Усе, що вам потрібно знати про кожен із 12 знаків Зодіаку

Овен

Овен – перший знак Зодіаку, він активний, рішучий і енергійний, незалежно від віку, і демонструє надзвичайну пристрасть до життя.

У коханні Овен, як і будь-який вогняний знак, дуже пристрасний. Він буквально купає своїх близьких у коханні, доходячи до крайнощів. Овен жадає пригод і хвилювання у стосунках. Йому потрібен такий же спритний і енергійний партнер, як і він сам.

Телець

Оскільки Телець – знак Землі, він розглядає життя з реалістичної та обґрунтованої точки зору.

Хоча впертість може бути однією з його слабких сторін, вона також може бути і його найбільшою перевагою, наприклад, у роботі над якою-небудь справою, яку потрібно довести до кінця. Він – чудовий працівник, надійний друг і партнер.

Телець управляється Венерою (планетою любові), тому його притягує краса і різноманітні чуттєві задоволення.

Його партнер має бути терплячим, оскільки Тельцю потрібен час, щоб довіритися і зблизитися з людиною. Щойно це станеться, Телець стане грайливим і прив’язливим. Він надзвичайно чуттєвий і жадає дотиків. Для довгострокових стосунків він шукає партнера, який розділяє те саме соціальне середовище, що й він.

Близнюки

Близнюки – соціальні, товариські й обожнюють веселитися! Через їхню двоїсту натуру вони можуть бути як серйозними, так і вітряними. Вони цікаві, прагнуть дізнатися все про світ, тому спілкуються з великою кількістю людей.

Коли справа доходить до кохання, Близнюки вважають, що спілкування так само важливе, як і фізичний контакт. Завжди готові фліртувати, Близнюки можуть обзавестися кількома, абсолютно різними коханцями, поки не знайдуть того, з ким, на їхню думку, можуть залишитися. Проблема у стосунках для них – знайти сильний емоційний зв’язок з іншою людиною.

Рак

Рак надзвичайно емоційний, чутливий і тісно пов’язаний із домом і сім’єю. Він піклується про свою сім’ю і прив’язаний до близьких друзів. Він співпереживає людям та їхньому болю. Рака переповнюють емоції, тому йому важко вписатися в навколишній світ.

У коханні та стосунках Рак цінує почуття понад усе. Йому подобається вибирати партнерів, з якими він може спілкуватися без слів. Для них також важливими є спільні щоденні заняття, оскільки вони дають змогу розвивати і зміцнювати стосунки.

Лев

Лев – природжений лідер. Він упевнений у собі та винахідливий, і може досягти успіху в будь-якій сфері. У нього часто буває багато друзів, тому що він щедрий, вірний і добросердий. З іншого боку, Лев постійно перебуває в пошуках самосвідомості і зростання, і може проявляти егоїзм щодо інших.

Закоханий Лев щедрий і пристрасний зі своїм партнером. Леву потрібен партнер, який перебуває на тому ж інтелектуальному рівні, що і він. Він візьме на себе роль лідера в будь-яких стосунках.

Діва

Діва вважається найобережнішим знаком Зодіаку. Діва намагається якомога краще розпланувати своє життя. Цей знак часто неправильно розуміють через його нездатність визнати власні почуття. Оскільки Діва управляється планетою Меркурій, у неї можуть бути добре розвинені ораторські здібності, а також письменницький талант. Діва рідко зізнається в коханні, але проявить свої почуття до партнера через інтимність.

Терези

Терези стурбовані балансом. Вони уникають конфліктів, як чуми, на користь миру і гармонії. Вони повинні пам’ятати, що у них є власна думка. Оскільки Терези – повітряний знак, вони постійно тяжіють до знань, а також збагачують своє життя музикою і мистецтвом.

У стосунках Терези хочуть знайти рівновагу. Вони шукають глибокого, емоційного зв’язку з партнером. Терези також виступають за традиційні зв’язки і шлюб. Вони потребують партнера на все життя.

Скорпіон

Скорпіон – пристрасний, хоробрий і напористий. Він випробовує світ на міцність із лютою завзятістю. Він цінує чесність і збереже в таємниці всі ваші секрети. Він відомий своєю спокійною поведінкою і таємничою аурою. Він ненавидить брехню.

Скорпіон – найчуттєвіший знак Зодіаку. Через його пристрасну природу близькість для них дуже важлива. Його стосунки будуються на довірі та розумінні.

Стрілець

Стрілець – захоплений, енергійний екстраверт. Він цінує свободу понад усе, бо завдяки їй він може подорожувати, досліджувати світ та інші культури. Він нетерплячий, коли стикається з речами або людьми, яких жадає, і повинен навчитися виражати себе таким чином, щоб поважати інших.

У стосунках їм потрібен партнер, з яким він може весело проводити час завдяки своїй грайливій натурі. Стрілець часто змінює партнерів через прагнення до різноманітності. Але коли він закоханий, він буде відчайдушно вірним своєму партнеру.

Козоріг

Козоріг має почуття внутрішньої незалежності, яке допомагає йому просуватися вперед у досягненні особистих і професійних цілей. Він – експерт у складанні планів і дотриманні їх. Він – майстер самоконтролю.

Стіни Козорога непросто зламати, але, якщо його партнеру це вдасться, у нього буде довічна довіра Козорога. Цьому знаку нелегко проявляти й говорити про емоції, але, щойно він відкриється, на Козорога і його другу половинку чекає щасливе життя в постійному зростанні й удосконаленні одне одного.

Водолій

Водолій – глибокий мислитель, який любить допомагати людям. Він почувається комфортно в компанії або суспільстві, тому прагне бути в оточенні людей. Він може також бути відчуженим, перш ніж хтось встановить із ним довірчі стосунки.

У довгострокових стосунках із Водолієм потрібна прямота і чесність. У стосунках він вважає свого партнера рівним йому і надає йому незалежність, якої той потребує.

Риби

Риби дуже доброзичливі і зазвичай збирають навколо себе компанію різношерстих людей. Вони готові допомагати іншим і люблять відповідати взаємністю. Вони інтуїтивні, турботливі та вірні. Риби тісно пов’язані з музикою і різними видами мистецтва. Вони справжні романтики.

Риби – пристрасні коханці, які жадають глибокого зв’язку зі своїм партнером. У коханні та стосунках вони сліпо віддані й дуже турботливі.

Оригінал