидають поламані речі, і до останнього користуються посудом, що тріснув. Ось тільки зіпсувавшись, зламавшись чи тріснувши, речі починають накопичувати ущербну енергію, яка робитиме ущербним і свого господаря. Оточуючи себе такими предметами, Діви ніколи не стануть багатими, а якщо зіпсованих речей стане надто багато, вони зроблять життя свого господаря нещасливим та безрадісним.

Терези

Особи знака Терези дуже сприйнятливі до предметів, які викликають у них негативні емоції або болючі спогади. Можливо, ці люди тримали в руках подібний предмет, коли дізналися про смерть близької людини, або поряд з ними знаходилася така сама річ, коли їх покинула кохана людина. У будь-якому випадку, якщо Терези досі зберігають пам’ятні фотографії, годинник або будь-які інші предмети, що нагадують про нерозділене кохання, або не можуть розлучитися з речами, при одному погляді на які псується настрій, вони відлякують від себе удачу. Терезам варто жити, слідуючи приказці: «З очей геть – з серця геть!». Якщо вони позбудуться предметів, що нагадують їм про гірке минуле, життя радуватиме їх частіше.

Скорпіон

За словами езотериків, Скорпіони сильні у чорній магії і нерідко використовують темні сили для того, щоб вирішувати власні проблеми. Злопам’ятні Скорпіони можуть приворожити або викликати псування людини, не усвідомлюючи, що загравання з потойбічними силами не приносять людині щастя. Життя обов’язково повертає Скорпіонам за такі витівки, особливо коли вони вчасно не можуть зупинитися, постійно використовуючи чорну магію для втілення своїх планів. Підопічним Марса слід якнайшвидше позбутися атрибутів для магічних обрядів і назавжди забути небезпечні заклинання.

Стрілець

Життя та розвиток Стрільця асоціюється з постійним рухом. Дійсно, успіх посміхається цим людям, коли вони проявляються активність і перебувають у гущі подій, тоді як лінь і відсутність руху роблять їх пасивними і ставлять у заздалегідь програшні умови. У цьому плані Стрільця здатні позбавити щастя предмети, які заважають йому перебувати у русі. Це може бути будинок, до якого прив’язаний Стрілець, або телевізор, який приковує його, позбавляючи живого спілкування з людьми. Крім того, проганяти успіх можуть негативні думки та страхи, а також важка і нудна робота, особливо на тлі відсутності пригод.

Козоріг

Особи даного знака прагнуть гармонії і постійно намагаються впорядкувати своє життя. Ось тільки природна жадібність і запасливість не дає їм позбавлятися речей, у яких загубилася пара. Це може бути одна рукавичка, що залишилася, самотній носок або одна лижна палиця, що залишилася. Такі речі зовсім марні, коли не мають пари, і якщо Козоріг намагається зберігати їх у себе, вони ще й проженуть удачу від цієї людини. Тож підопічним Сатурна варто задуматися, чи потрібні їм удома не лише непотрібні, а й дуже небезпечні речі? Спробуйте позбутися їх, і, цілком можливо, життя заграє для вас новими фарбами.

Водолій

Для особистостей знака Водолій предметами, що проганяють успіх, можуть стати подарунки або сувеніри, які не припали до душі цим людям. Особливо небезпечно, коли в день народження або до іншого значущого свята, подарунки Водолію дарують вороги та недоброзичливці. Предмети від таких особистостей і до рук брати небезпечно, але якщо підопічний Урана з ввічливості прийме такий дар і залишить його собі, йому не уникнути серйозних проблем. Вони почнуться з низки невдач і переростуть у тяжкі хвороби, а тому Водоліям варто ввічливо відмовитися від такого небезпечного підношення, або, прийнявши, відразу передарувати його від гріха подалі.

Риби

Представники знаку Риби люблять оточувати себе предметами мистецтва. Однак тут є одна небезпечна особливість, яку слід знати. Якщо в будинку у Риб з’являтимуться картини, на яких зображені сцени апокаліпсису та інші ситуації, що мають на увазі руйнування та загибель людей, такі речі можуть позбавити підопічних Нептуна всіх шансів на успіх. Аналогічний вплив на особистостей цього знака надають і статуетки, що зображають представників потойбіччя. Всі ці речі позбавляють Риб віри в себе і вносять дисгармонію в їхній внутрішній світ, а значить, їх потрібно якнайшвидше позбутися.

Як бачите, нас оточують найрізноманітніші речі, кожна з яких має свою енергетику. І якщо зневажливо ставитись до таких речей, можна позбавити себе удачі. Будьте пильні та оточуйте себе лише тими предметами, які приносять щастя та успіх!

Оригінал