Гороскоп на 14 вересня

Овен ♈

Діти швидко розуміють, що плачем та криком можна привернути до себе увагу та отримати їжу. Дорослі реагують на крик! Але з роками люди освоюють тонші тактики впливу на інших. Щоб зрозуміти, чого хоче хтось із близьких, придивіться до його поведінки.

Телець ♉

З деякими людьми сперечатися марно. Для них власна думка ніби надіслана згори. Щоб відвернути такого персонажа від ідеї чи плану, потрібна тонша тактика. Спробуйте впустити в нього зерно ідеї так, щоб він вважав, ніби сам це вигадав. Звучить сумнівно, але насправді це чудовий стратегічний хід.

Близнюки ♊

Деякі люди включають до переліку справ на день вже виконані завдання. Це зовсім не самообман, а спосіб вкотре нагадати собі про свою продуктивність, підтримати, мотивувати. Сьогодні у Вас є всі шанси зрозуміти, як працювати краще та продуктивніше.

Рак ♋

Наразі варто звернути увагу на існуючі кордони, обмеження, зобов’язання. Ви виявите, що завдання, які здаються неважливими, насправді заслуговують на увагу. Час зрозуміти, що по-справжньому цінно, а чим Ви займаєтеся виключно за звичкою.

Лев ♌

Левів часто вважають егоцентричними, але насправді це один із найбільш щедрих і великодушних знаків. Зараз поряд з Вами є людина, яка особливо потребує підтримки та уваги – у тому числі для того, щоб повірити у Ваші щедрість та великодушність.

Діва ♍

Вашу увагу приверне питання, яке стосується чесності, справедливості та правосуддя. Дехто може вважати, що укладена угода виявилася вигіднішою для Вас, ніж для нього. Слід вказати цій людині на стратегічний рівень ситуації. Ваші старання допоможуть порозумітися.

Терези ♎

Відносини розвиваються, хочете Ви того чи ні. І навіть коли ми вкладаємо в них максимум зусиль, може виявитися, що несподівані обставини краще спрацьовують. Якщо у Вашому житті сформувався особливий зв’язок, варто радіти йому і не ставити під сумнів. Те, що відбувається, доповнює Ваші старання, а не скасовує їх.

Скорпіон ♏

“Плавали, знаємо”. А ще дмемо на воду, обпікшись на молоці. І в цьому і полягає проблема. Ми вважаємо, що в минулому таїться точна дорожня карта для майбутнього, але чи так це? Зараз, щоб не прогаяти неявну можливість, покладіться на свою інтуїцію Скорпіона і погляньте на речі ширше.

Стрілець ♐

У відносинах з іншою людиною все склалося не так погано, а може, навіть і цілком добре. Ви абсолютно правильно вчинили в тій ситуації, але тільки тепер починаєте розуміти, наскільки рішення було мудрим і далекосяжним.

Козоріг ♑

Мало хто бачив, щоб неприємності лежали купами, але ми знаємо сенс цього висловлювання. Зараз постарайтеся не заглиблюватися в тему, з якої на Вас може впасти саме така купа. Загального ставлення до ситуації Вам цілком достатньо. Не ускладнюйте.

Водолій ♒

“А як же я?” Вас докоряють подібним чином – і дуже несправедливо, адже Ви постійно і всіма засобами підтримуєте цю людину. Можливо, настав час перестати? Так чи інакше, ваші дії підуть на користь і вам, і іншому.

Риби ♓

Здобути довіру дитини непросто. Ви повинні сказати або зробити щось незвичайне, навіть дивне, щоб дитина повірила, що Ви відрізняєтеся від інших дорослих. Зараз Ваша притаманна Рибам уява стане в пригоді у справі розвитку відносин!