Гороскоп на 3 квітня

Овен ♈

Сьогодні під впливом Місяця на перший план вийдуть гроші. Якщо Ви шукали нове джерело доходу, Вас може залучити якась симпатична на вигляд опція. Мистецтво, розваги, індустрія краси, розкоші, моди – варіантів маса. Дивіться по сторонах!

Телець ♉

Місяць у Вашому знаку закликає зосередитися на власних потребах – але не забувати і про далекосяжні цілі. Ваші інстинкти гострі як ніколи, тому важливо прислухатися до внутрішнього голосу і його підказок. Щоб виконати мрію, Ви повинні бути терплячі і послідовні – і потрібних якостей у Вас в надлишку.

Близнюки ♊

Якщо Ваші сни здаються реальнішими за справжнє, то це тому, що в них приховуються найважливіші послання. Місяць виведе на перший план Вашу підсвідомість, а значить, пора трохи зменшити оберти. Ваша фантазія відкриває унікальні творчі перспективи, і важливо прислухатися до неї і дати волю.

Рак ♋

Групова динаміка змінюється під впливом розвитку, який відбувається з Вашими стосунками з людьми. Настав час внести зміни і в Вашу мережу знайомств. Активне спілкування таїть в собі чудові перспективи. Ініціюючи і підтримуючи зв’язки з людьми, Ви розвиваєтеся у багатьох сферах.

Лев ♌

Сьогодні на перший план вийдуть кар’єрні питання – і сходи до успіху виявляться не такими крутими, як здавалися. Інтуїтивний, творчий підхід до професійних цілей виявиться самим продуктивним. Довіряючи своїм інстинктам, Ви візьмете будь-яку вершину. Ясно уявіть собі мету – і її досягнення не змусить себе довго чекати.

Діва ♍

Обмеження буквально розчиняються на очах, оскільки Всесвіт активно піклується про Вашу свободу і переконання. Підтримка світил допоможе відкрити нові можливості і розширити кругозір. Цілий новий світ манить Вас! Від Ваших активних дій виграєте в першу чергу Ви самі.

Терези ♎

Сьогодні на перший план у Вашому житті вийдуть близькість і глибинні зв’язки з людьми. Звичайно, звично і зручно залишатися в тісних рамках певних відносин. Але чи не пора підняти ставки і градус пристрасті? Мова може йти не тільки про плотські переживання, але і, наприклад, про грошові прагнення!

Скорпіон ♏

Стане ще раз ясно, що відносини не стоять на місці. Платонічний, професійний чи інший зв’язок розвивається захопливим і динамічним чином. Дуже схоже на те, що ця людина відіграє найважливішу роль у Вашому найближчому майбутньому.

Стрілець ♐

Якщо повсякденність стала втомлювати, пора в ній щось змінювати. На перший план вийдуть робота і турбота про себе, Ви зможете стати енергійнішими. Змінений спосіб життя додасть Вам продуктивності – як у робочих справах, так і в питаннях турботи про власне здоров’я.

Козоріг ♑

Пристрасність і творчий початок Козорогів отримають стимул від зірок! Ви вмієте розвеселити людей – і вмієте надихнути їх, особливо сьогодні. Бажання пізнати власну чуттєвість або створити шедевр вимагають віри в здатність викликати емоції – яких з надлишком.

Водолій ♒

Енергія Місяця посприяє домашнім, побутовим справам. Дім і сім’я стануть для Вас джерелом натхнення. Якщо з кимось із близьких не складалися стосунки, тепер це можна буде виправити. Зосередьтеся на тому, щоб зробити своє життя якомога більш затишним і приємним.

Риби ♓

На Вас чекають дивовижні і захопливі новини. На перший план вийде комунікація в будь-якому форматі, особливо отримання інформації та обмін нею. Можливий романтичний або творчий зв’язок. Усно, письмово, в електронній формі – спілкування знайде Вас!