В тихому болоті: 5 найбільш таємничих і загадкових знаків Зодіаку

Вони ніколи не показують у відкриту, чим зайняті їхні думки. По них складно здогадатися, в якому вони настрої і що про вас думають. Хто ці загадкові знаки зодіаку?

Рак

Один з головних тихонь гороскопу. Ніколи не вступить у діалог, поки точно не переконається в тому, що співрозмовник безпечний і вміє тримати себе в руках. Рак не покаже свого справжнього ставлення до вас, якщо, звичайно, ви не підете з ним на відкритий конфлікт. Дуже чутливий і вразливий, він ніколи не розкриє малознайомій людині, що відчуває насправді, хоча в душі у нього у цю мить можуть бушувати справжні урагани.

Діва

Один з найнебезпечніших знаків зодіаку. Чому небезпечних? Тому що він ніколи відкрито не виявляє своїх справжніх почуттів. Складно зрозуміти, що він відчуває в момент спілкування з вами. Чи подобається йому діалог? Чи цікавий співрозмовник? Чи він просто вислуховує опонента з ввічливості? Його поведінка завжди нейтральна. Діва – це та людина, якій спокійно можна розповісти будь-яку таємницю. Навряд чи кому-небудь про неї розповість, але врахуйте, що при зручному випадку Діва запросто може тикнути вас носом у свої «скелети в шафі», так, чисто для профілактики.

Скорпіон

Ось вже хто насправді загадка, так це неперевершений його величність Скорпіон! Знає все про всіх, але про себе віддає перевагу по можливості замовчувати. Якщо ваша персона якимось чином його зацікавила, майте на увазі, він довідується про вас всі таємниці, складе на вас досьє і сховає його в сейф, де у нього зберігається вся секретна інформація про важливих для нього людей. Чи розповість вам що-небудь про себе? Розповість. Але не більше ніж те, що ви і без його оповідань змогли б про нього дізнатися. Про сьогодення Скорпіона мало хто що-небудь знає. Іноді створюється враження, що він і сам ще не дійшов до самих глибин свого внутрішнього світу.

Козоріг

Людина, яка дотримується думки, що краще більше робити, ніж говорити. У нього в принципі не вистачає часу на пусту балаканину, тому, якщо ви захочете що-небудь про нього дізнатися, то краще розпитати про це його оточення. Не факт, звичайно, що ви дізнаєтеся багато. Скоріше всього, це буде щось на кшталт: «Багато працює, мало говорить, володіє своєрідним почуттям гумору і постійно про щось думає, чому має досить похмурий вигляд».

Риби

З вуст Риб ви в принципі можете почути багато. Та ось тільки якщо мова йде про самопрезентацію, то вірити всьому, що розповідають про себе Риби, не варто. Фантазери і любителі повітряних замків, вони в більшості бачать світ в рожевому кольорі і не завжди можуть дати адекватну оцінку тому, що відбувається. Риби емпати, вони вміють співчувати, але за ними завжди тягнеться шлейф загадковості і недосказаності. Такі вони – мешканці глибоких вод.

Оригінал