Вавилонський гороскоп: дізнайтеся свій тотем!

На землі була релігія, що зробила величезний вплив на всі наступні вірування. Мова йде, звичайно, про зороастризм. Зороастризм вчить прагнення до ідеального життя, в якому є місце тільки для прекрасного і немає місця злу.

Зороастрійські жерці вірили, що долю людини визначає його тотемна тварина. У них був власний гороскоп з 32 циклів, кожному з яких відповідав свій покровитель. Кожний цикл являє собою один рік і починається 21 березня за сучасним календарем.

Тобто якщо ви народилися з 1 січня по 20 березня, ваш тотем — той, що належить до попереднього року.

Давайте ж подивимося, хто ваш покровитель за зороастрійським гороскопом:

Олень (1938, 1970, 2002)

Люди цього року часто є першопрохідцями, їм зазвичай властиві велике почуття власної гідності, концентрація на головному, стрімкість, цілеспрямованість, ясне мислення. Їхні слабкі сторони — часте невдоволення, прагнення до влади за будь-яку ціну і нахабство.

Баран (1939, 1971, 2003)

Люди з тотемом Барана не мислять себе поза родових, сімейних або національних традицій. Для них важливіше всього залучення великих мас у свої справи, але всередині вони спокійні і слухняні.

Мангуст (1940, 1972, 2004)

Людина, що народилася в цей рік, повинна постійно підтримувати вище творче начало в самій собі і в оточуючих людях. Їй потрібно бути спритною, моторною, готовою у будь-який момент вступити в боротьбу зі злом і знищити будь-яку гидоту.

Вовк (1941, 1973, 2005)

Це активна людина, якій подобається боротися в екстремальних умовах, що не боїться ніяких небезпек, людина честі, мандрівник, якому важко всидіти на місці. Люди цього року можуть вижити в будь-яких обставинах, витримати будь-які випробування.

Лелека (1942, 1974, 2006)

Лелеки — мандрівники, але вони дуже прив’язані до рідних і близьким. Попри тягу до переміщень, вони все одно повертаються до свого будинку. Людина з тотемом Лелеки — мовчазний одинак, однолюб. Він розраховує тільки на свої сили.

Павук (1943, 1975, 2007)

Люди з тотемом Павука проявляють себе тихо і скромно. Їм подобається створювати якісь об’єднання, тобто ніби ткати свою павутину. Павук — повільний, цілеспрямований, беручкий і чутливий.

Змія (1944, 1976, 2008)

Тотем цього року дає людині мінливість, гнучкість, містично налаштований розум, інтуїцію. Змія віддана і вірна. Таємне і приховане для неї завжди буде важливішим за зовнішнє і явне.

Бобер (1945, 1977, 2009)

Це рік краси і гармонії, любові, перемагаючої ненависть. Характерні риси Бобра — працьовитість, акуратність, ощадливість, гостинність, твердість переконань. Така людина завжди дотримується ритуалу і свій світ облаштовує красиво і надійно.

Черепаха (1946, 1978, 2010)

Черепахи завжди досить потайливі, повільні, впевнені в собі, йдуть уторованими дорогами. У черепах відмінна пам’ять, вони постійно повертаються до одного і того ж. Такі люди завжди намічають собі якусь мету і намагаються повільно, але неухильно її дотримуватися.

Сорока (1947, 1979, 2011)

Народжені в рік Сороки повинні бути швидкими, жвавими на мову, лукавими; вони безстрашно розплутують підступи та інтриги, миттєво розбираються в ситуації і самостійно комбінують ситуації. Така людина повинна вміти робити кілька справ одночасно. Хоча Сороки і тріщать без угаву, їм не можна кидати слів на вітер.

Білка (1948, 1980, 2012)

Людина з тотемом Білки — жива, розумна, домовита, моторна, дуже працездатна, завжди прагне створити сім’ю. Характер у Білок нерівний, можливі депресії, спади. Однак смерті вони абсолютно не бояться — сприймають її як перехід в інший світ.

Ворон (1949, 1981, 2013)

Люди з тотемом Ворона серйозні, суворі і відособлені. Вони не люблять командувати, ні підкорятися і здатні скинути з себе будь-яку опіку і будь-який гніт. Вони також здатні передбачати події.

Півень (1950, 1982, 2014)

Півні — лицарі, активні і безстрашні. Вони не мислять себе без будинку і дітей. Людина з тотемом Півня завжди проявляє кипучу енергію, сповнений планів, обожнює вбрання, любить хизуватися і часто червоніє.

Бик (1951, 1983, 2015)

Люди, що народилися в цей рік, трохи пасивні. У них душа дитини, вони потребують опіки, пастирі, їм потрібні додаткові імпульси для розвитку. Але через їхню безкорисливість, доброта, м’якість, уміння терпіти і допомагати оточуючим їх обожнюють буквально всі.

Борсук (1952, 1984, 2016)

Людина з цим тотемом повинна бути дуже дбайливою, бережливою і практичною, працездатною і досить потайливою. У неї завжди є безліч рішень, по її зовнішності і вчинках неможливо судити про те, чим вона займається. Головну справу свого життя вона може зберегти в таємниці навіть від найближчих людей.

Верблюд (1953, 1985, 2017)

Тотем Верблюда передбачає аскетизм, витривалість, уміння задовольнятися малим. У Верблюда немає практично нічого. Усе своє він завжди носить із собою, причому розподіляє завжди дуже розумно і гармонійно. Він не приховує свого ставлення до людей, різкий на язик, знає собі ціну і до всього намагається дійти самостійно.

