Якби знаки Зодіаку застрягли в одному ліфті: смішний гороскоп

В застряглому ліфті першим дасть про себе знати гучний Овен. «Що відбувається? Що значить «застряг»?!», – скрикне він, нетерпляче тарабанячи у двері.

Лев тут же опиниться в центрі уваги і спробує взяти ситуацію під свій контроль: «Не хвилюйтеся! Я подбаю про це. Всю відповідальність беру на себе. Я розберуся з цим!»

Але цього не зможе допустити Скорпіон: «Ти? Та хто ти такий, чорт забирай? Чому саме ти будеш цим займатися? Я сам подбаю про це!»

Терези постараються розв’язати проблему мирним шляхом, але так і не зупиняться ні на одному з варіантів: «Не треба сперечатися. Розв’яжімо цю проблему мирно. Може, покличемо на допомогу? Або почнімо стрибати всі разом, щоб зрушити ліфт? Чи все-таки почекаємо? Я не знаю… що ж нам робити?»

Близнюки демонструють готовність спілкуватися і знайомитися з іншими людьми: «Як справи? Звідки ти? Я просто приїхав у гості…» Вони вже встигли представитися всім і почали керувати шоу.

Рак впадає в депресію і починає розмовляти телефоном… Зі своєю мамою, звичайно!

Втручається Телець: «А в чому взагалі проблема?.. Ми могли б перекусити, поки чекаємо допомоги». Після чого дістає з сумки цукерки, бутерброди і шоколадні батончики.

Діва в жаху: «На підлогу падають крихти! Де віник, де порохотяг? Це якесь неподобство!»

Стрілець стоїть у роздумах з упакованою дорожньою сумкою. Він через цю подію пропустив рейс на літак в найекзотичніше місце планети… Але нічого, в його голові вже дозріває план подорожі в інше найекзотичніше місце.

Поки Лев і Скорпіон б’ються, Козоріг, не втрачаючи самовладання, авторитарним тоном намагається змусити кого-небудь полагодити ліфт.

Водолій сам намагається що-небудь зробити (розсунути двері, висадити люк на даху кабіни) в надії врятувати людей, що застрягли.

Риби туляться в кутку: «О, Боже, це доля, ми всі помремо!!!»

Не забудьте поширити цей смішний гороскоп серед друзів.

Оригінал