Гороскоп на 7 липня

Овен ♈

Будьте впевнені, що у Вас більше контролю над ситуацією, ніж може здатися. Легко поглянути на проблему і вирішити, що взявшись за неї, скоро пошкодуєш про це. Здається, що тут нічого не вдієш, але дуже багато залежить від Ваших очікувань. Вірте в себе, мітьте високо – і все вийде!

Телець ♉

Люди не просили селити їх на Землю – у всякому разі, ми ні про що таке не знаємо. Ми багато чого чекаємо від життя, але також знаємо, як важливо цінувати справжню магію, коли вона трапляється. Вас незабаром захопить почуття вдячності, яке витіснить осоружну звичку.

Близнюки ♊

Пропонуючи допомогу, іноді люди переступають межу. Але все ж нам приємно отримати підтримку! Багато залежить від того, чи хотіли ми допомоги взагалі. Ви талановиті, майстерні, рішучі, але теж іноді маєте потребу в ній. Будьте готові прийняти підтримку – і вона не змусить себе чекати!

Рак ♋

На фабриках система відокремлює продукцію прийнятної якості від браку. Ось би і в житті так! Тільки уявіть, як добре було б одразу відбраковувати те, що Вам не підходить. І сьогодні щось подібне у Вас вийде. Ви ясно побачите, чим варто займатися, а що – марна трата часу.

Лев ♌

Чи варто прийняти ситуацію, вийти з неї, боротися? Вам доведеться миритися зі складними і стресовими обставинами, але хоча б не погіршувати становище. Хотілося б, щоб цього не стало зовсім, але зменшення тиску – вже непогано. Фінал вже близький. Головне – з розумом використовувати силу, яка у Вас є.

Діва ♍

Іноді незначний вчинок може мати далекосяжні наслідки для інших. Притримати двері – ось приклад, але можливі і більш серйозні акти щедрості. Якщо випаде шанс змінити чийсь настрій, скористайтеся ним. Вас ця подія теж глибоко зачепить.

Терези ♎

Не завжди напруга – це проблема. Письменники і кіношники скажуть Вам, що іноді вона необхідна. Напруга може стати стимулом для дії. Якщо відчуваєте зростаючу напругу в якійсь галузі життя, вітайте її. Вона може виявитися каталізатором прогресу, в якому Ви дуже потребували.

Скорпіон ♏

“З мене вистачить”. Ці слова не завжди вимовляються з обуренням. Почуття звільнення, яке виникає, коли ми вирішуємо порвати з чимось виснажливим, окрилює. Виникають обставини, які сприяють позбавленню, починаються зміни на краще. Цей день принесе Вам саме такі події.

Стрілець ♐

Нагадайте собі, що іноді краще не квапити події, а чекати і спостерігати. Одна людина робить і обіцяє одне, інший – інше. Люди не сприймають це серйозно, але Ви напевне вже сказали і зробили все, що було потрібно. Якщо проштовхувати свою думку і далі, це буде і втомливо, і зайве.

Козоріг ♑

Часом наші щастя і успіх залежать від підтримки інших людей. Десь нам потрібна допомога, десь порада, десь підстрахування. Але дуже може бути, що зараз Ви зможете менше залежати від інших і від конкретного іншого зокрема. Прийшов час здобути незалежність – і показати іншим, що вона у Вас є.

Водолій ♒

“Отримувати і віддавати” – приємний, здоровий процес, але іноді в ньому може статися дисбаланс. Не забувайте про щедрості в обраній галузі, і рух до успіху буде стабільним і відчутним. Намагайтеся відновити рівновагу у відносинах з іншими людьми.

Риби ♓

Кажуть, що в будь-якій ситуації є плюси… і плюси. Ви не відчуваєте ентузіазму з приводу певної справи, тому що здається, що ці плюси зникаюче малі. Але, можливо, Ваші зусилля могли б виявитися корисними для інших? Подумайте про це, щоб отримати натхнення.