Їжак (1954, 1986, 2018)

Їжак непередбачуваний, йоржистий, зовні дещо суєтний, навіть метушливий. Такі люди володіють чудовою пам’яттю, особливо зоровою, дуже допитливі і люблять чіплятися до деталей. У дружбі вони дуже вірні.

Лань (1955, 1987, 2019)

Люди з тотемом Лані відрізняються грацією, витонченістю фігури, легкою ходою, аристократизмом і витонченістю манер. Вони романтичні за природою, артистичні, примхливі, тонко відчувають і переживають. Зазвичай яскраво проявляють себе у мистецтві.

Слон (1956, 1988, 2020)

З цим роком пов’язана особлива міцність, стійкість, серйозність. Людина з тотемом Слона дуже урівноважена: її важко вивести з себе, але потім буває дуже важко зупинити. Хоча Слон і консервативний за природою, він здатний зламати будь-які перешкоди, якщо бачить, що це необхідно.

Кінь (1957, 1989, 2021)

Кінь — коваль свого щастя. Він чесний і відважний, любить природу і простір, подорожі і заняття спортом. Стоячи на варті порядку і справедливості, може зім’яти будь-кого, хто спробує порушити якусь формальність. Але, домагаючись свого, може йти наперекір суспільству.

Гепард (1958, 1990)

Гепард швидко бігає, миттєво опановує великі простори, вміє жити в екстремальних умовах. Гепард завжди прагне до того, щоб передбачити будь-яку небезпеку, прораховує всі ходи і виходи. Він любить боротися, але в деяких випадках може і відступити, щоб, набравши силу, знову напасти з тилу.

Павич (1959, 1991)

Людина з тотемом Павича весела і багатолика. Вона прагне до максимального розкриття свого творчого потенціалу і блищить всіма гранями свого таланту. В ній постійно розкриваються все нові і нові риси, вона ніколи не стоїть на місці і не тільки не перестає дивувати оточуючих, але і не перестає дивуватися сама.

Лебідь (1960, 1992)

Для людини з тотемом Лебедя характерні безкорисливість, гордість, вірність високим ідеалам, схильність до самозаглиблення і медитації. На матеріальні блага Лебідь не звертає ніякої уваги. Він замкнутий у своєму внутрішньому світі і в чомусь відірваний від світу зовнішнього, однак надто відданий дорогим для нього людям і дуже вірний в любові.

Рись (1961, 1993)

Люди з цим тотемом часто здаються розбовтаними, але вміють миттєво зібратися, мобілізуватися. Вони сповнені оптимізму, переповнені ідеями. Володіють даром пророцтва.

Осел (1962, 1994)

Тотем Осла передбачає в людині велику працездатність, витривалість, терпіння, миролюбність, лагідність, спокій, уміння і бажання багато що робити своїми руками, велику скромність. Така людина до будь-якої життєвої ситуації підходить розсудливо і врівноважено, має досить твердий характер, але для роботи йому потрібен якийсь додатковий імпульс.

Білий ведмідь (1963, 1995)

Ведмідь від природи володіє тихим характером, і його нелегко привести в збуджений стан. Але в стані озлоблення він стає дуже сміливим і активним, особливо самка в тих випадках, коли у неї крадуть дітей. У людини з тотемом Білого Ведмедя строгий, лицарський, в чомусь непередбачуваний характер.

Орел (1932, 1964, 1996)

Ці люди не мислять себе поза колективом, поза свого клану, вони здатні принести себе в жертву великій справі. Люди-Орли передбачають майбутнє. Вони — захисники державності, їх не лякають ніякі перешкоди і перепони.

Лисиця (1933, 1965, 1997)

У рік Лисиці, як правило, народжуються люди з дуже загадковими, дивними і мінливими долями, і рідко кого з них чекає монотонне життя. Люди з тотемом Лисиці відрізняються спритністю, насмішкуватістю і хитруванням. Вони ніколи не лізуть на рожен, але зате вміють розкусити будь-яку інтригу і вказати потрібний шлях іншим.

Дельфін (1934, 1966, 1998)

Люди, що народилися в рік Дельфіна, — натхненні ідеалісти, мудрі і чітко розмежовують світло і темряву, приносять допомогу у важкий момент. Вони віддані вищим ідеалам, володіють схильністю до філософії та миротворчості. Вони дуже таємничі і загадкові у своїй поведінці, постійно за всім стежать і вміють непомітно надати допомогу.

Кабан (1935, 1967, 1999)

Люди, народжені в рік Вепра, хоробрі, відважні, безстрашні, рішучі. Вепр завжди готовий дати відсіч ворогові, прагне до першості. Він вміє правильно оцінювати свої сили і не сприймає безцільних дій.

Сова (1936, 1968, 2000)

У людей з цим тотемом свій графік життя, вони можуть вдень спати, а вночі не спати. З них виходять провидці, віщуни майбутнього, організатори таємних товариств. Ці люди досить замкнуті, схильні до містицизму і недовірливі.

Сокіл (1937, 1969, 2001)

Для Соколів характерна якась відчайдушність. Правда, потім вони можуть шкодувати про зроблене, але втриматися не можуть. Вони можуть зробити багато доброго при мудрому керівництві, але ніколи не потерплять диктату над собою.

І як вам таке опис? Схоже на правду?

Оригінал